0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. D.

Ynt: Konvertörlü Radyatör ?
« Yanıtla #30 : Ekim 13, 2014, 12:25:59 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Link vermekte sakınca yok sanırım.
Link vermemişlerde direkt telefon numarası yazmışlar

*

U. U.

« Yanıtla #31 : Ekim 13, 2014, 13:40:30 »
Ben 8,6 kayığıma Webasto nun en küçük olanından taktırdım geçen sene arkadaşlar. İki ayrı bölüme yani master kabin ve salon üflemeli olarak ikiye böldürdüm borularıyla , en soğuk havada bile ( eksilerde yani ) ısı ayarını yarıdan fazla açtığımı hatırlamıyorum. Hem salon hemde master kabin inanılmaz sıcak oluyor. Ayrıca ilaveten 5,2 karavanımda da aynısı var onunla kışları yayla vb. ciddi soğuk yerlere gidiyorum kamp için oda inanılmaz sıcak tutuyor.

Vaaay! hem teknede hem karavanda bir gezgin korsan daha, kutlarım sizi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Benim karavan çocukların Urla-Uzunkuyu'daki evin bahçesinde ve arkadaki 7 dekar bağa bakıyor.Akşamüstü güneş batarken,torunun kahkahaları eşliğinde bir kadeh şarap, rüzgarla sallanan asmalar, yeşil bir deniz gibi huzur veriyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Karavanda da MKD durumları  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

*

F. T.

« Yanıtla #32 : Ekim 13, 2014, 13:56:31 »
Ben 8,6 kayığıma Webasto nun en küçük olanından taktırdım geçen sene arkadaşlar. İki ayrı bölüme yani master kabin ve salon üflemeli olarak ikiye böldürdüm borularıyla , en soğuk havada bile ( eksilerde yani ) ısı ayarını yarıdan fazla açtığımı hatırlamıyorum. Hem salon hemde master kabin inanılmaz sıcak oluyor. Ayrıca ilaveten 5,2 karavanımda da aynısı var onunla kışları yayla vb. ciddi soğuk yerlere gidiyorum kamp için oda inanılmaz sıcak tutuyor.

Vaaay! hem teknede hem karavanda bir gezgin korsan daha, kutlarım sizi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Benim karavan çocukların Urla-Uzunkuyu'daki evin bahçesinde ve arkadaki 7 dekar bağa bakıyor.Akşamüstü güneş batarken,torunun kahkahaları eşliğinde bir kadeh şarap, rüzgarla sallanan asmalar, yeşil bir deniz gibi huzur veriyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Karavanda da MKD durumları  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Teşekkür ederim Utku Korsanım. Hocam bende ikamet ettiğimiz evimizin yanında tutuyorum kendisini, okuma ve çalışma odam kendisi kamp zamanları dışında.

*

K. T.

« Yanıtla #33 : Ekim 13, 2014, 14:00:09 »
Webasto AT 2000 ST    1.150.-TL bu aslında uygun muş... Nerden bulacağım Hüseyin abi...

Utku korsanım tesekkurler,,, aynen ben daha çok dalışa falan gidiyorum kışın teknem ile,,, eee aksam koylarda kalıyoruz, beni webesto paklar... en iyisi onu almam...

*

K. T.

« Yanıtla #34 : Ekim 13, 2014, 14:16:23 »
Acaba ben jeneratorumu mu kullansam ? ufonun 600 w lık dış mekan ısıtıcıları var arkadasım cafede masaların ustunde kullanıyo , jeneratoru dinlencede çalıştırırım ordan bi kablo ile ısıtırım sonucta jeneratorde saatte 0.5 litre yakıyo yakmıyo gibi bişi ,,, webasto 1150 TL + kdv miş... montajı içinde para istiyorlar...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

jeneratör ile bu ürünü alıp şu an için en ekonomik hali ile çözeyim ,,, ne dersiniz ?
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2014, 14:21:12 Gönderen: Kıvanç Tüfekçioğlu »

*

H. E.

« Yanıtla #35 : Ekim 13, 2014, 14:22:35 »
Kıvanç, macera arama!   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. U.

« Yanıtla #36 : Ekim 13, 2014, 14:23:23 »
Acaba ben jeneratorumu mu kullansam ? ufonun 600 w lık dış mekan ısıtıcıları var arkadasım cafede masaların ustunde kullanıyo , jeneratoru dinlencede çalıştırırım ordan bi kablo ile ısıtırım sonucta jeneratorde saatte 0.5 litre yakıyo yakmıyo gibi bişi ,,, 1150 TL + kdv miş...

jeneratör ile bu ürünü alıp şu an için en ekonomik hali ile çözeyim ,,, ne dersiniz ?

Kıvanç korsan senin boyun ve kilon kaç  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

kalıbın kalıbıma uyarsa gelip döveceğim şimdi, onun için soruyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

MKD  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

Korkma ne yaşım ne kalıbım sana yeter sanırsam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. T.

« Yanıtla #37 : Ekim 13, 2014, 14:25:34 »
O tip ısıtıcı teknede çok riskli Kıvanç Korsan illa alacağım diyorsan bu tip birşey bak derim.

*

C. E.

« Yanıtla #38 : Ekim 13, 2014, 14:27:58 »
Konuyla yarı alakalı:

Konuşulan mazotlu veya elektrikli mekan ısıtmasına ilâve olarak, elektrikli battaniye öneririm. Kamyoncular için üretilmiş 12 Volt modeller var. Yanlış hatırlamıyorsam 30-40 watt, yani 3-4 amper çekiyor. Özellikle kış gününde soğumuş tekneye gidince, havayı ısıtsanız da kütlelerin ısınması zaman alıyor. Battaniye konforu çok arttırıyor.
*

K. T.

« Yanıtla #39 : Ekim 13, 2014, 14:43:50 »
Kıvanç, macera arama!   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Utku korsanım ; tamam dayak yememek için webesto alıcam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

yurt dışında 250 euro fiyatı var...Almanyadan getirtcem artık zaten paket buyuk bişi değilmiş ,,, sonra kendim bağlıcam... tamam artık araştırmıyorum dahasını Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #40 : Ekim 13, 2014, 14:48:18 »
Allallaaa! MAdem böyle bir imkanın da var, daha ne?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu arada forumu ve interneti iyi araştır. Kurulumdaki klasik hataları tekrarlama. Pompayı depodan çok yukarıya koymak vb...
*

K. T.

« Yanıtla #41 : Ekim 13, 2014, 15:12:20 »
Allallaaa! MAdem böyle bir imkanın da var, daha ne?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu arada forumu ve interneti iyi araştır. Kurulumdaki klasik hataları tekrarlama. Pompayı depodan çok yukarıya koymak vb...

Hakan abi olmadı sen bağlarsın bea Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #42 : Ekim 13, 2014, 15:21:20 »
Tam tekneden en büyük sorun elektrik iken neden elektrikli
ısıtıcı düşünülür diyecekken iş tatlıya bağlandı. Güle güle kullanın.
*

K. T.

« Yanıtla #43 : Ekim 13, 2014, 15:32:13 »
Tam tekneden en büyük sorun elektrik iken neden elektrikli
ısıtıcı düşünülür diyecekken iş tatlıya bağlandı. Güle güle kullanın.

Sağol Noyan abicim , buyuk sozu dinlemek iyidir... yani bu kadar baskıdan sonra söz dınlemezsem yarın bi gun biz dediydik  olur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. A.

« Yanıtla #44 : Ekim 13, 2014, 15:37:16 »
eberspaher  2000 lik olanı  kendim bağlamiştım çok zor değil sadece üfleme  borusunun gectığı yerleri delmek  biraz   zorluyor  diğer malzemeler kit olarak hepsi pakette var  motora  giden mazot hortumunu  kesip  araya  bir T ile bağlantı yapabilir veya ayrıca bir  depo yaparsın  kitte çıkmayan sadece eksoz çıkışı onu ayrıca alıyorsunuz çok sessiz  çalıştığını söyeleyebilirim satıcı  d 2000 modeli için 2 menfez çıkışı bağlamanın doğru olmadığını söylediği için  ben sadece salona vermiştim çıkışı çok memnun kaldım  tavsiye ederim