0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

K. A.

TCHİTA ma 1 adet cenova sara sistemi alıcam ADMİRAL PRO 35 kullanan var mı var ise bilgisini ve düşüncelerini paylaşabilirmi

*

N. B.

Ynt: ADMİRAL PRO 35 GENOVA SARMA SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİ
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2012, 18:25:41 »
kemal korsanım
sizin alacağınız modeli bimiyorum.2sene önce aynı yerden elektirikli  cenova sarma sistemi aldım servis kurulumda çok problem yaşattılar  bilginize isterseniz sorunları analatabilirim

*

K. A.

« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2012, 14:28:44 »
admiral pro 35 model sarma sistemi aldım çift tamburlu olan race reef modeli bakalım memnun kalcazmı

*

K. Ö.

« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2012, 21:24:57 »
Hayirli olsun kemal iyi seyirlerde kullanın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. D.

« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2012, 23:38:06 »
Hayırlı olsun,
Deneyimleriniz bizim için öğretici olacaktır.  Merakla bekliyoruz.

*

K. A.

« Yanıtla #5 : Kasım 28, 2012, 17:22:09 »
amin teşekkür ederim
*

N. B.

« Yanıtla #6 : Kasım 28, 2012, 18:29:33 »
Hayırlı olsun. Sonuçları mutlaka burada okumak isteriz.
*

O. T.

« Yanıtla #7 : Kasım 29, 2012, 11:16:35 »
Hiç merak etme bir problem olursa garantisi herkezde olduğu gibi elle sarmak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. M.

« Yanıtla #8 : Aralık 05, 2012, 21:48:05 »
Kemal korsan
Bende almayi dusunuyorum, degerli yorumlarinizi bekliyoruz.
*

M. S.

« Yanıtla #9 : Aralık 05, 2012, 22:55:51 »
Şekil bu mu ?

Admiral’in Professional yelken sarma sistemlerinin iki boyu var; PRO 35, 6-8 milimetre çapındaki ıstralyalar için, PRO 44 ise 10-12 milimetre çapındaki ıstralyalara uygun. Özel tasarım sistemleri güvertenin yakınına monte ediliyor. Bu özellik sayesinde yelkenin alt yakası güverteye en yakın konumda kullanıldığı için yelken alanı da büyümüş oluyor.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. A.

« Yanıtla #10 : Aralık 06, 2012, 14:23:29 »
musa korsanım bunun çift tamburlu olanı resim yükleme özürlü olduğum için siz benim yerime yüklermisiniz
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

model bu
*

D. Y.

« Yanıtla #11 : Aralık 06, 2012, 17:14:29 »
Kemal korsan merhaba,
sonsuz halat ile çalışıyor diye biliyorum. Maalesef 2-3 senede yıpranıyorlar. Özel olarak ördürülmesi gerektiği için biraz tuzlu oluyor yenilemesi.

*

K. A.

« Yanıtla #12 : Aralık 06, 2012, 17:20:09 »
derya korsanım yıpranan halatmı tamburmu anlıyamadım birde örme meselesi var tabi ben daha o aşamaya gelemedim halatı nasıl birleştiricem soru işareti bana bulcaz bir çözüm bakalım
*

D. Y.

« Yanıtla #13 : Aralık 07, 2012, 10:12:57 »
Merhaba,
klasik sistemler gibi tüm halatın sarıldığı bir tambur bulunmuyor. Halat ince yuvaya girip, tamburun etrafını dolaşarak havuzluğa geliyor. Size zaten satın alacağınız paket ile 1 adet hazır örülmüş sonsuz halat gelecek. Paket lastiği gibi düşünün. Ek yerini görmeniz bile çok zor. Montaj esnasında bunu tambura geçireceksiniz.

Daha sonra koparsa orjinali biraz tuzlu oluyor. İstanbulda bir yere ördürmüştük ama ek yerindeki şişkinlik nedeniyle verim alamamıştık.

*

T. S.

« Yanıtla #14 : Eylül 08, 2018, 04:46:26 »
Geçen yaklaşık altı yıldan sonra Admiral Furlingler hakkında yorumunuz nedir acaba?