0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. E.

Ynt: Ana yelken kızağı lazım.
« Yanıtla #15 : Ocak 09, 2009, 22:23:14 »
Yollamaları uzun sürecekse ben ilgilenebilirim... Evime 50 metre... Hemen yarın alıp kargaya ulaştırabilirim... Bilginize...

ALINTI:
Bir kez daha "yaratıcılık böyle oluyor demek ki" diyorum.
Hakan E.

Ben bir haftada kaç kelime uyduruyorum bir bilsen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. D.

« Yanıtla #16 : Ocak 09, 2009, 23:10:11 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yollamaları uzun sürecekse ben ilgilenebilirim... Evime 50 metre... Hemen yarın alıp kargaya ulaştırabilirim... Bilginize...

ALINTI:
Bir kez daha "yaratıcılık böyle oluyor demek ki" diyorum.
Hakan E.

Ben bir haftada kaç kelime uyduruyorum bir bilsen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şu aralar acalem yok. Problem olursa seni ararım özgür korsanım tşk.

*

M. E.

« Yanıtla #17 : Ocak 10, 2009, 00:15:55 »
piyasadaki anayelken plastik arabaları birkaç boyda olabiliyor. Uzunlukları önemli değil ama, araba tabanının (direkte oyuğa giren bölümün) enini ve et kalınlığını ölçüp karşılaştırmanızı tavsiye ederim. Bu yakınlarda olsanız tercihen bir örnekle yapın diyecektim ama...

kolay gele

*

C. D.

« Yanıtla #18 : Ocak 11, 2009, 21:07:50 »
Mehmet  Korsanım; Esat korsanın dediği gibi kod numarasından iş çözülemedi.Ve en boy olarak ölçümle kıyaslama yaptık.Benim slider eni 0.22cm di spariş ettiğim ise 0.23.aşınmadan 1mm. oynadığını düşünüyorum. Boyu ise siparişin 0.37 bendeki 0.32cm.Kızak da kaymada sorun çıkarsa biraz eğeleriz dedik....
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2009, 21:08:23 Gönderen: Cihan Devcan »

*

s.

« Yanıtla #19 : Ocak 12, 2009, 00:33:18 »
sıkışma halinde ben vazelin sürüyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap