0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. R. B.

bimini/sprayhood
« : Haziran 08, 2021, 10:38:42 »
Tüm korsanlara merhabalar,

Marmaris Orhaniye Martı marinada olan teknem için yeni bimini ve sprayhood yaptırmak istiyorum.
Bölgede tanıdığınız ve tavsiye edeceğiniz, yakın zamanda yaptırmış olan ,tahmini maliyet verebilecek korsan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Tekne: Bavaria 42 cruiser 2006 model.

*

H. T.

Ynt: bimini/sprayhood
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2021, 22:11:20 »
Mustafa kaptanım bavaria 42 sahibi olarak geçen hafta Yalova'da sizin teknenin aynısına yapılmış bimini ve sprayhoodu görünce çok beğendim, Bursa'da seyamarine selami Yavuz isimli bir arkadaş yapmış, Facebook sayfası var kendisi ile görüştüm Bursa dışına da çok fazla iş yaptıklarını söyledi, görüşmenizi ve teklif almanızı öneririm. Selami Yavuz 0542 3408586

*

M. R. B.

« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2021, 14:08:24 »
Hüseyin kaptanım. bilgi için teşekkür ederim. Kendileri ile konuştum, ön bir teklif yapacaklar. Şartlara göre değerlendireceğim, size bilgi veririm.
Selamlar,

*

Z. Ö.

« Yanıtla #3 : Kasım 10, 2021, 18:11:20 »
Merhaba Mustafa kaptanım ben de 37 feet Bavaria tekneme bimini ve sprayhood yaptırmayı planlıyorum . Şayet yaptırdıysanız usta ve fiyat bilgisi verebilir misiniz ?

*

K. E.

« Yanıtla #4 : Kasım 11, 2021, 09:41:52 »
Mustafa kaptanım seyamarin firmasına ben yakın zamanda kışlık ve yazlık tente kapamalarını yaptırdım. yaptıkları işten çok memnun kaldım. teknem bavaria 42.  fiyatta anlaşabilirseniz işini düzgün yapan firmadır.

saygılar

*

T. U.

« Yanıtla #5 : Kasım 11, 2021, 11:11:10 »
Selami usta iyi iş yapar tavsiye ederim bende, işini biraz uzun temrinlerle yapar ama genelde söylediği tarihte yada birkaç gün gecikmeyle de yapar.