0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: Dünya rekortmeni tekneye Gezgin Korsan flamas?n? bast?k!
« Yanıtla #15 : Mart 27, 2009, 22:07:28 »
Cep telefonuyla yazmak zor is yahu

*

C. B.

Ynt: Dünya rekortmeni tekneye Gezgin Korsan flamasını bastık!
« Yanıtla #16 : Mart 27, 2009, 22:25:29 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aslinda kisaca 'crusing, sailing and also travelling all around the shore at the same time drinking with joy pirates' da diyebiliriz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İşte bu süper bir tanımlama olmuş..Biz buyuz bea..

*

C. G.

« Yanıtla #17 : Mart 27, 2009, 22:39:47 »
Yani kısaca: "C.S.T.A.A.S.D.J.P" oluyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 27, 2009, 22:40:32 Gönderen: Cem Gür »

*

S. B.

« Yanıtla #18 : Mart 27, 2009, 23:08:27 »
Sevgili HakanZ Korsanım!

"The buccaneers were pirates who attacked Spanish and French shipping in the Caribbean Sea during the late 17th century. The term buccaneer is now used generally as a synonym for pirate. Originally, buccaneer crews were larger, more apt to attack coastal cities..."
"...In a buccaneer ship, the captain was elected and could be deposed by the votes of the crew. The crew, and not the captain, decided the destination of each voyage and whether to attack a particular ship." (W.p.)

Bize uyarmı bilmem. Tabi hiçbir tercüme aynı dadı vermez.

*

K. D.

« Yanıtla #19 : Mart 28, 2009, 00:08:19 »
Hakanım skiperim,
gayet makul anlaşılır bir tanım......

*

H. Z.

« Yanıtla #20 : Mart 28, 2009, 17:12:47 »
Trimaran'ın tüm özelliklerine Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresinden ulaşabilirsiniz. (Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ingilizce Sayfalar)

40 Metre direk yelkenlerle birlikte 2 ton ağırlığında. Tekne ortalama 15 ton civarında Maksimum 44knot görmüşler.

Kamara içi:
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap      Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. H.

« Yanıtla #21 : Mart 29, 2009, 09:08:00 »
Dün ben de pontonda cebren ve hile ile o kayığa bindim, handiyse korsanca yane, adamlar olmaz molmaz dediler filan ama atlayıverdim kuyruğuna! Kayık güzel de içi pek küçük yav, dönülmüyo neredeyse, kamara diye bi şey yok. Adamlar sordum "nasıl yaşıyorsunuz burada?" diye, "burada değil güvertede yaşıyoruz" dedi. Ama gerçekten çok klostrofobik içerisi, balık istifi gibi bir karış arayla ranzalar var, Japon otellerinden bile küçük diyeyim size. Fakat trambolinler pek keyifliydi, zıp zıp zıpladım, o sırada da Matay benim fotoğrafımı çekti, belki buraya yollar. Neyse adamlardan dayak yemeden tüydüm kayıktan. Kamarası accık daha geniş olaydı tayfa yazılacaktım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 29, 2009, 09:13:59 Gönderen: Dilek Hepgüler »
*

N. B.

« Yanıtla #22 : Mart 29, 2009, 13:05:30 »
Bizim Hakan o skipper'i döver..

Beni tekneye almadılar. ben de naaptım bakın. İşte bööle
Tüm tekne sahiplerinin dikkatlerine sunulur..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 29, 2009, 13:24:35 Gönderen: Noyan Bakır »
*

D. H.

« Yanıtla #23 : Mart 29, 2009, 13:22:38 »
Beni de almak istemediler ama serde korsanlık var ya, resmen zorla çıktım kayığa!   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #24 : Mart 29, 2009, 13:29:07 »
Demekki korsanlık güdülerim henüz kabadayılık güdülerimi yakalayamamış.
Az zamanda daha iyi bir korsan olmaya bakmalıyım demekki.
*

D. H.

« Yanıtla #25 : Mart 30, 2009, 16:37:01 »
Groupama III'e korsan baskın yaptığımın resmidir:

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Foto Muhabiri: Mehmet Atay
« Son Düzenleme: Mart 30, 2009, 16:37:39 Gönderen: Dilek Hepgüler »
*

H. E.

« Yanıtla #26 : Mart 30, 2009, 17:51:25 »
Nasıl bir şey bu? Gövdelerden biri öbürünün üstüne mi çıkmış? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #27 : Mart 30, 2009, 18:19:57 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresinde nereden nereye gittiği ve şu an nerede olduğu var. Bu sabah 8:30 Atina'ya doğru açıldılar.
*

U. K.

« Yanıtla #28 : Mart 30, 2009, 21:54:08 »
Dün marinada bağlıyken botla yanına gittik.  Akıllara zarar birşey, çerçeveye sığmıyor.  Bir de trimaranların genel özelliği nedeniyle yan gövdeler ana güvdeden daha yüksekte olduğundan sanki havadaymış gibi duruyor.
« Son Düzenleme: Mart 30, 2009, 21:54:50 Gönderen: Umut Korkmaz »
*

M. G.

« Yanıtla #29 : Mart 30, 2009, 22:25:19 »
polinezya tekneleri gibi duruyor