0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ş. Ç.

Ergun korsanım şu an yaram bu... hemen yaptırırım enflasyon artısıyla.... yeterki makul ve mantıklı olsun. Geçenlerde Söğütte bir denizci arkadaşımızla karşılaştık bimini ve sprayhood çok zarif geldi gözüme, birde 7 yıl olmuş yaptıralı. Nerede yaptırdığını sordum isim vermeyeyim o da adresini verdi... bende fiyat istedim!!! bir fiyat verdi... cevap bile vermedim; verseydim pek hoş olmayacaktı...!!! 

*

H. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
dün kamyon brandacısına yaptırdım, spreyhood ve bimini kumaşları zaten çok eskidi, 1 sene daha idare etsin dedim, bimini gevşeyip atan fermuar dikişlerini yenilettim, spreyhood vizörü değiştirip yenisini taktırdım, aynı amanda yama vs gereken yerleri yaptırdım. tabii çok pro. olmasa da 1 yıl daha idare edecektir beni toplamda vizör değişimi ve diğer tamiratlar ( hem spreyhood hem de bimini için) 150 TL tuttu.. kışı ve baharı bu şekilde rahat geçiririz...

Hangi kamyon brandacısıdır bu?

*

Ö. T.

dün kamyon brandacısına yaptırdım, spreyhood ve bimini kumaşları zaten çok eskidi, 1 sene daha idare etsin dedim, bimini gevşeyip atan fermuar dikişlerini yenilettim, spreyhood vizörü değiştirip yenisini taktırdım, aynı amanda yama vs gereken yerleri yaptırdım. tabii çok pro. olmasa da 1 yıl daha idare edecektir beni toplamda vizör değişimi ve diğer tamiratlar ( hem spreyhood hem de bimini için) 150 TL tuttu.. kışı ve baharı bu şekilde rahat geçiririz...

Hangi kamyon brandacısıdır bu?

İkinç.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2019, 06:18:41 Gönderen: Öcal Turan »

*

A. K.

inanırım   evin yeni sinekliklerinin tellerini değiştirttim. Kalamışta 2 yere sordum  160 TL ve 200 TL istediler.
Ornek mahallesinde sordum adam gelirsem 50 TL ama sen getirirsen 40 TL dedi .

*

A. K.

Gecen sene tentenin kumaslarını aldım evde kestim. tüm dikişler için 150 TL verdim.
Seneler önce tüm döşemeler için 2-3 tekne döşemecilerine gittim sonra 5de bir fiyatına normal döşemeciye yaptırdım.
Kalamış marinadaki boyacılara 3 katlı apartmanı  cerceveler dahil komple  boyattım benim 27 ft tekneden ucuza geldi.
"Sen yap usta para önemli değil"

Biz yolunacak kazız ya.

*

H. E.

Gecen sene tentenin kumaslarını aldım evde kestim. tüm dikişler için 150 TL verdim.
...

Kumaşları nereden aldınız? İMÇ?
*

A. K.

Tam hatırlamıyorum cunku  o ara  bir cok sey aldım. yanılmıyorsam şile yolunda bir şemsiye imalalatcısından.
(bahce  tipi )
*

A. K.

Şile yolunda tasdelen tarafında İspanyol malı sunbrella ithalatı yapan semsiye üreticisi.
2 senedir 12 ay açık herhangi bir solma vs yok.

yeni yelkene dikilen sunbrella 4 sene sonunda söküldü yırtıldı.
*

H. E.

Şile yolunda tasdelen tarafında İspanyol malı sunbrella ithalatı yapan semsiye üreticisi.
2 senedir 12 ay açık herhangi bir solma vs yok.

yeni yelkene dikilen sunbrella 4 sene sonunda söküldü yırtıldı.

Hımm... Ana yol, Şile yolu üstünde mi? Aralarda bir yerde mi?
*

A. K.

sanırım  yan yolda
*

A. K.

Aynı yeri konusuyor olabiliriz.Yerini internetten buldum. Çok cesit yok ellerindeki renklerle sınırlı , kumasları sadece kendileri için getirmişler gibi tahmin ediyorum.

Gecen yaz başı aldım hemen ürettim ve şu ana kadar hep açık kaldı renkte ve şekilde deformasyon yok .
*

T. Ö.

Hımm... Ana yol, Şile yolu üstünde mi? Aralarda bir yerde mi?

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  buradan iletişim kurabilirsin.
Ben de ev ve tekne için işler yaptırmıştım yıllar önce..

TANER
*

A. K.

Evet benim de aldıgım yer burası ismini görünce hatırladım
*

K. M.

Ynt: Serpinti körüğü (sprayhood) şeffaf vinil malzeme - Makrolon
« Yanıtla #43 : Eylül 08, 2022, 03:28:29 »
Tüm kaptanlarım hepinize selam olsun.

konu biraz geride ( eskide ) kalmış ama cevap alabilirim ümidi ile yazıyorum. Yeni sprayhood, bimini ve ilave kışlık tente ( kışın havuzlukta oturabilmek üzere) yaptırmak istiyorum. Bir fiyat aldım ama neredeyse ufak bir tekne fiyatı. Marka kumaşın fiyatı belli gidecek diğer yan ürün fiyatları keza belli, metre karede hemen hemen belli çarpıyorum, çıkarıyorum bölüyorum ama aldığım fiyat ile alakası yok. Kendim yapamam o kadar yetenek maalesef yok ve bunları bir araya getirecek ekipmanım vs. yok.

İnsaflı bu işi yapabilecek İstanbulda iyi bir usta arıyorum. Değerli yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla. 
*

A. K.

Ynt: Serpinti körüğü (sprayhood) şeffaf vinil malzeme - Makrolon
« Yanıtla #44 : Eylül 08, 2022, 11:14:56 »
Tüm kaptanlarım hepinize selam olsun.

konu biraz geride ( eskide ) kalmış ama cevap alabilirim ümidi ile yazıyorum. Yeni sprayhood, bimini ve ilave kışlık tente ( kışın havuzlukta oturabilmek üzere) yaptırmak istiyorum. Bir fiyat aldım ama neredeyse ufak bir tekne fiyatı. Marka kumaşın fiyatı belli gidecek diğer yan ürün fiyatları keza belli, metre karede hemen hemen belli çarpıyorum, çıkarıyorum bölüyorum ama aldığım fiyat ile alakası yok. Kendim yapamam o kadar yetenek maalesef yok ve bunları bir araya getirecek ekipmanım vs. yok.

İnsaflı bu işi yapabilecek İstanbulda iyi bir usta arıyorum. Değerli yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla. 

Eğer kendiniz katkıda bulunursanız herhangi bir brandacı da bunları diker. Yoksa aramaya devam