0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Ynt: paddle board ne menem bir şeydir?..
« Yanıtla #15 : Mayıs 08, 2019, 19:38:18 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bizde teknede var
Çok mutluyuz
Jobe marka
Aslına bakarsanız göreceli daha pahalı olan modeller daha sert şişirilebiliyor. Sonrasında denge işi daha basit tabii. Ben 15 dakikada hallettim denge işini...

Yanında dengesiyle satılan model yok mu?

*

Ö. Y.

« Yanıtla #16 : Mayıs 08, 2019, 20:09:18 »
Letgo ikinci el ürünlere bakın. Geçen yaz ben harika bir kano aldım oradan.

Taner, Letgo'ya koycan mı?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlgini çekerse ben şişme kanoyu koyabilirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Paddle board da açık arttırmayla satılsın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

M. C.

« Yanıtla #17 : Mayıs 08, 2019, 20:20:57 »
Bende 80 kg'a kadar olan bir model vardı 1000 tl ye almıştım aynı rakama letgodan sattım.

Ben 83 kiloyum benim dışımda hiç bir arkadaşım kullanamadı, buna göre büyüklüğünü seçin.

Ben marinada akşamları spor olarak kullandım, 2 günde bir mutlaka ağırlık çalışıyorum ama 1 saat bununla yüksek performans çalıştınız mı salondaki ağırlıklardan çok daha fazla çalışmış oluyorsunuz.

Benim kullandığım fiji markanın en küçük modeliydi ve bence 50-60 kg için ancak yeterliydi.

1 sezon kullandım bırakın bir tarafının açılmasını havasında en ufak bir azalma bile olmadı.

Bütün sezon vardevelaya bağlı kaldı rengi solmadı, bu bakımlardan bizim nalet olasıca botlardan çok daha sağlam diyebilirim.

Açıkçası ben sadece kendim kullanabildiğim için sattım, uygun bulduğumda alacağım.

Geçen yazın başında decathon bunları ilk mağazalara koyduğunda pahalıydı sezonun sonlarına doğru güzel bir indirim yapmışlardı bence gene yapacaklardır kovalamakta fayda var.

Yurtdışında kurdan ötürü pahalı pek değmez getirmeye çalışmak.

*

H. E.

« Yanıtla #18 : Mayıs 08, 2019, 21:05:55 »

İlgini çekerse ben şişme kanoyu koyabilirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bende şişme kano var. Taner hevesini almıştır. Derdim zarar etmesin. Envanter maliyeti yükselmesin. Kullanmayacağı malzeme değerlensin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. O.

« Yanıtla #19 : Mayıs 09, 2019, 00:47:46 »
Çok tşk ler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. H. A.

« Yanıtla #20 : Mayıs 09, 2019, 08:43:31 »
Bende iki kişilik şişme kano almayı düşünüyorum. Uygun fiyatla satmayı düşünen korsan varsa haberini beklerim.
*

T. Ö.

« Yanıtla #21 : Mayıs 09, 2019, 14:07:44 »
..Taner hevesini almıştır. Derdim zarar etmesin. Envanter maliyeti yükselmesin. Kullanmayacağı malzeme değerlensin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Taner daha kullanamadı, hevesini alamadı..
110TL lik yüksek basınçlı pompayı masraftan kaçıp almayınca, maalesef kullanılamadı canım alet.
Şimdi  herşey hazır, bu sene doya doya kullanırız.
Seneye LETGO'da..  Sana haber ederim oraya koymadan.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

TANER
*

H. E.

« Yanıtla #22 : Mayıs 09, 2019, 19:44:57 »
...
Seneye LETGO'da..  Sana haber ederim oraya koymadan.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

TANER

Olm, bak tehlikeli iş. Ben seni korumaya çalışıyorum. Kaynım düştü üstünden gaffasını çarptı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. D.

« Yanıtla #23 : Mayıs 10, 2019, 03:12:35 »
Akyaka azmaklarında sabah erken saatlerde veya gün batımına dogru paddle board turu yapiyoruz ögrencilerimizle keyifli bir aktivite hemde iyi bir spor. nacizhane tavsiyelerim: bu aletleri kullanmanız icin kilo bahane olmamalı.kütleyi su üstünde tutabilecek yeterli litredeki board tercih edilmeli.
- Dümdüz duran boardun üstünde teknenin yanında hemen ayaga kalkmayı denemeyin.önce dizlerinizin üzerinde cömelip 15 dk  saga sola kürek çekip boardun dengesini anlamaya calışın.
- Boardun tam ortasında ayaga kalkmayı deneyin,ufak ufak geri adım atın veya minik minik geri zıplayarak yerinizi alın.
- Dizleriniz az kırık şekilde boarda veya suya degil önce önünüze bakmaya calışın,rahatlayın bi nefes alın ve salınımı hissetmeye calışın.
- küregi topuzundan tutan elin dirsegi bükülmeden omuzdan itilerek, diger elle kürek ortadan tutulur ve kendimize dogru cekilir.duruma hızına ve dengenize göre 2 sag ardından 2 sol devam edilir.
-Dengeniz bozuldugunda titremeye başlarsınız,bu durumda mevzii kücültüp çömelmek kolaylık saglar.

-En önemlisi bu güzel aktivite'de boardun dan düşürsen suya düşüyorsun yani çokta şeeeyyyyy etmemek lazım.eglence için alınmıyormu bunlar,deneyerek ögrenilmiyormu sanki, teknede hanım ve çoluk çocuk herkes yapıp bi kaptan beceremediyse o teknede kaptan boarda yer bulmakta hep zorlanır......

Ben bazen sahildeki işyerimden akşam dalga bitince köpegimi de önüme oturtup 1,5 mil ötedeki tekneme kürek çekiyorum.sırtımda aquapack çanta ile,kumanyamıda taşıyorum.Sabah aynı şekilde rüzgar başlamadan sahile işime dönüyorum.

*

A. D.

« Yanıtla #24 : Mayıs 10, 2019, 09:32:12 »
Bende bi ara almak için niyetlendim ilgili malzemeleri satan mağazalar zinciri  olan bi arkadaşıma gittim olm git 5 mt fiber tekne al sana göre paddle boardu ithal etmek için 1 tane 40lık container kiralamak lazım dedi. Ya da tekneci adamsın git Tuzla tersaneye sana yapsınlar manyak mısın nesin git başımdan çok işim var dedi sepetledi.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

R. E.

« Yanıtla #25 : Mayıs 10, 2019, 09:49:33 »

teknede hanım ve çoluk çocuk herkes yapıp bi kaptan beceremediyse o teknede kaptan boarda yer bulmakta hep zorlanır......

Ben bazen sahildeki işyerimden akşam dalga bitince köpegimi de önüme oturtup 1,5 mil ötedeki tekneme kürek çekiyorum.sırtımda aquapack çanta ile,kumanyamıda taşıyorum.Sabah aynı şekilde rüzgar başlamadan sahile işime dönüyorum.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Üstad ne yaptınız?
Hem her şeyi açık ettiniz. Karizmalar cızık cızık olacak..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
-Baba ya şu paddle board'dan biz de alsak?
- Ya boşver. Bu sene böyle geçsin seneye bakarız.
- Hadi hadi kendin üstünde duramayacaksın da ondan almıyorsun..

Hem de çıtayı çoook yükselttiniz.. 1.5 mil dediğiniz 2.5 km'den fazla 3 km'den az bir mesafe. Hem sırtta çanta, hem boardda köpek.. Düştüğümüzü bir arkadaşımız görse 2 senelik geyik malzemesi.. Kahveye çıkamayız valla..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #26 : Mayıs 10, 2019, 10:12:31 »
Bende bi ara almak için niyetlendim ilgili malzemeleri satan mağazalar zinciri  olan bi arkadaşıma gittim olm git 5 mt fiber tekne al sana göre paddle boardu ithal etmek için 1 tane 40lık container kiralamak lazım dedi. Ya da tekneci adamsın git Tuzla tersaneye sana yapsınlar manyak mısın nesin git başımdan çok işim var dedi sepetledi.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Üstüne tokyo gibi bant takıp her ayağa bir tane geçirilebilir aslında.
*

A. D.

« Yanıtla #27 : Mayıs 10, 2019, 10:29:23 »

Üstüne tokyo gibi bant takıp her ayağa bir tane geçirilebilir aslında.

hheheheehehehehe. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. Y.

« Yanıtla #28 : Mayıs 10, 2019, 11:11:14 »
Bende geçen sene çok heves edip rengine takılmıştım, bu sene de etikete  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Z. G.

« Yanıtla #29 : Mayıs 10, 2019, 16:39:07 »
Şişme olmasa olmaz mı ?

Fiberden yapılsa 500 tl altında olur .