0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. Ş.

Ynt: AIS cihazı , GPS tracker ve hırsızlık üzerine
« Yanıtla #105 : Ağustos 15, 2017, 18:26:38 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
yok değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bende muadili var  ,eşleştirme anahtarlığı kaybedersen  çaldırmak veya anahtarlıktan da  o cep  çaldırılabiliyor ...

asıl guzellık araç nereye giderse goruyorum... programı açtığımda an be an ...

bu trackR dan memnunmusun semih korsanım?
anladığım kadarıyla bir tek cihazın kendisine para veriyorsun başkada bir ödeme yapmıyorsunuz sanırım?
son olarak bu cihaz jammerlardan etkileniyormu acaba?

Hala kullanıyorum Fatih korsanım

VW hediyesi gecen pili bitti 1 yıl sonra,degiştirirken acaba kimin imalatı dıye dusunmeye basladım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. M.

« Yanıtla #106 : Ağustos 15, 2017, 18:35:58 »
helal olsun güzel bir sistem ozaman Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
semih korsanım bu anahtarlık gibi olan aletin sim kart a ihtiyacıda yok ozaman
teknenin gizli yerine telefon koymaktan bin kat daha iyi bir sistem...
semih korsanım bu sinyal kesicilerden (jammer) etkileniyormu ?
eğer jammerdanda etkilenmiyorsa tam benlik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ş.

« Yanıtla #107 : Ağustos 15, 2017, 18:45:57 »
helal olsun güzel bir sistem ozaman Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
semih korsanım bu anahtarlık gibi olan aletin sim kart a ihtiyacıda yok ozaman
teknenin gizli yerine telefon koymaktan bin kat daha iyi bir sistem...
semih korsanım bu sinyal kesicilerden (jammer) etkileniyormu ?
eğer jammerdanda etkilenmiyorsa tam benlik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Jam edilir ,O kadar da değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2017, 18:47:43 Gönderen: Semih Sener »

*

F. M.

« Yanıtla #108 : Ağustos 15, 2017, 18:48:41 »
tüh bende ne hayal kurmuştum...
ama en azından sim kart gerekmiyor galiba...

*

S. Ş.

« Yanıtla #109 : Ağustos 15, 2017, 20:34:29 »
tüh bende ne hayal kurmuştum...
ama en azından sim kart gerekmiyor galiba...

Sim yok

Aplikasyonu ile cebımle eşleştirmiştim. App actıgımda telefondan izliyorum
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2017, 20:38:58 Gönderen: Semih Sener »

*

F. M.

« Yanıtla #110 : Ağustos 15, 2017, 21:21:03 »
iştebu çok güzel oldu semih korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
hiç kullanmadığım faturalı sim karta har ay 30lira vermek adama koyuyordu... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
anladığım kadarıyla cihazın bluetooth uyla telefonun bluetooth unu eşleştirip telefondaki aplikasyondan cihazın yerini gösteriyor tabii cihazda arabada veya teknede saklı ise arabanın veya teknenin yerini buluyor ....
öyleyse telefonun bluetoothu 7/24 açık olmak zorunda bluetoohu yanlışlıkla kapattım mı vay haline
ozaman cihazı buletoohla eşleşmiyeceği için tekneye veya aracı bulamaz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

doğrumu anlıyorum semih korsanım benim gibi teknoloji özürlü bir dinazora anlatmak zor ama Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #111 : Ağustos 15, 2017, 21:26:12 »
iştebu çok güzel oldu semih korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
hiç kullanmadığım faturalı sim karta har ay 30lira vermek adama koyuyordu... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
anladığım kadarıyla cihazın bluetooth uyla telefonun bluetooth unu eşleştirip telefondaki aplikasyondan cihazın yerini gösteriyor tabii cihazda arabada veya teknede saklı ise arabanın veya teknenin yerini buluyor ....
öyleyse telefonun bluetoothu 7/24 açık olmak zorunda bluetoohu yanlışlıkla kapattım mı vay haline
ozaman cihazı buletoohla eşleşmiyeceği için tekneye veya aracı bulamaz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

doğrumu anlıyorum semih korsanım benim gibi teknoloji özürlü bir dinazora anlatmak zor ama Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gps ıle calısıyor ,cepteki gps gibi izlemiyor fakat satılmıyor ki Fatih korsanım

Muadilini bulmak lazım
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2017, 21:29:53 Gönderen: Semih Sener »
*

F. M.

« Yanıtla #112 : Ağustos 15, 2017, 21:33:31 »
nasıl satılmıyor? semih korsanım internet sitesinde satılıyor gösteriyor....
*

F. M.

« Yanıtla #113 : Ağustos 15, 2017, 21:36:59 »
*

S. Ş.

« Yanıtla #114 : Ağustos 15, 2017, 22:07:59 »
nasıl satılmıyor? semih korsanım internet sitesinde satılıyor gösteriyor....

Denenmeli ,muadil gorunuyor
*

F. M.

« Yanıtla #115 : Ağustos 15, 2017, 22:24:15 »
dediğiniz gibi çok farklı bir gps sistemi ile çalışiyormuş (crowd locate gps) ama hakkında çok fazla olumsuz kullanıcı yorumu var OFF !  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap kafam iyice karıştı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gene en iyisi sistem oturuncaya kadar sim karta devam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap