0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. H.

pervane zehirlisi
« : Mayıs 11, 2010, 18:28:48 »
Değerli Grup Üyeleri
Gruba yeni katıldım,herkese selam ve sevgiler. teknemi karaya aldım zehirli boya ve diğer bakımlarını yaptıracağım. pervane zehirlisi olarak İnternatinonal Trio kullanıyorum ancak iyi sonuç alamıyorum. 5-6 ayda kirleniyor. kendimiz temizleyincede daha hızlı kekomoz tutarak bir yılı çıkaramıyorum.Bu konuda iyi sonuç aldığınız bir marka var mı? Şimdiden teşekkürler. Hüseyin

*

A. E.

Ynt: pervane zehirlisi
« Yanıtla #1 : Mayıs 11, 2010, 19:06:13 »
Hüseyin korsan,
önce hoş geldiniz. Sonra da sorunuza soruyla karşılık vereyim. Bu ürünün VC Prop-O-Drev isminde bir astarı var. Min. 2 kat uygulamak gerekiyor. Bu astarı kullanıyor musunuz ??
Daha önce aynı ürünü "usta!" astarsız olarak kullanmıştı ve aynı olay benim de başıma geldi. Bu yıl kendim astarla birlikte uyguladım. Sonucu henüz bilmiyorum ama markanın adını kirletmeyeceğini düşündüğüm için umutluyum.
AteşK

*

M. E.

« Yanıtla #2 : Mayıs 11, 2010, 19:22:13 »
Galiba bu bahsettiğin ürünü Taner Özer 2 yıldır uyguluyor... İyi netice aldığını söylğyordu hep. Ama fiyatı eder mi o kadar emşn değilim?
Karşılığında, şu motorsiklet zinciri yağları konusu var... ))
Mehmet Atay'ın bahsettiğinden bahsetmiştin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Denenebilir mi?

zehirli ile ilgili detaylı bir fikir alışverişine buradan ulaşılır...
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #3 : Mayıs 11, 2010, 21:59:38 »
Aynen dogrudur. Astarli uygulama ile bu yil ucuncu yilim olacak. Pervane hep temiz cikiyor.
International Trilux. Spray olani degil, firca ile suruleni.
Boya kutu fiyati 50 TL. 

TANER
« Son Düzenleme: Mayıs 11, 2010, 22:00:44 Gönderen: Taner Özer »

*

K. K.

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2010, 04:11:11 »
Sprey ile uygulananını kullandım. Sonuçtan memnun kalırsam burada paylaşacağım...

Tabii ki memnun kalmazsam da paylaşacağım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. H.

« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2010, 11:58:38 »
Ateş bey,
önceki yıl astarsız ,geçen yıl astar ugulayarak kullandım sonuç pek farklı olmadı. Şirket yetkilileri ilede görüştüm pervane zehirlisi ürünleri hakkında çok kesin konuşamıyorlar. 6 -12 ay arası dayanır diyorlar. teknem Dalyanköy/Çeşmede olmasınında bir miktar olumsuz etkisi olduğunu düşünüyorum. bu yıl başka bir boyayı uygulayıp sonucu test etmeye karar verdim. Selam ve sevgiler.
*

A. E.

« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2010, 14:27:20 »
A
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sprey ile uygulananını kullandım. Sonuçtan memnun kalırsam burada paylaşacağım...

Tabii ki memnun kalmazsam da paylaşacağım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aynen  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Üstelik yönergelerdeki her şeye (kat arası zamanlar, zımpara kalınlıkları vs) harfiyen uydum. Bakcez, görcez. Gene fayda etmezse zincir yağı. Hatta diyorum tüm karinaya zincir yağı sıksak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tekne yağ gibi de kayar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap