0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Başımıza bu da mı gelecekti?!?!?
« : Şubat 06, 2009, 08:50:01 »
Turgay Noyan ve Temoçin Tüzecan yerlerinden edilmiş; ayrıntıları turksail.com'da okumak için Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

*

A. M.

Ynt: Başımıza bu da mı gelecekti?!?!?
« Yanıtla #1 : Şubat 06, 2009, 09:01:20 »
Ilginc

*

U. K.

« Yanıtla #2 : Şubat 06, 2009, 09:33:10 »
Ne beklenirdi ki?  İnsanların kendi olma yolunda ufkunu açan denizcilik sayfaları yerine tabii ki dedikodu sayfaları devam edecek.
Üzüldüm, -sözde- basında varolmaya çalışan bir oluşumdu.

*

Ö. E.

« Yanıtla #3 : Şubat 06, 2009, 10:13:54 »
İşte size tam GeKo'luk bir iş... Sahip çıkalım, arkalarında duralım derim! Burada önemli olan şahıslardan çok gazetelerden denizcilik sayfalarının kaldırılması.

Tepki gösterebileceğimiz bir organizasyon kurabilirsek katılımın da çok fazla olacağına eminim.

*

T. C.

« Yanıtla #4 : Şubat 06, 2009, 10:23:10 »
Sabah okudum gazetede bende bir millet bu kadar sırtını dönebilir denize Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Şubat 06, 2009, 10:31:23 »
Şöyle bir sloganla konuyu canlandırabiliriz:

"Sırtını denize dönme, denizde biz varız!"
                                   -Gezgin Korsan
*

U. K.

« Yanıtla #6 : Şubat 06, 2009, 10:33:56 »
nays....
Peki bu konuda tecrübesi olan var mı? gazetelere karşı en etkili tepki metodu nedir?
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2009, 10:35:32 Gönderen: Umut Korkmaz »
*

A. M.

« Yanıtla #7 : Şubat 06, 2009, 10:54:48 »
Marinalar zamlandi ve amator tekne sahipleri teknelerini elden cikarmaya calisiyor. Turkiyenin en cok okunan iki gazetesi ki ayni cizgide degiller ve ne acidirki denizcinin sesini yok etmek icin ayni cizgide birlesmisler..Bana ilginc gelen taraf da bu nokta. En iyisi artik gazete okumamak...Nasil olsa hep ayni haber ayni terane..
*

H. A.

« Yanıtla #8 : Şubat 06, 2009, 11:28:52 »
Korsanlar...
Bir radyo programına katılma hakkımız var hem de Radyo 1 de...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bunu da değerlendirelim.
*

Y. Ö.

« Yanıtla #9 : Şubat 06, 2009, 11:31:21 »
Süpersiniz Korsanlar. Tam iki haber linkini kopyalayıp bilgi verecektim. Ama Mehmet erken yola çıkmış :-)
Bir iyi haber, bir kötü haber var diyecektim. Kötü haber bu, iyi haber de yine "turksail" de. İmoca 60' modeli tekneler, Cumali Varerin yeni organizasyonu ile İstanbuldan başlayacak uzun bir yarış için Ağustosta Ataköy marinaya geleceklermiş.
Kötü haber için önerimde, Sevgili Özgürün ki olacaktı.
Benim bildiğim Ulusal basında topu tümü iki yazar.:-(
Şimdi onlarında sayfası kalktı. Siyaset yazanların bini bir para..Denize, Denizciye yer yok. HakanE.nin sloganı yada başka bir sloganla karşı duralım. Benim ilk önerim, gaetelerine gönderilecek protesto yazılarıdır. Buradan başlayıp önerileri çoğaltabiliriz ama GK olarak birlikte karşı duralım lütfen.Sevgiler, iyi fikirler.
Sevgili Dilek yardımcı olursa, Açık Radyoyu da kullanabiliriz.
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2009, 11:32:19 Gönderen: Yaşar Özen »
*

M. Ç.

« Yanıtla #10 : Mart 16, 2009, 11:59:36 »
Turgay Noyan geri dönmüş... Haberi turksail.com'da okumak içn Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.