0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Ynt: 2019 Tatilleri için öneriler
« Yanıtla #15 : Mart 13, 2019, 16:09:56 »
Mustafa Kaptanım,
Bir kere yaptım daha da yapmam.. Bozcaadaya daha da bayramda gitmem. Ama öncesinde gidebiliyorsam olur bak...
Bayram hengamesinde Bozcaada dolu oluyor, balıkçılar tarafına geçiyorsunuz. Orası solugan alıyor, beton rıhtıma tam yanaşılmıyor falan... Ha bir de orada da yer kalmayabiliyor tabii.
Ben bir Bozcaada aşığıyım, ama bayram tatili süresince yerim garanti değilse şansımı zorlamam...

*

Ö. T.

« Yanıtla #16 : Mart 13, 2019, 16:26:04 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Mustafa Kaptanım,
Bir kere yaptım daha da yapmam.. Bozcaadaya daha da bayramda gitmem. Ama öncesinde gidebiliyorsam olur bak...
Bayram hengamesinde Bozcaada dolu oluyor, balıkçılar tarafına geçiyorsunuz. Orası solugan alıyor, beton rıhtıma tam yanaşılmıyor falan... Ha bir de orada da yer kalmayabiliyor tabii.
Ben bir Bozcaada aşığıyım, ama bayram tatili süresince yerim garanti değilse şansımı zorlamam...

Murat kaptanım merhaba.
Bozcaada ana limana hiç girmedim , girmem de o hengameye.
Ancak  bayram seyran vakti aşağıdan varışta adını unuttum şimdi  iki üç tane korunaklı koy var , birisi adanın güneyinde , diğer ikisi ana limana varmadan güney doğu ucuna doğru.
Oralarda bedava demirlenir , botla kıyıya çıkıp minibüs veya otostopla merkeze gidip gezilebilir .
Tabiki yol üstü uğrak ve dinlenme noktası olarak .

*

M. E.

« Yanıtla #17 : Mart 13, 2019, 19:11:27 »
Murat kaptanım o vakit Bayram günlerine denk gelirse Bozcaadayı planlarımıza dahil etmeyeceğiz anlaşılan.Teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #18 : Mart 13, 2019, 22:14:10 »

Mustafa tekneyi satmazsam benim plan paşa limanı 10 gün Ali ağbinin Kahvenin Önü Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sanada tavsiye ederim sen bilirsin orayı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bu sene tost yapımına erken başlayacakmış Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap kahvenin yedek anahtarlarınıda verecek bu yıl Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sen okeye birilerini ayarla Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ali bey Okeye 4 olabilirim. ORFOZ KAPTAN 2  ile uzun yol yapmış olurum. Okeyde de fena değilimdir. (Hemen hemen her akşam bizim (Hereke) balıkçı kahvesinde oynarım)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan korsanım seve seve tarih bir yaklaşsın yapalım bir proğram,ORFOZ KAPTAN teknesinide yakından görmüş olurum,okeye dördüncü olarak sizin kadar antrenmanlı  değilim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ama bakarız bir çaresine taş maş çalarız artıkın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap kahveci ali ağbi gece 12 de evine gider ,12 de kahveyi bizlere bırakır  gece 2,3,4 oyun kaçta biterse bizler kapatıyoruz kahveyi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sabah da ali ağbiye hesap veririz oyun şun da bunda kaldı diye sonra demedi demeyin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 13, 2019, 22:15:14 Gönderen: Ali Ünalan »

*

M. E.

« Yanıtla #19 : Mart 14, 2019, 09:54:57 »
Sayın Ali Ünalan Korsanım Kaptanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap geçen yıl seninle ne güzel günler geçirdik Paşalimanında..Hep var ol. Ya Kahveci ali abinin ben yatmaya gidiyorum siz devam edin deyip bize dükkanı emanet edip gitmesi başlı başına bir olay. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #20 : Mart 14, 2019, 10:34:58 »
Kurban Bayramı'nda, 10 Ağustos 2019, Cumartesi günü, Çanakkale'den yurt dışı çıkış işlemleri yaptırılabilir mi?
*

Y. İ.

« Yanıtla #21 : Mart 14, 2019, 11:08:01 »

15 gün için benim önerim , hava iyi olursa İstanbul - Bozcaada...ve arada kalan ada ve yerler. Tabii motor gücünüz ve seyir hızınız da diğer bir etken.
Diğer bir önerim, İstanbul - Marmara adası ve güneyi- diğer adalar- Kapıdağ yarımadası kuzeyi ve İstanbul şeklinde olur diye değerlendiriyorum.
. marmara adasında bağlanma yerleri ve fiyatları nelerdir günlük konaklamalarda bilgi için şimdiden teşekkürler

Ege'ye inip çıkmyorsanız özellikle gitmek icin Bozcaada  değmez  , Lodos olmazsa Çanakkale yoruyor motoru dönüşte. Hem de çok pahalı bir yer oldu artık.

Marmara adası ve güneyi en guzel seçim.
15 gün yetmeyecek gibi düşünüyorum sizlere.

19 Mayıs seferinden dönünce direk Marmara adasindayim , orada olursam beklerim arkadaşlar.
*

M. A.

« Yanıtla #22 : Mart 14, 2019, 14:22:31 »
Mustafa Kaptanım,

Murat kaptanım merhaba.
Bozcaada ana limana hiç girmedim , girmem de o hengameye.
Ancak  bayram seyran vakti aşağıdan varışta adını unuttum şimdi  iki üç tane korunaklı koy var , birisi adanın güneyinde , diğer ikisi ana limana varmadan güney doğu ucuna doğru.
Oralarda bedava demirlenir , botla kıyıya çıkıp minibüs veya otostopla merkeze gidip gezilebilir .
Tabiki yol üstü uğrak ve dinlenme noktası olarak .

Öcal Abi,
Ben ana limanını çok seviyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bayram dışında mutlaka durmak, bir kaç gün dinlenmek isterim. Uzun marmara geçişi sonrasında güzel bir dinlence yeri benim için.
Çocuk, köpek vs olunca alarga pek tercih edilir olmuyor mürettebat açısından Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Malum ben de "teknede mutlu eş eşittir mutlu tatil" mottosunu  benimsediğimden, ikinci kaptanın isteklerini es geçmiyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Murat kaptanım o vakit Bayram günlerine denk gelirse Bozcaadayı planlarımıza dahil etmeyeceğiz anlaşılan.Teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Biraz öncesinden gidersen güzel de olur aslında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #23 : Mart 14, 2019, 14:27:53 »
Kurban Bayramı'nda, 10 Ağustos 2019, Cumartesi günü, Çanakkale'den yurt dışı çıkış işlemleri yaptırılabilir mi?

Ben bir kere Ramazan bayramında yaptığımızı hatırlıyorum. 2016 senesi idi Pazardı ama arefe günüydü yanlış hatırlamıyorsam. 15:40 gibi limana girmiştim. 1 saatte de işlemler bitmişti. Ama öğlenden telefon açıp söylemiştim, gümrükçü ve polisin haberi vardı. Benden önce de başka bir korsaniçe arkadaşımızın işlemleri vardı, o da birazdan bizim geleceğimizi ve mümkünse beklemelerini rica etmişti.

Ben arefe günü çıkmıştım özetle.. Ama en sağlıklısı Çanakkale marina görevlilerine sormak olabilir bence.
*

M. E.

« Yanıtla #24 : Mart 14, 2019, 15:49:46 »
Murat kaptan senin motto yu tuttum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #25 : Mart 14, 2019, 17:31:27 »
Murat kaptan senin motto yu tuttum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aman abi... Benim için "Altın Kural"  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. E.

« Yanıtla #26 : Mart 14, 2019, 21:48:14 »
Murat korsanım nice güzel tatillerin olsun,ailen ile huzur dolu. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #27 : Mart 15, 2019, 11:58:47 »
Murat korsanım nice güzel tatillerin olsun,ailen ile huzur dolu. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne güzel bir dilek... Okuyunca çok mutlu oldum.. İnşallah diyelim... Sizin için de geçerli olsun bu dilek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap