0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

R. K.

Ynt: Moody
« Yanıtla #90 : Mart 16, 2013, 22:48:47 »
Tekne almaya karar verirken ilk önce markalar üzerine yoğunlaşıyordum şimdi bakımları üzerindeki donanımlar sahipleri broker lar işler meşakkatli ama zevkli istediğiniz kadar işgal edbilirsiniz topiğimi:)

rüzgarınız bol pruvanız neta olsun...
« Son Düzenleme: Mart 16, 2013, 22:59:26 Gönderen: Rıfat Kurteş »

*

H. E.

« Yanıtla #91 : Mart 16, 2013, 23:47:04 »
Kemal Baran, Marmara Seyir Notlarını Gezgin Korsan'da yayınlayan sonra kitap çıkartan kişi mi? O ise çok deneyimli ve eski bir denizcidir.

*

E. T.

« Yanıtla #92 : Mart 16, 2013, 23:54:05 »
evet Kemal Baral, teknede konuştuktan sonra kitabını aldım, havuzlukta spray altında da bakılabilecek faydalı bir kitap, kitaptaki bazı resimlerde Ege'nin farklı farklı koylarında ilandaki tekneyi görebiliyorsunuz.

*

H. T.

« Yanıtla #93 : Ekim 25, 2013, 19:51:41 »
Rıfat Bey,
Moody fikrinizi destekliyorum, ben de almaya niyetliyim arıyorum. Siz aldınız mı?

*

R. K.

« Yanıtla #94 : Aralık 03, 2013, 22:26:28 »
Hasan korsanım fiyat konusunda anlaşamadığımızdan o moody'i alamamıştık şimdi de işten fırsat bulamayacağımdan beklemedeyim umarım beden önce kendinize göre güzel bi kayık bulabilirsiniz...

*

K. E. A.

« Yanıtla #95 : Ekim 25, 2021, 12:23:10 »
Moody, Hallberg Rassy ve Oyster, bu üç marka yelkenli dünyasında bir klasik ve ayrıca efsanedir.

Size bir örnek, UK yapımı 1999 model 42 CC bir Moody teknenin ağırlığı tam 15.75 tondur. Doğru okudunuz.

Ağırlık herşey değildir elbette ama bir şeydir. 42 ft herhangi bir yelkenli ile karşılaştırın.

Bir korsan güzel yazmış, Moody gördünüz ve beğendinizmi artık konu paranın ötesine geçer, alacaksınız.

Bulsak ta alsak !