0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

K. D.

Tekne kaloriferi
« : Mayıs 23, 2019, 22:32:07 »
Sevgili korsanlar bundan 7 sene önce tekneme kalorifer taktırmak istedim ve araştırmalarım sonucu Shava markasıyla ülkemizde üretilmiş bir kalorifer buldum ve çok sevinerek taktırdım.Ancak taktırmak olaydım ne zaman ihtiyacım olsa çalışmadı.Uretici firma ya bujisi bozulmuş dedi gittim ayaklarına kadar bujisinii aldım gittim elektrikçi bulup taktırdım.Bu sefer oldu dediğimde alet yine çalışmadı bu defa üretici kablo bozulmuş dedi yine gittim aldım yine seviş ücreti elektrikçi geldi taktı calisti bir hafta sonra po pası bozuldu pompayi taktırdım ekranı bozuldu bu ekran ve kabloyu benbozmusum gibi bide benden 400 tl utanmadan parca parası talep ettiler.Yetrrki çalışsın dedim onuda verdim yine çalışmadı.Simdide makinayı bize gönderin size servis verelim diyolar.Kaloriferide ben söktürüp onlara gönderecekmişim.Siz siz olun size kim ki bu Shava denen kaloriferi önerirse benim gibi saf olmayın.Almayin aldırmayın.Bu hafta tüketici haklarına bas vuracağım bakalım bu sorumsuz satıcı hakkında on lar ne diyecek.bilgi edinilmesini arz ederim

*

S. Ş.

Ynt: Tekne kaloriferi
« Yanıtla #1 : Mayıs 25, 2019, 12:24:09 »
Donuyorum donuyorum bu mesaja denk geliyorum yeni konu olmayinca shava shava shava  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Mayıs 25, 2019, 20:02:40 »
Semih kaptan,
Önce iyi akşamlar,
Ben şöyle yazayım o zaman.
Bu markayı ve Türkiye'de ilk tanıtımını yapan beyefendi ile fuarda tanıştık ve fuar indirimi ile
o zaman sahibi olduğum Antares30 tekneye taktırdım ben ve sonraki sahipleri(sanırım 4. sahipleri)
'nde sorun çıkmadığını biliyorum. Olası sorunun montaj hatası olduğunu düşünüyorum..

*

A. D.

« Yanıtla #3 : Mayıs 28, 2019, 18:17:49 »
Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş diye boşuna söylenmemiş. Webasto ya da Eberspacher varken daha ucuz diye bu tip seçeneklere yönelmenin sonucu bu. Webastonun balıkçı kitini alırım yinede Daishava almam