0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

HakanE'ye sattım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Hadi be,

*

H. E.

Hayırlı olsun

*

S. A.

Bende aynı yerde yaptırdım şahane oldu, tavsiye için teşekkürler.

*

H. Z.

Yeni bişi keşfettim, bu biraz yer kaplıyor ama montajı kolay. Evdeki müzik sistemime bağladım. Evinizdeki eski taş gibi müzik sistemine kıyamıyorsanız blurtoothlandırmanın en pratik yolu sanırım.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ayrıca fiyatı da 45₺ - 55₺ arasında. Teknede zaten 12V çakmak adaptörü var, ev için bir adet 12V 1A adaptör yeterli.

*

V. G.

Evde, otomobilde, teknede kullanılabilecek Bluetooth Ses Sistemi. Özellikle telefonda çalan müziği diğer cihazlarda dinleyebilmenizi sağlıyor.

Pil vs yok. USB den enerji alıp, aux girişinden kaliteli ses aktarımı yapıyor. Monte edilmesi basit ve taşınabilir. Kulaklık çıkışına bağlanınca, verici olarak da çalışıyor.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. E.

Hakan Korsan, sadece oto teybi, ses elektroniği gibi konularla mı ilgileniyor yoksa marin elektronik cihazlarla da ilgili ve bilgili mi? Bizim çoklu gösterge Garmin GMI 10, içine deniz suyu kaçması sebebiyle sizlere ömzür, tamir edilir mi acaba diye düşündüm de.
Teşekkürler,
Sencer.
Amfisi çok sağlam bir teybim var teknede ama bluetooth'u olmadığı için spotify veya telefondaki müzikleri aux kablosundan uğraşmak zor oluyor. Takılan şarjlı bluetooth dongle lar ise her defasında aç-kapa, şarj olurken cızırtı falan derken bizim elektronikçi arkadaşlara götürdüm teybi hem bakım hem bluetoothlu teyplere baktım. Çin malı blutooth teypler 150₺civarında ama ses tıss, bas falan yok.

Sonuç mevcut teybime bluetooth takıldı ve toplam maliyet 100₺.

Elektronik işlerine çok güvenirim. Daha önce de birkaç korsanın elektronik arızalarını gidermişlerdi. Kargo ile de yollayabilirsiniz.

Mutlaka Gezgin Korsan ismini verin.
B.O.R. Elektronik

Ramazan bey cep: +905393345757

+902164699035

(Bu arada sadece tekne değil bizim arabalardan bluetooth olmayana da montaj yapıldı. )

Marmaris de Na-to marine 'i öneririm.Nail bey marin elektronik konusunda oldukça iyidir.
*

H. B.

Ben yaklaşık 1 senedir bluetooth araç kiti kullanıyorum. Herhangi bir çakmak soketine takıyorum, enerjisini oradan alıyor. Telefondan bluetooth ile bu cigaza bağlanıyorum, bu cihaz FM yayın yapıyor, boş bir fm frekansını ayarlıyorum. Radyoda aynı frekansta olunca teknenin müzik sisteminden istediğim müziği veya radyoyu çalıyorum. Radyo gezgin korsanı bile😊😊
*

T. B.

İzmir de teknemde ki teybe bluetooth takabilecek elektronikçi önerisi olan varmıdır?
*

B. D.

teknede ki teybin arkasında 2 adet çıkış var blutoot buraya takılıyor değilmi birde elektiriğini verdikmi panelden işlem tamammı ?teybin açılmasına gerek varmı
*

G. Ö.

İzmir de teknemde ki teybe bluetooth takabilecek elektronikçi önerisi olan varmıdır?

Belki işinize yarar. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. B.

Belki işinize yarar. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teşekkürlerimle
*

E. S.

Yeni bişi keşfettim, bu biraz yer kaplıyor ama montajı kolay. Evdeki müzik sistemime bağladım. Evinizdeki eski taş gibi müzik sistemine kıyamıyorsanız blurtoothlandırmanın en pratik yolu sanırım.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ayrıca fiyatı da 45₺ - 55₺ arasında. Teknede zaten 12V çakmak adaptörü var, ev için bir adet 12V 1A adaptör yeterli.

Bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum, bluetooth modülü yetiyor ama ihtiyaç durumunda usb ve card okuyucusu da var. Çekim gücü çok iyi. Şiddetle tavsiye ederim.
Daha önce kullandığım usbden güç alan minik bir adaptörüm daha vardı , telefon havuzlukta kıça yakın konumda olursa çekmiyor, kesiklik yapıyordu.