0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. K.

ÇÖZÜM: Ucuz Navionics haritaları!
« : Nisan 01, 2024, 09:18:27 »
Merhabalar. sanırım her chart plotterı olan harita fiyatlarından muzdarip.
Eğer günlük güncelleme gerekmiyorsa size, ebay'i tavsiye ederim. BU senenin haritaları satılıyor, sadece güncelleme yapamıyorsunuz ama mükemmel çalışıyor.

Örnek:  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Detay bilgi: Benim Humminbird Helix G3 ün Türkiye haritası yok, ama Navionics+ haritalarını kabul ediyor. Fiyatlarına kafam bozuluyordu, sonunda bir forumda birisi bu yöntemi tavsiye etti.

Bu satıcı Türkiye'ye (yeni gümrük kuralları sağolsun) göndermiyordu. Onun için de örneğin mailboxde.com gibi siteler var kullanabileceğiniz.
« Son Düzenleme: Nisan 01, 2024, 09:20:13 Gönderen: Turgut Kalfaoglu »

*

A. D.

Ynt: ÇÖZÜM: Ucuz Navionics haritaları!
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2024, 11:02:49 »
Dün Navionics üyeliğimi güncelleyip Akdeniz / Karadeniz haritalarını satın aldım normal yoldan ve 1.500 TL ödedim..

*

E. S.

« Yanıtla #2 : Nisan 04, 2024, 10:14:18 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Dün Navionics üyeliğimi güncelleyip Akdeniz / Karadeniz haritalarını satın aldım normal yoldan ve 1.500 TL ödedim..
Telefon, tablet vs kullanımında fiyatlar bu şekilde lakin chartplotterda kullanmak için satın alacağınız, cihazınızla uyumlu sd carda yüklü navionics haritaları gerçekten çok pahalı. Bu noktada Turgut Korsanın paylaştığı gibi bir kart satın alıp uyumlu cihazınızla kullanabilirsiniz.

*

E. Ç.

« Yanıtla #3 : Nisan 04, 2024, 10:23:02 »
Kucuk bir uyari yapayim.

ikinci el diye satilan bu kartlar aslinda CID Copy yontemi ile uretilmis kartlardir.

Kullanim sirasinda sorun cikarmaz ama guncelleme sureleri bitmis versiyon yukludur bu kartlara.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap