0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. T.

Ynt: Bota isim yazma
« Yanıtla #30 : Mart 12, 2019, 12:51:57 »
UV ve suya dayanıklı folyolar var..
3M ve muadili gibi kaliteli üretim yapan bir markanın ürününü tercih ederseniz daha iyi olur..
Hemen,hemen her semtte lazer makinasında folyo kesimi yapan reklamcılar oluyor..
Kadıköy civarındaysanız, denizin karşı tarafında kızılayın, sokagının oldugu yer ve arka sokaklarında bu işi yapan epey yer vardı..Bir kısmı hala duruyordur sanırım..

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #31 : Mart 12, 2019, 12:58:52 »
Çok teşekkürler, yardımlar için çok yararlı oldu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #32 : Mart 12, 2019, 16:53:39 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Oktay korsanım, yaptırmaktan ziyade hazır kılıf almayı düşündüm. Aynen dediğiniz gibi korumak gerekli.
İsmi de limana vermem gereken resimler için bota yazmam gerekiyor. Yapışkan harflerin çıkmayanı var mı bilemedim.

Motor için isimden hiç söz etmediler. Ama bot aynası dışına verecekleri liman kayıt numarasını da yazacağım.

Var Biz Yaptırdık

Abi hayırdır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu botlara yazılarında hep takılıyordun; sen de almışsın bir tane??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #33 : Mart 12, 2019, 17:32:21 »
Oktay korsanım, yaptırmaktan ziyade hazır kılıf almayı düşündüm. Aynen dediğiniz gibi korumak gerekli.
İsmi de limana vermem gereken resimler için bota yazmam gerekiyor. Yapışkan harflerin çıkmayanı var mı bilemedim.

Motor için isimden hiç söz etmediler. Ama bot aynası dışına verecekleri liman kayıt numarasını da yazacağım.

Bu Williams değil Muratcım
Bildiğin düz bot

Var Biz Yaptırdık

Abi hayırdır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu botlara yazılarında hep takılıyordun; sen de almışsın bir tane??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu Williams değil Muratcım
Bildiğin düz bot

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #34 : Mart 12, 2019, 17:32:51 »

Var Biz Yaptırdık

Hala Takılıyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Oktay korsanım takılır öyle bilirsiniz alsa da almasa da Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #35 : Mart 12, 2019, 17:35:29 »
Bizim Koyda çok Arkadaşımız oluyor, Alayı Motoryatçı ve Alargada demirde oluyorlar
Kahvaltıya, Öğle ve Akşam yemeklerini Beleşe getirmek için başka çare yoktu..
Gelin Alın bizi diyoruz Bot Bozuk diyorlardı Mecburen
Geçen Sene Aldık bunu
Çok Kullanışlı seviyoruz 38 Knot falan gidiyor ....Beleşe yetişiyoruz yani...

Bu olmasa aç kalırız , Biz teknede yemek pişirmiyoruz da Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 12, 2019, 17:42:04 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

O. E.

« Yanıtla #36 : Mart 12, 2019, 17:45:17 »
Çetin kaptan
Şimdi bir moda çıkmış Millet Botun altına ışık koyuyor, haberin olsun
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #37 : Mart 12, 2019, 17:46:51 »
Çetin kaptan

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Müthişmiş, ama önce ben kendimi üzerine bir koyayım,  altına sonra bakarız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #38 : Mart 12, 2019, 17:50:22 »
Çetin kaptan

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Müthişmiş, ama önce ben kendimi üzerine bir koyayım,  altına sonra bakarız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gerçekten Öyle kelime oyunu falan yapmam , hele belden aşağı hiç hoşlanmadığım bir şeydir.
Çok Çocukça ve Çok itici gelir ...Dediğim samimidir Moda olmuş herkes botun altına Işık taktırıyor
Aman sakın yanlış anlaşılma olmasın...
« Son Düzenleme: Mart 12, 2019, 17:51:40 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #39 : Mart 12, 2019, 17:56:37 »
Oktay korsanım; hiç merak etmeyin, düşündüm de bu forumda yanlış anlamayacağım belki tek kişisiniz ve sizden derin nezaket içeren ince düşünülmüş samimi şakalardan daha düşük mesaj gelmeyeceğinin de altına imzamı atarım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dahası bu yazdıklarıma aykırı bir mesajınız olsa; Oktay korsanımızın bilgisayarını açık bulup biri mi mesaj yazdı acaba diye merak ederim. :

Bu arada forumda ben yapmam diye yazdığınız türden yazan yok mu var tabii, cevabı da hazırdı ama ben bir forumda bu tür yazı yazmayı da cevap verip üste çıkmayı da hiç sevmem sizin gibi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 12, 2019, 17:59:13 Gönderen: Çetin Şahinöz »
*

M. A.

« Yanıtla #40 : Mart 12, 2019, 17:56:50 »
Bizim Koyda çok Arkadaşımız oluyor, Alayı Motoryatçı ve Alargada demirde oluyorlar
Kahvaltıya, Öğle ve Akşam yemeklerini Beleşe getirmek için başka çare yoktu..
Gelin Alın bizi diyoruz Bot Bozuk diyorlardı Mecburen
Geçen Sene Aldık bunu
Çok Kullanışlı seviyoruz 38 Knot falan gidiyor ....Beleşe yetişiyoruz yani...

Bu olmasa aç kalırız , Biz teknede yemek pişirmiyoruz da Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bence seviyorsun bu botu ve markasını abi.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yoksa buna verdiğin para ile normal bot parası arasındaki tutara 18 yıl restoranlarda yemek yerdin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. A.

« Yanıtla #41 : Mart 12, 2019, 18:32:13 »
Oktay korsanım; hiç merak etmeyin, düşündüm de bu forumda yanlış anlamayacağım belki tek kişisiniz ve sizden derin nezaket içeren ince düşünülmüş samimi şakalardan daha düşük mesaj gelmeyeceğinin de altına imzamı atarım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dahası bu yazdıklarıma aykırı bir mesajınız olsa; Oktay korsanımızın bilgisayarını açık bulup biri mi mesaj yazdı acaba diye merak ederim. :

Bu arada forumda ben yapmam diye yazdığınız türden yazan yok mu var tabii, cevabı da hazırdı ama ben bir forumda bu tür yazı yazmayı da cevap verip üste çıkmayı da hiç sevmem sizin gibi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu Oktay korsan , fenomen bence. Gerçek değil.