0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. D.

Korsan Haber ! Trabzondan Bildiriyor
« : Temmuz 16, 2019, 17:15:48 »
Bu gün (16.07.2019)  biri trimaran biri çift direkli ahşap olmak üzere toplamda 10 yelkenli teknelik bir filotilla saat 14;30 dan itibaren Trabzon 100.Yıl Balıkçı Barınağına giriş yapmaya başlamışlar ve yarım saat içinde toplanan filotilla barınağın restaurant tarafındaki mendireğe kıçtan kara olmuşlardır. Filotillanın yabancı ülke teknelerinden oluştuğu gözlenmiştir. K.H.A. TRABZON
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

Ynt: Korsan Haber ! Trabzondan Bildiriyor
« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2019, 17:21:25 »
Yabancı Ülke derken???

Ülke ‘nin bir ismi falan  var mı?
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2019, 17:23:20 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

N. D.

« Yanıtla #2 : Temmuz 16, 2019, 17:25:06 »
Oktay Korsan , Alman ve Fransız bayrakları gördüm ben uzaktaydım son yanaşan Türk Bayraklı olabilir belki dad d  organizasyonudur , az önce sitelerine baktım bu tarihlere rastlayan bir İst-Hopa_Poti turları var ...
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2019, 17:26:55 Gönderen: Nevzat Doğru »

*

N. D.

« Yanıtla #3 : Temmuz 16, 2019, 22:55:22 »
Doğru tahmin etmişim filotilla  DAD D Karadeniz ralli programı dolayısıyla gelmişler . DAD D web sayfasında "öngörülen program" da var. Bir gün erken geldiler ...

17.07.2019 Çarşamba 100.Yıl BB 27 100.Yıl' a Seyir, Varış, 100.Yıl BB'a Bağlanma, Şehir Turu & Akşam DADDralli Yemeği

Not : Sistem DAD D bitişik yazmama izin vermiyor. Bu otomatik yazım düzeltimi hastalıklı bir program.
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2019, 22:58:47 Gönderen: Nevzat Doğru »

*

N. D.

« Yanıtla #4 : Temmuz 17, 2019, 20:57:42 »
05 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlandı
 DADD Karadeniz Yat Rallisi'ne katılan yatlar, İnebolu'da - KASTAMONU
DADD Karadeniz Yat Rallisi'ne katılan yatlar, İnebolu'da - KASTAMONU
- DADD Karadeniz Yat Rallisi'ne katılan yatlar İnebolu'da - İnebolu Limanı - Karadeniz 2019 Yat Rallisi'ne katılan yatçılar - DADD Başkan Yardımcısı Azmi Özer ile röportajDADD Karadeniz Yat Rallisi'ne katılan yatlar İnebolu'da - Denizlerdeyiz Amatör Denizcilik Derneğince düzenlenen Karadeniz 2019 Yat Rallisi'ne katılan yatçılar, İnebolu'ya geldi - DADD Başkan Yardımcısı Azmi Özer:"Karadeniz'in özellikle sezon içinde iyi bir destinasyon olduğunu göstermek istiyoruz. Karadeniz'de yat turizmini geliştirmeye çalışıyoruz"KASTAMONU (AA) - Denizlerdeyiz Amatör Denizcilik Derneği (DADD) tarafından düzenlenen Karadeniz 2019 Yat Rallisi'ne katılan yatçılar, İnebolu Limanı'na demirledi.Yunanistan'ın Volos Limanı'ndan 9 Haziran'da yatlarıyla yelken açan denizciler, 12 yatla İnebolu Limanı'na geldi.Yatçılar, İnebolu'da tarihi Türk Ocağı binasını ve İnebolu Kent Müzesi'ni ziyaret etti.DADD Başkan Yardımcısı Azmi Özer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Volos Limanı'ndan ralliye katılan yatların Gürcistan'ın Poti Limanı'na gidip tekrar İstanbul'a döneceklerini söyledi.

Rallinin 75 gün süreceğini ve bin 800 mil civarında yol katedeceklerini belirten Özer, "DADD'ın esas amacı Türkiye'de amatör denizciliğin gelişmesine katkıda bulunmak ve dünyaya tanıtmak. Bununla ilgili çeşitli faaliyetlerimiz var. Buradaki faaliyetimiz ralli. DADD Ralli Karadeniz 2019 için geldik. Her sene Karadeniz rallisi yapıyoruz." dedi.
Karadeniz'i dünyaya ve Türk denizcilerine tanıtmayı amaçladıklarını dile getiren Özer, "Karadeniz'in özellikle sezon içinde iyi bir destinasyon olduğunu göstermek istiyoruz. Karadeniz'de yat turizmini geliştirmeye çalışıyoruz." ifadesini kullandı.Ralliye katılan 7 Türk, 2 Hollandalı, 2 Alman ve 1 Fransız olmak üzere 12 teknenin İnebolu'ya geldiğini, 2 teknenin ise arıza nedeniyle geride kaldığını aktaran Özer, şunları belirtti:"Bu uluslararası bir ralli. '3 Ülke 1 Hikaye, Argonotların İzinde Altın Postun Peşinde' temamız. Milattan önce 1400'lü yıllarda çok bilinen bir efsane. İçinde Herkül olan, Argo gemisinin yaptığı yolculuğu biz modern teknelerle yapıyoruz. Bu nedenle Karadeniz'de 50 yere uğruyoruz, misafirlerimizi gezdiriyoruz. Argonotların geçtikleri yerde bıraktıkları izleri takip ediyoruz. Bir de Argonotlarda olmasa da Türk tarihinde önemli olan yerleri geziyoruz. İnebolu da vazgeçilmez bir yer Türk bağımsızlık savaşında. O nedenle her sene buraya da uğruyoruz."Özer, bu yıl Akdeniz ve Ege denizinde yapacakları rallilerle Türkiye'nin bütün kıyılarını dolaşmış olacaklarını ifade etti.

*

N. D.

« Yanıtla #5 : Temmuz 17, 2019, 20:59:16 »
Bizim forum da çok hareketsiz , şimdi bir yorum yapayım da ortalık şenlensin biraz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. D.

« Yanıtla #6 : Temmuz 17, 2019, 21:00:41 »
Adamlarda etkinlik , Karadeniz rallisini de her yıl yapıyorlarmış . Peki bizim korsanlar ne yapıyor ?
Cevap : Yunan sevicilik !  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. D.

« Yanıtla #7 : Temmuz 17, 2019, 21:39:01 »
Haberlere devam , MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜnden satılık yelkenli tekne !
İhale Bilgileri
İhale Adı   1977 YELKENLİ TEKNE (Debine isimli) Sy Accent 26
İhale No   1933MRS20190231B738
Birim   MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kategorisi   ARAÇ
Alt Kategori   TEKNE
Model Yılı   1977
Bulunduğu Yer   MERSİN TASFİYE İŞLETME OTO SUNDURMA SAHASI
Başlangıç Tarihi   16.07.2019 11:45:00
Bitiş Tarihi   19.07.2019 11:45:00
Satışa Esas Bedel   45000
İhale Usul   Açık Teklif Usulü
Tasfiye Nedeni   4458 Sayılı Kanun
Teminat Oranı   10 %
Azami Teminat Tutarı   4500

İhaleye 1 gün kalmış ,
*

O. E.

« Yanıtla #8 : Temmuz 17, 2019, 21:49:27 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Adamlarda etkinlik , Karadeniz rallisini de her yıl yapıyorlarmış . Peki bizim korsanlar ne yapıyor ?
Cevap : Yunan sevicilik !  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/

....
*

O. E.

« Yanıtla #9 : Temmuz 17, 2019, 22:12:23 »
[/

....

Sildim••••••
*

N. D.

« Yanıtla #10 : Temmuz 17, 2019, 22:22:48 »
Tüh geç kaldım , ama yalan mı ? Oktay korsan sen koca kaptan olmuşsun  git Kos gel Simni  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #11 : Temmuz 18, 2019, 01:33:15 »
Tüh geç kaldım , ama yalan mı ? Oktay korsan sen koca kaptan olmuşsun  git Kos gel Simni  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Nevzat kaptanım
Bu konu çok eski bir konu.
İlgili Dernek ile ilgili
Ben şimdi buradan bir şeyler yazarsam
1
2

3 satırı yazmadan  atarlar beni buradan••••••

Denizci dayanışması var ......kendi aralarında...

Ben henüz Denizci olamadığımdan benim ile yok  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ama şu kadarını söyliyeyim adını geçirdiğiniz mecraya üye olmak için Tekne sahibi olmak gerekiyor.....

Daha ne diyeyim •••••

Kos Simi falan benim ilgi alanım değil ....

Yunanistana gitmek bir tercih .....

Seven var sevmeyen var ben bu konuda tamamen fikirsizim...

Ülkemiz ile Komsumuzun çok farkı olmadığını savunuyorum sadece....

Farkımız komşumuz 8 milyon biz 80 milyonuz

Yani onlara göre herşeyimiz 10 kat daha fazla

İyiliğimizde

Kötülüğümüzde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Selamlar & Sevgiler
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2019, 01:37:52 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

N. D.

« Yanıtla #12 : Temmuz 18, 2019, 11:04:54 »
Oktay Kaptan , igili dernek hakkında fazla bir bilgim yok. Tekneler karşı rıhtıma yanaşınca atladım arabaya gittim belki birinde Gezgin Korsan bayrağı görme umudu ile ...Kıçtaki bayraklar hepsi yabancı gördüğümden ysbsncı ülkelerden gelen turistler zannettim geri döndüm Dad d olayını öğrenince de takdir ettim adamları açıkçası ...
Gelelim Yunan adaları mevzuuna , dileyen dilediği yere gider gezer bu hiç kimseyi ilgilendirmez.Sadece reklama varan methiyeler duyduğumda kızıyorum biraz .
Forum hareketsiz son günlerde biraz polemik aksiyon getirir diye düşündüm.
Başta siz , hiç kimse topa girmeyince biraz ortada kaldı ama !
Selametle ...
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2019, 11:06:00 Gönderen: Nevzat Doğru »
*

E. S.

« Yanıtla #13 : Temmuz 18, 2019, 11:23:23 »
Haberlere devam , MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜnden satılık yelkenli tekne !
İhale Bilgileri
İhale Adı   1977 YELKENLİ TEKNE (Debine isimli) Sy Accent 26
İhale No   1933MRS20190231B738
Birim   MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kategorisi   ARAÇ
Alt Kategori   TEKNE
Model Yılı   1977
Bulunduğu Yer   MERSİN TASFİYE İŞLETME OTO SUNDURMA SAHASI
Başlangıç Tarihi   16.07.2019 11:45:00
Bitiş Tarihi   19.07.2019 11:45:00
Satışa Esas Bedel   45000
İhale Usul   Açık Teklif Usulü
Tasfiye Nedeni   4458 Sayılı Kanun
Teminat Oranı   10 %
Azami Teminat Tutarı   4500

İhaleye 1 gün kalmış ,

Nevzat korsanım siz tekne alım defterini kapatmadıysanız eğer ihaleye açılan tekne Albin Accent 26 efsane bir kayıktır. Yaşı itibari durumu nedir bilinmez lakin siz düşünmez misiniz?

*

S. Ş.

« Yanıtla #14 : Temmuz 18, 2019, 13:47:05 »

sailboatdata.com'da iyi site, ne ararsan var maşallah