0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Ynt: Pusula Kalibrasyonu (Ayarı)
« Yanıtla #30 : Ekim 24, 2017, 18:25:48 »
Yeni GPS-Chartplotter-fishfinder nedir?

*

A. Ç.

« Yanıtla #31 : Ekim 24, 2017, 18:35:40 »
Kerosen Perşembe Pazarı'nda satılıyor.

*

Ö. Z.

« Yanıtla #32 : Ekim 24, 2017, 21:42:17 »
Abi walla o parçayı yapı markette tuvalet tesisat malzemeleri arasından çekip aldım. Kariyerine insan atığı taşıyarak devam edecekken şimdi yelkenli bir teknenin en önemli yerine kurulmuş durumda 😀

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Pusulanın altındakini nereden buldunuz acayıp uymuş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Z.

« Yanıtla #33 : Ekim 24, 2017, 21:52:17 »
Bu aletler "Chartplotter/Sonar Combo" kategorisinde geçiyor. 2 ay önce almıştım. Ancak kurulumunu yapabildim. Marka/modeli "Garmin  Ecomap Chirp 44CV" Aslen kendisi Marine tipi bir GPS dir. Buna ilaveten sd karta yüklenen deniz haritaları ile bir chartplotter özelliği de gösteriyor. Buna ilaveten ürün sonar ünitesi "transducer" ile birlikte geliyor. Buda hem balıkları gösteriyor ki ilgi alanıma giren birşey değil. Hemde sahip olduğu teknolocik özellikler ile dibi güzelce tarayıp size resmediyor. Asıl ilgimi çeken bu özellikti. Hatta kendi dip haritalarınızı oluşturuyormuşsunuz ama daha kurulum yeni bitti özelliklerini kullandıkça göreceğim.

Yeni GPS-Chartplotter-fishfinder nedir?

*

S. Ş.

« Yanıtla #34 : Ekim 24, 2017, 22:06:00 »
Abi walla o parçayı yapı markette tuvalet tesisat malzemeleri arasından çekip aldım. Kariyerine insan atığı taşıyarak devam edecekken şimdi yelkenli bir teknenin en önemli yerine kurulmuş durumda 😀

Pusulanın altındakini nereden buldunuz acayıp uymuş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Farkettim konduramadım bende ondan sormuştum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap uymuş ama

*

Ö. Z.

« Yanıtla #35 : Ekim 24, 2017, 22:40:20 »
Muhitimde , bilimum materyal ve hırdavatı amacı dışında kullanmakla meşhurumdur 😀😬😬
*

Ö. Z.

« Yanıtla #36 : Ekim 26, 2017, 08:25:48 »
Pusula , GPS ve Transducer montajı işlerinin hikayesi vizyonda 😄

Yelkenli Hayat 3. Bölüm:

*

S. Ş.

« Yanıtla #37 : Ekim 26, 2017, 09:06:28 »
Ozay korsan

Sizin ucak illaki yere guvenle ıner , boyle yetenek varken...