0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ö.

Ynt: Dün Yaban TV'deydik
« Yanıtla #30 : Nisan 30, 2009, 12:34:30 »
Sayın Komodorlarım, MUHTEŞEMSİNİZ

*

T. C.

« Yanıtla #31 : Nisan 30, 2009, 14:56:07 »
Çok güzel bir bilgilendirme olmuş, tebrikler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

m. b.

« Yanıtla #32 : Mayıs 03, 2009, 20:00:31 »

hakanZ korsanın eklediği yahoo linkinden seyrettim. ne kadar mütevazi ne kadar güzel. çok beğendim. geko olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bu arada;
alperen korsan .senin künyede 15 yaş yazıyo yav.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

bak, şimdi eve gidiyosun , babandan vekaletname alıyosun noterden onaylatıyosun eve gelirken mıhtara uğrayıp ikametgah, kaymakamlıktan nüfüs cüzdan sureti( mıhtardan onaylı) , adliyeye uğrayıp savcılıktan iyi hal kağıdı , tapudan   tapu, manavdan  bi kilo domates, belediyeden de '' ge ko lara katılmasında belediyemizce bi sakınca yoktur'' yazısı alıyosun. bunların hepsini pazartesi günü ankara valiliğinden ayrıca onaylatıp aps ile gönderiyosun. geko kurul inceleyecek üyeliğin daha sonra onaylanacak.şimdi misafir üyesin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   

« Son Düzenleme: Mayıs 04, 2009, 01:17:51 Gönderen: Mustafa Balta »

*

M. E.

« Yanıtla #33 : Mayıs 04, 2009, 15:26:12 »
Cok cok cok guzel olmus ellerinize saglik, bir kere daha gurur duydum, GeKo olmaktan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu arada bozburun Ates abiye yaramis saclar super, Dilek Korsan'da bir fransiz havasi yakalamis Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

m. b.

« Yanıtla #34 : Mayıs 06, 2009, 01:40:33 »
fonda geko marşı çalsaydı film memlekette izleyen herkeslerin daha  fazla zihinlerine kazınırdı sanki..promasyon -reklam sanatında görsellik kadar duysallıkta möhimdir.doneleri kullanın.

*

H. Z.

« Yanıtla #35 : Mayıs 06, 2009, 01:46:23 »
GeKo Marşını düzenleme konusunda kaytarıkçılık yaptığının farkındayım. Gözüm üzerinde Mustafa Korsan. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arajmanı bitiremedin mi hala.?
*

m. b.

« Yanıtla #36 : Mayıs 06, 2009, 02:00:03 »
anaa sen burdamıydın korsanım?? bende maşajı yazıp sıvışıyodum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

valla beste ezgi tamamda devamıyla uğraşamıyorum. böyle haline (-ki beğenildiği gibi) bende alıştım..birara banyoda akustik ortamda çalayımda öyle göndereyim  sana .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sesini kullanırsınız artık. soranada ünlü münich stüdiolarında seslendirttirdik dersiniz. havamız olur. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
not:(dünyada pek çok amatör müzisyen, enstrümanlı müzik ses kayıtlarını evlerinin geniş banyolarında yapar. harika ses yüklenir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

yada senin teknede bi klip çekelim. ben çalarım kadır söyler sende cüssenle ha hu nidalarına  vokal edersin. bide kameramancı bulmak gerek ama. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2009, 02:26:04 Gönderen: Mustafa Balta »
*

H. Z.

« Yanıtla #37 : Mayıs 06, 2009, 02:28:54 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
. bide kameramancı bulmak gerek ama. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Puhahaha "Kameramancı" Taner duymasın bunu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İmzasına Kameramancı Korsan yazıcak demekki Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ö.

« Yanıtla #38 : Mayıs 06, 2009, 13:36:56 »
Müthiş olmuş, tebrikler ve teşekkürler... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #39 : Mayıs 06, 2009, 16:32:44 »
Yaw bu TV işi bayağı işe yaradı galiba..
Epey yeni üyemiz oldu bu sayede..
*

T. N.

« Yanıtla #40 : Mayıs 06, 2009, 16:47:51 »

Sevgili Geko'lar,
Yaban TV'den dizi teklifi aldık.
Senaryo: Özgür Evren (Çalışmalara başladı)
Artık her hafta çeşitli kanallardayız.
Sevgiler

İnanmayın ha!!!!!!!!!!!!!

*

C. B.

« Yanıtla #41 : Mayıs 06, 2009, 16:50:14 »
Hocam neden olmasın..Bir prodüksiyon hazırlayacak hem ekip hem malzeme var elimizde.. Bir de sponsor bulduk mu Kanal D'ye bile çıkabiliriz..
*

D. H.

« Yanıtla #42 : Mayıs 06, 2009, 17:14:19 »
Sailing Channel ya da National Geographic olsun piliiiiz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #43 : Mayıs 06, 2009, 19:15:50 »
Yesss.. Bize de o yakışır..
*

N. Y.

« Yanıtla #44 : Mayıs 06, 2009, 20:31:56 »
Şaka bir yana şu bizim Pratik Denizcilik Bilgileri serimiz Yaban Tv de yayınlanabilir.Yayınlanacak güzellikte yani.....
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgili Geko'lar,
Yaban TV'den dizi teklifi aldık.
Senaryo: Özgür Evren (Çalışmalara başladı)
Artık her hafta çeşitli kanallardayız.
Sevgiler

İnanmayın ha!!!!!!!!!!!!!