0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ç. Ş.

Ynt: Sadun Boro - Vira Demir kitabını hiçbiryerde bulamıyorum
« Yanıtla #45 : Mayıs 12, 2020, 17:14:32 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba,

Yıllardır süregelen konuyu tekrar gündeme getirmek istiyorum. 2020 'nin dünyasında nasıl talebi olan bir kitaba erişemeyiz anlamış değilim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır? Bende Sadun Boro kitaplarını bulamıyorum hiç bir yerde. Tam bir saçmalık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Böyle kızgın mesaj yazmadan önce bu başlığı okusunuz mu, sebepler ve ihtimaller yazıyor mesajlarda.

*

İ. K.

« Yanıtla #46 : Mayıs 12, 2020, 17:25:50 »
Merhaba,

Yıllardır süregelen konuyu tekrar gündeme getirmek istiyorum. 2020 'nin dünyasında nasıl talebi olan bir kitaba erişemeyiz anlamış değilim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır? Bende Sadun Boro kitaplarını bulamıyorum hiç bir yerde. Tam bir saçmalık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Böyle kızgın mesaj yazmadan önce bu başlığı okusunuz mu, sebepler ve ihtimaller yazıyor mesajlarda.

Tabii ki okudum. Bırakın Sadun Boro nın kitaplarını, herhangi bir yazılı eserin yıllarca erişelemesi hatta her seferinde baskıya gireceği duyurulmasına rağmen erişilememesine kızmadan sakin duramıyorum. Durabilenlere selam olsun.

*

T. K.

« Yanıtla #47 : Mayıs 13, 2020, 09:49:37 »
Ustadin kitabinin tekrar basilamamasi denizseverler olarak hepimizin cok buyuk ayibidir.

Ali Boratav... 10/10