0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. Ş.

Ynt: NASIL BİR SOLAR PANEL OLMALI?
« Yanıtla #465 : Ağustos 16, 2017, 19:39:19 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba Solara (Alman Malı) gerçekten almanyada yapılıyor.Şiddetle tavsiye ederim.Güverte üzerine istediğiniz yere monte edilebiliyor çünkü üstüne basılabiliyor.Gölge kalan kısım devre dışı kalıyor geri kalan göreve devam..
Bizim teknede 6 servis Aküsü ,Bir motor Aküsü, ikide Baş pervane aküsü var. 7 gün hiç elektriğe bağlanmadan kaldık.
Ancak tüketim az *Buzdolabı *Aydınlatmalar (LED) birde fusion müzik sisteni o kadar.
TV vs yok.

Kac wat solar var toplam?
Kac amper akü toplam?

Bende 560 wat solar var ve 460 amper deepcycel AMG servis aküsü var

tv,bulasikmakinesi,dvd, kahve makinasi, "buzdolabi + buzluk 6 hafta 24 saat calisti" vs.
hepsini isletiyor akülerde 12.4 dün altina düsmüyor hic, yazin hic bir sorun yasamadim.
Bir tek kilima calismiyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim kaptan,

Solar tarlası kurmussun ,üretip koydakilere satabilirsin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 16, 2017, 19:40:42 Gönderen: Semih Sener »

*

O. E.

« Yanıtla #466 : Ağustos 16, 2017, 21:56:14 »
Merhaba Solara (Alman Malı) gerçekten almanyada yapılıyor.Şiddetle tavsiye ederim.Güverte üzerine istediğiniz yere monte edilebiliyor çünkü üstüne basılabiliyor.Gölge kalan kısım devre dışı kalıyor geri kalan göreve devam..
Bizim teknede 6 servis Aküsü ,Bir motor Aküsü, ikide Baş pervane aküsü var. 7 gün hiç elektriğe bağlanmadan kaldık.
Ancak tüketim az *Buzdolabı *Aydınlatmalar (LED) birde fusion müzik sisteni o kadar.
TV vs yok.

Kac wat solar var toplam?
Kac amper akü toplam?

Bende 560 wat solar var ve 460 amper deepcycel AMG servis aküsü var

tv,bulasikmakinesi,dvd, kahve makinasi, "buzdolabi + buzluk 6 hafta 24 saat calisti" vs.
hepsini isletiyor akülerde 12.4 dün altina düsmüyor hic, yazin hic bir sorun yasamadim.
Bir tek kilima calismiyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim kaptan,

Solar tarlası kurmussun ,üretip koydakilere satabilirsin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Nedim Kaptan insaf diyorum Klimada çalışsaydı bari
Semih kaptanın dediği gibi satarsan 3 kW da bize ayır  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. D.

« Yanıtla #467 : Ağustos 17, 2017, 15:39:49 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
                      Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hanimi rahat ettirmeliyim, konfor olmali artik 50+ yaslardayiz

*

S. Ş.

« Yanıtla #468 : Ağustos 17, 2017, 15:47:25 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
                      Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hanimi rahat ettirmeliyim, konfor olmali artik 50+ yaslardayiz

Haklısın once aile ,ama nereye sığdı  bi resim falan var mı? 4 parça falan olmalı

*

N. D.

« Yanıtla #469 : Ağustos 17, 2017, 15:49:29 »
Benim arkada metafor oldugundan ne gölge sorunum nede yer sorunum var

« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 15:54:24 Gönderen: Nedim Delen »

*

H. E.

« Yanıtla #470 : Ağustos 17, 2017, 15:54:32 »

Mataforaya metafor diyerek mecaz mı yapmış  olunuyor?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #471 : Ağustos 17, 2017, 15:56:29 »

Ense asla yanmaz doğru  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

kaç parça?
*

N. D.

« Yanıtla #472 : Ağustos 17, 2017, 15:57:13 »

Extra güneslik ihtiyacim olmuyor
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 15:58:04 Gönderen: Nedim Delen »
*

S. Ş.

« Yanıtla #473 : Ağustos 17, 2017, 16:15:53 »
koyda 1kW çok değerli  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bi countera bakar o iş Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

X kişi 1kWlik benzinli mobil jeneratörle 1,5lt benzin tuketicek  ,7-8 lira, birde ses çekicek . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

kabloyu uzat gitsin

« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 16:16:29 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #474 : Ağustos 17, 2017, 18:16:28 »
Ben ne yaptı isem jenneau ya jeneratör taktırtamadım. Dengesi bozulur 160 kg altında bizim takabileceğimiz güvenli jeneratör Yok dediler.Red ettiler. Bu ayın başında fisherpanda uygun bir jeneratör yaptı .
Klimamız çalışacak Elektrik işimiz çözülecek inşallah
*

S. Ş.

« Yanıtla #475 : Ağustos 17, 2017, 18:19:15 »
Ben ne yaptı isem jenneau ya jeneratör taktırtamadım. Dengesi bozulur 160 kg altında bizim takabileceğimiz güvenli jeneratör Yok dediler.Red ettiler. Bu ayın başında fisherpanda uygun bir jeneratör yaptı .

2000w lık mobil jeneratör niye almadın ,gerektiğinde calıstırırdınız, istedıgın yere de koyardınız ve de ucuz, Zafer korsanımızda var,gecen sohbetını yapmıştık...

Gibi gibi ,yerli üretenlerde var ama hepsi de çok sesli, generatore karsıyım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 18:21:40 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #476 : Ağustos 17, 2017, 18:23:32 »

Benzinli mi?

2000w lık mobil jeneratör niye almadın ,gerektiğinde calıstırırdınız, istedıgın yere de koyardınız ve de ucuz, Zafer korsanımızda var,gecen sohbetını yapmıştık...

Gibi gibi ,yerli üretenlerde var ama hepsi de çok sesli, generatore karsıyım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #477 : Ağustos 17, 2017, 18:30:22 »

Benzinli mi?

Evet

İki tur gen de alınabilir.

Su soğutmalı  fisher gibi veya hava sogutmalı honda gibi

Yakıtta gen kuculdukce benzindir

Su olan daha sessiz ve buyuk gucte olur muhtemel ,ama benım soyledıgım benzinli ,kendi deposu var 3 litre gibi , 3 saat calısır ortalama , 900btuluk klimayı kaldırır
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 18:33:11 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #478 : Ağustos 17, 2017, 18:50:18 »
Benzinden korkuyoruz o kadarki dingi motoruna yedek benzin dahi alamıyoruz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2017, 18:51:14 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

S. Ş.

« Yanıtla #479 : Ağustos 17, 2017, 18:59:19 »
Benzinden korkuyoruz o kadarki dingi motoruna yedek benzin dahi alamıyoruz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Haklısın parlayıcı