0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

Benim kafam cok karisti, yani surgulu reosto aslinda reosto degilmi bunlar voltajlami hareketleniyor yada enerjiylemi " p" ne " i" ne ise yarar r cok acaip bir seye esit, u kendi dunyasinda ve bana faydasi nedir pratikte?

Bu kadar bilgiyi nasil hazmedecegim nasil uyuyacagim bilmiyorum 😎

*

E. Y.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sürgülü reosta nedir-:)))
Çok iyi bilirim. Lisede fizik laboratuarında dalga deneyi sırasında çıplak reostayı elle tutup, çarpılınca su kabının içine atan bir arkadaşımız olmuştu. Arkadaşın ve hocanın yüzlerindeki ifade hâlâ gözümün önünde Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

Erol abi,

Seninzamaninda lise varmiydi yoksa onlarin adi idadi olmasin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Cenk korsan p ve i bildiğiniz 3,114...... u eliptik,size onun yerine v verebiliriz o köşeli Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

Uc, bes kurusluk sey icin bu kadar kiyamet kopartmaya gerek varmi anlamadim bisiru formul vs.

Ayrica bu kitabi aldim okuyacagim ve "elektrikceyi" ogrenecegim korkun benden Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ben korktum vallahi, yarım doktor insanı candan edermiş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

Dur kitap bir elime gecsin asil o zaman korkun, bakin ne ahkamlar kesecegim elimde yazili belgede var nasilsa.

Sefim; yarim doktor, yarim hemsire, birde kola rica edeyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2018, 23:57:50 Gönderen: Cenk Gürsel »