Bağlanılan Hatırlatmalar

• S/Y Uçarı Norsmen Etkinliği F6: Aralık 12, 2009

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

U. P.

Norsmen
« : Aralık 09, 2009, 19:22:16 »
Radyoda duydum istanbulda cok sert bir hava olacakmis onumuzdeki gunlerde denizcileri uyariyorlarmismis duyurulur camadan vurmaya hazir olalim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2009, 01:29:16 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

H. Z.

Ynt: Hava
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2009, 19:49:46 »
Cumartesiye 20 kts poyraz veriyor. 5 bofor yapar. Tam yelken havası. Uçarı, Tayo-Mar, Maşallah üçlüsü yapsak mı? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. P.

« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2009, 19:52:19 »
Cumartesi gunu araniza SHE isminde bir fiberde katabilir miyiz ?

*

H. Z.

« Yanıtla #3 : Aralık 09, 2009, 20:01:41 »
Tabiki, maske tak ama ahşap tozu yutmak öksürtür Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. P.

« Yanıtla #4 : Aralık 09, 2009, 20:25:31 »
Haha napalim katlanacagiz artik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2009, 21:23:07 »
Ben hala çarmıhların ucundaki norsmen liftinlerin pabuçlarını sökemedim. Yardım edecek kimse var mı?
*

U. P.

« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2009, 21:34:16 »
Cumartesi marinadayim abi gelir gelmez denize cikmazsak yardim ederim
*

M. E.

« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2009, 22:15:58 »
Norsmenlerin pabuçları mı?
Görmek lazım...  )))
*

S. Ç.

« Yanıtla #8 : Aralık 09, 2009, 22:28:55 »
Cumartesi uğrarım nasıl yapılacağını bilmesem de ahkam keser Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  anahtar tutarım.
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Aralık 09, 2009, 23:18:56 »
Valla işi bilen bilmeyen herkesi yardıma beklerim.

Norsmenlerin pabuçları mı?
Görmek lazım...  )))

Erol Abi sana su dolu bardak uzatmıştır di mi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Anlatmaya çalıştığım şey liftinin üstteki piminin takılı olduğu erkek parça. Liftin ile çarmık teli arasındaki şey. İçinde çekirdek olan. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

« Yanıtla #10 : Aralık 10, 2009, 00:27:11 »
2 anahtarı kontra çalışırarak  sökemedin mi Hakan ? Amaaaan o da sorun mu be yaw?
*

H. Z.

« Yanıtla #11 : Aralık 10, 2009, 01:26:39 »
Valla işi bilen bilmeyen herkesi yardıma beklerim.

İşi bilmeme rağmen ben gelirim ama uzaktan "olmuyor, kardeşim kuvvetli sıksana" diye uzaktan bk atarım. Kahve de isterim. İşine gelirse. İşine gelmezse şartlarını bildir açık açık konuşalım, bi şekilde orta yolu buluruz.
*

E. Ö.

« Yanıtla #12 : Aralık 10, 2009, 01:38:44 »
Bursada eğitimdeyim kaptırıp gelsemmi acaba Sport 16 ile
*

E. Ö.

« Yanıtla #13 : Aralık 10, 2009, 01:39:56 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  hakanZ korsanım centerboard tozu yutmak hiçbirşeye benzmez, maske takmada tadını çıkar istersen  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. E.

« Yanıtla #14 : Aralık 10, 2009, 01:40:15 »
Ben hala çarmıhların ucundaki norsmen liftinlerin pabuçlarını sökemedim. Yardım edecek kimse var mı?

Ben