0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ü.

Ynt: Yemişim İstanbul'u
« Yanıtla #45 : Şubat 11, 2009, 22:42:24 »
(Sizi ve teknenizi epeydir gerek başka guruplardan, gerekse de buradan takip ediyorum zaten. Bozburun'a gelip nefeslenir nefeslenmez ilk işim uygun bir zamanınızda sizi ziyaret etmek olacak.)
Gözlerimiz yollarda Ateş Korsanım, bekliyoruz...

*

M. Ü.

« Yanıtla #46 : Şubat 11, 2009, 22:44:40 »
Alıntı cümleleri maviye nasıl boyuyorsunuz yav Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. H.

« Yanıtla #47 : Şubat 11, 2009, 23:12:39 »
Mesajın sağ üst bölümündeki 'alıntı'ya tıklıyorsun ve alıntılıyorsun, hepsi bu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. E.

« Yanıtla #48 : Şubat 12, 2009, 19:00:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ateş , TIR ile taşınacaksın artık herhalde , di mi ? 
Abi koli dediysek Kedi boyutlarında, Deluxe boyutlarında diil Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ü.

« Yanıtla #49 : Şubat 12, 2009, 22:29:52 »
Mesajın sağ üst bölümündeki 'alıntı'ya tıklıyorsun ve alıntılıyorsun, hepsi bu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teşekkürler Dilek kaptan

*

M. E.

« Yanıtla #50 : Şubat 14, 2009, 13:20:10 »
Ates abi kismetse ne zaman Kedi'yi goturuyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kedi Fahri Micosu Mina

Sen cezalısın bikerem  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

cezadan ciktim mi Ates abi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tasindim ya nasilsa, artik rahatim. Bu arada ben de bol miktarda kullanilabilecek durumda koli var,bilginize.
*

K. K.

« Yanıtla #51 : Mart 16, 2009, 02:19:39 »
Yavv..gittimi bu kedi...Ateş abi korsanımız hanidir gözükmüyor.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #52 : Mart 16, 2009, 02:45:13 »
Özledik
*

Ö. K.

« Yanıtla #53 : Mart 16, 2009, 12:11:29 »
cumartesi teknesindeydi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap