0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

h.

sözüne ve işine bir marin elektrikçi aranıyor..
« : Aralık 15, 2008, 17:08:48 »
lakabı: hallederiz, kırkyalan, allahsız ve avro  v.s  v.s olmayan.. Elektrikçi CEM i tanıyanınız varmı. TUNCAY ı biliyorum..Başka?Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap?

*

C. G.

Ynt: sözüne ve işine bir marin elektrikçi aranıyor..
« Yanıtla #1 : Aralık 15, 2008, 17:11:58 »
Tuzla'da Sinan var... Bugüne kadar bir hatasını görmedim. Şimdiye kadar 4-5 teknede birlikte çalıştık iş verdim.
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2008, 17:12:43 Gönderen: Cem Gür »

*

h.

« Yanıtla #2 : Aralık 15, 2008, 17:22:17 »

CEM korsan o arkadaşın telefonunu verirsen benim gurcata+demir  ışığı. (YENİ)baş ve kıç CCTV  kamera (eski,leri sevgili Tuncay kardeşimizin  ıskotaların altına monte ettiği için  ilk fırtınada koparak denize uçanve sair ileride planlanmış tesisat montaj işlerinde bana yardımcı olursa sevinirim. Tuncay'ın sıvaüstü kablu çeker gibi çekip gittiği ve uçlarını bağlamağı unuttuğu bir sintine pompası  var.. Tamam atla deve işler değil bende yaparım ama  denizde mecbur kaldığımda....sonra birde yeni invertör konum var. Tuncay'cığımın   taktığı ancak üç aya kalmadan  kaldırılıp denize atılan  invertör konusunda bilgi almam (sinüs eğrili) sonra yanlış yere monte ettiği makina dairesi (her salona inen çıkan bir dirsek darbesiyle ışıkları açıyor.) yani gelip bir bakıp bana bir işplanı çıkarması ve sonra sırasıyla zamanı geldiğinde havaya göre o işleri ufak ufak ikmal etmesi..

MÜMKÜN OLURMU?

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tuzla'da Sinan var... Bugüne kadar bir hatasını görmedim. Şimdiye kadar 4-5 teknede birlikte çalıştık iş verdim.

*

C. G.

« Yanıtla #3 : Aralık 15, 2008, 17:26:09 »
Sinan'ın telefonu: 0532 334 86 58. Arzu ederseniz telefon edip sizin arayacağınızı söyleyebilirim.

*

h.

« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2008, 17:35:53 »
CEM kardeş korsan ..vallahi iyi edersin.. referanslı gitmiş olurum.
Sinan'ın telefonu: 0532 334 86 58. Arzu ederseniz telefon edip sizin arayacağınızı söyleyebilirim.

*

C. G.

« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2008, 17:40:45 »
Tamam Boray Korsan .Telefon ettim. İsmimi verin. Sinan iyi ustadır. Sadece eline yazılı olarak yapılacak işleri verin ve işini bitirdikten sonra listeyi kontrol edin.
*

h.

« Yanıtla #6 : Aralık 15, 2008, 17:42:40 »

Mesaj alındı ,anlaşıldı Cem korsan.  çok teşekkürler.. aynen . önerdiğin şekilde yapacağım.

Tamam Boray Korsan .Telefon ettim. İsmimi verin. Sinan iyi ustadır. Sadece eline yazılı olarak yapılacak işleri verin ve işini bitirdikten sonra listeyi kontrol edin.
*

A. A.

« Yanıtla #7 : Aralık 15, 2008, 18:13:00 »
geçengün selahattin usta karşıdan bir elektrikçi getirdi..bana kıyak olsun diye servis ücreti olan 350 ytl yi istemeyip 250 ytl istedi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap(((((( selahattin ustanın sen vermezsen ben ödicem gibi damardan girdiği konuya parayı vermek suretiyle son verdim.hiç sevis ücretinin 350 ytl olduğu bir elektrikçi tanıyanınız varmı
*

C. G.

« Yanıtla #8 : Aralık 15, 2008, 18:19:27 »
Amaaaan Atilla Ağabey, biz nelerini görüyoruz. Ama tabii yuf 350Tl = 175€ daha neler.....Yine sen 350 yerine kıyak yapmışlar 250 vermişsin. Millet nereye saldıracağını şaşırdı artık. Hatta onun bunun tavassutu ile iş kapmaya başladılar.
*

c.

« Yanıtla #9 : Aralık 15, 2008, 19:09:50 »
hmmmmm cctv...
ilginç fikir...

elektronikmanyaakorsan
*

H. E.

« Yanıtla #10 : Aralık 15, 2008, 19:12:20 »
Cenk Korsan, yalnız CCTV direğe takılıyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ama naçizane size su altı kamerası önerebilirim. Renkli su altı görüntüsü. İsterseniz çevirip pervane ve palayı da inceleyebiliyorsun. Her fuara katılıyor satıcısı olan firma. Akvaryum içine kamera sarkıtıyor standında...
*

c.

« Yanıtla #11 : Aralık 15, 2008, 19:16:06 »

Bak yine başladılar direk mirek....
Hakan Korsan fark etmedim zannetmeyin, tek başına direğe tırmanma konusuna yine bişeyler yazılıyo... Moralimi bozmak için yapılıyo bunlar...Biliyorum !

Şaka bi yana bu aralar daldığımda elimi uzatınca bile göremiyorum.
su altı kamerası ne kadar gösterir şüpheliyim...

Boray korsan,
Taci ustayı şiddetle tavsiye ederim
O yapsın sonracıma ben gelir düzeltirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

elektrikçideniyiişyapanbankacıkorsan
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2008, 19:18:03 Gönderen: Cenk Esener »
*

M. E.

« Yanıtla #12 : Aralık 15, 2008, 19:49:04 »
Sözü geçen, eskiden Kalamış Marinada çalışan Elektrikçi Cem ise cebi 0532 7471021.

Kolay Gele..
*

c.

« Yanıtla #13 : Aralık 15, 2008, 20:12:44 »
geçengün selahattin usta karşıdan bir elektrikçi getirdi..bana kıyak olsun diye servis ücreti olan 350 ytl yi istemeyip 250 ytl istedi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap(((((( selahattin ustanın sen vermezsen ben ödicem gibi damardan girdiği konuya parayı vermek suretiyle son verdim.hiç sevis ücretinin 350 ytl olduğu bir elektrikçi tanıyanınız varmı

Atilla abi, siz 350YTL veriyorsaniz ben elektrikçi olarak gelirim hiç sorun değil
siz yabancı değilsiniz, 300'e de olur
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

h.

« Yanıtla #14 : Aralık 15, 2008, 20:22:45 »
teşekkürler.geçen sene hazarın elektrik kablolarını o yenilemişti. kabloları takib ederek tanımlama konusunda onun belleğine ihtiyacım var.
Sözü geçen, eskiden Kalamış Marinada çalışan Elektrikçi Cem ise cebi 0532 7471021.

Kolay Gele..