0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. S.

Ynt: Derinlik, hız, sıcaklık sensörü
« Yanıtla #15 : Şubat 20, 2019, 09:38:40 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu topiği açtığımı unutmuşum, devamını getireyim.

Geçen sene ortasından itibaren derinlik sensörü de 30-40 mt den sonra göstermemeye başlayınca yeni komple sensörü yurtdışından getirttim. 1 ay kadar önce taktım. Şimdi sıcaklık da görebiliyorum. Muhtemel eskisi bozuktu.

Emre korsan, yenisi olarak ne taktın paylaşabilir misin? Bir de eskisi duruyor mu, pervanesine talip olma şansım var mı?

*

E. O.

« Yanıtla #16 : Şubat 20, 2019, 13:05:24 »
Yine aynısından, Airmar dst800 taktım. Eskisinin döşenmiş kablolarını yerinden sökemedim. BAşkamara tuvaletinin altından diğer kablolara klipslenmiş olarak geçiyor ama aynı yerden sonradan ek hortum da geçirdiğimizden son iki klipse ulaşamadım. Yedek olur diye bıraktım. Yerinden sökebilirsem veririm.

*

S. S.

« Yanıtla #17 : Şubat 20, 2019, 14:13:24 »
Yine aynısından, Airmar dst800 taktım. Eskisinin döşenmiş kablolarını yerinden sökemedim. BAşkamara tuvaletinin altından diğer kablolara klipslenmiş olarak geçiyor ama aynı yerden sonradan ek hortum da geçirdiğimizden son iki klipse ulaşamadım. Yedek olur diye bıraktım. Yerinden sökebilirsem veririm.

Ok, ben de araştırmaya devam edeyim, çok teşekkürler.

*

H. E.

« Yanıtla #18 : Şubat 20, 2019, 15:44:30 »

Ok, ben de araştırmaya devam edeyim, çok teşekkürler.

Benim Airmar da derinlik ve sıcaklık okumalı ama sadece derinlik okuyor.

*

S. T.

« Yanıtla #19 : Şubat 23, 2019, 14:41:44 »
Sencer bey benimde transducer bozulmustu yenisini aldim eskisinin pervanesi saglam ; tekneye gittigim zaman sokup size gonderirim