0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.576
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
“Sailing Mi Nina" kanalımızın ilk bölümü olan "Marmara'dan Ege'ye" izlemeniz için hazır...!

Bu ilk bölümde seyrimizin ilk ayakları olan Tuzla Viaport - Avşa Adası ve Avşa Adası - Çanakkale rotalarımızın anılarını izliyor olacaksınız. Sadece bu duraklarda fazla gezmediğimiz için haliyle bizi daha çok tekne üzerinde görüyor olacaksınız. Lakin; takip eden bölümlerde tabi gezilen yerler de ağırlık sahibi olacak... 

İlk bölümümüzde bizlerin de gözüne takılan bazı noktalar var. Dediğimiz gibi bu sezon henüz bizim video anıları için "çıraklık dönemimiz". Önümüzdeki sezon sizlere daha iyi ve kaliteli içerikler sunabilmemiz için hazırlıklarımız sürüyor...

Seyir veya video ile alakalı sorularınızı video altında yorumlara veya buraya ekleyebilirsiniz, hepsine titizlikle cevap vereceğiz...   

Ayrıca her YouTube yayıncısının dediği gibi: "Videomuzu beğenirseniz, 'beğen tuşuna' basmanızı; kanalımızı henüz takip etmiyorsanız 'abone ol' ikonuna tıklamanızı rica ederiz."   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler efendim...

Not: Videoları, hem daha iyi duyurabilmek hem de ileride seyir anısı veya örnek rota arayan kaptanlarımıza daha kolay buldurabilmek için ayrı konular halinde yayınlacağım. Yoksa tek başlıkta sayfalar arasında kaybolabiliyor. Moderasyondan bu vesile ile izin istemiş olayım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Mi Nina
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*
Haber gelir gelmez hemen seyrettim,
Yorum yazdım Youtube ‘a

Buraya özetini yazayım...
Mükemmel .....
Nimitz Class Aircraft Carrier
Daisy

Gezgin Korsan Sosyal Medya Hesaplarını Takip Ediniz

*

Çevrimdışı Ali Ünalan

• * Gezgin Korsan
  • 3.582
    • Yaşadığı Şehir
  • İSTANBUL
    • Tekne Adı
  • S/Y Çokomel
Seyir videolarında paylaşıldı bile Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Topik çok güzel araya reklam alalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapBağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 05, 2019, 19:41:48 Gönderen: Ali Ünalan »
“Merhaba denizci, sen de senden sonrakilere anlat…”

S/Y Çokomel
*

Çevrimdışı Ali Ünalan

• * Gezgin Korsan
  • 3.582
    • Yaşadığı Şehir
  • İSTANBUL
    • Tekne Adı
  • S/Y Çokomel
Seyir videolarında paylaşıldı bile Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Haber gelir gelmez hemen seyrettim,
Yorum yazdım Youtube ‘a

Buraya özetini yazayım...
Mükemmel .....
Oktay ağbi Göceğin muhtarı seni diyorlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ağbi gözünü seveyim Göçek koylarla ilgili videolar çek gittiğimizde zorlanmayalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
“Merhaba denizci, sen de senden sonrakilere anlat…”

S/Y Çokomel

*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.576
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
Teşekkür ederim izlediğiniz için  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap , video ilk yayınlandığında 360p ile açılıyor. Ama video 4K biraz zaman sonra 4K izlenebilecek.
S/Y Mi Nina
*

Çevrimiçi Nevzat Doğru

• * Gezgin Korsan
  • 713
    • Yaşadığı Şehir
  • Trabzon
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Dost
Videonun eleştirisi ; ilk bölüm böyle güzel olursa ancak "Maşallah" denir .
*

Çevrimdışı Birol Otağ

• * Gezgin Korsan
  • 199
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • Serenat, Marmaris, Yacht Marin
Murat kaptan emeğine sağlık çok hoş zevkle izledim. ancak  ne dediğini duyabilmek için kulaklarım uzadı, acaba kazancı daha yüksek harici bir mikrofon hem de üzeri süngerli daha iyi netice verir mi diyorum.
Sevgiler

Android ve iOS İşletim Sistemli Mobil Cihazlar İçin Radyo Gezgin Korsan Aplikasyonunu İndirebilirsiniz

*

Çevrimdışı Gökhan Yurder

• * Gezgin Korsan
  • 90
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • MELDEN,İST
Geçen sene bizde aynı güzergahtan Datça'ya indik. ( İstinye, Şarköy-Çanakkale, Bozcada, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Bitez, Knidos, Datça..) Sizin Çanakkale'de rakı içtiğiniz aynı yere bağlanarak bende 2 duble götürmüştüm. Anılarımız tekrar gözümde canlandı. 2. bölümü bekliyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.576
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
Herkese teşekkür ederim. Bu bölüm daha çok yoldaydı, diğer bölümlerde gidilen yerler de gösterimde olacak hem.

Her hafta bir bölüm olur ama bu sezon 5 bölüm olacak. Bu gezi videoları bitince karada bu sene yaptığımız bakım videosu yapacağım (biraz detaylı bakım yaptık, o da ilgi çekebilir)

Murat kaptan emeğine sağlık çok hoş zevkle izledim. ancak  ne dediğini duyabilmek için kulaklarım uzadı, acaba kazancı daha yüksek harici bir mikrofon hem de üzeri süngerli daha iyi netice verir mi diyorum.
Sevgiler

Birol Kaptanım çok haklısınız. Yola çıkmadan önce aklımızda yoktu böyle birşey. O yüzden ekipmanları şimdi şimdi toparlıyorum.

Şu an güzel bir Master kamera bakıyorum, henüz tam karar veremedim marka üzerine. Ama aynı zamanda kondenser mikrofon, kılıfları ve rüzgar tüyleri, yaka mikrofonları siparişleri geçildi bile..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2019, 00:57:45 Gönderen: Murat Ayduk »
S/Y Mi Nina
*

Çevrimdışı Ali Fuat Gökçe

• * Gezgin Korsan
  • 44
    • Yaşadığı Şehir
  • Tekirdağ
    • Tekne Adı
  • Taka, Tekirdağ
Elinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız. Yenilerini bekliyoruz.
*

Çevrimdışı Cezmi Ük

• * Gezgin Korsan
  • 170
    • Yaşadığı Şehir
  • gaziantep istanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
Dışarda sis ve yağmur var pencerenin önünde oturdum ve bu gezi hikayesini izledim inanın çok keyiflendim huzur buldum elinize sağlık teşekkürler
*
Murat kaptanım selam..

Emeğinize sağlık çok güzel bir bölüm olmuş. Keyifle izledim ve yeni bölümleri bekliyor olacağız ama sanki biraz kısamıydı neydi? çabucak bitti  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.576
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
Merhabalar,
İzleyip destek olduğunuzu biliyorum. Ufak bir ricada daha bulunabilir miyim? En azından kanal gelişene kadar müsait olduğunuz bir an videoyu beğenip altına yorum yazabilir misiniz? Link hemen altta...

Yorum ve beğeni sayısı YouTube'un videoyu başkalarının önüne çıkarıp, önermesini sağlıyormuş. Şimdiden çok teşekkürler.. Biz de yeni yeni öğreniyoruz bu püf noktalarını.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Not: sayfa 4 gün gibi bir sürede beklediğimizden fazla izlenim ve abone sayısına ulaştı.. Herkese çok teşekkür ederim.

S/Y Mi Nina
*
Merhabalar,
İzleyip destek olduğunuzu biliyorum. Ufak bir ricada daha bulunabilir miyim? En azından kanal gelişene kadar müsait olduğunuz bir an videoyu beğenip altına yorum yazabilir misiniz? Link hemen altta...

Yorum ve beğeni sayısı YouTube'un videoyu başkalarının önüne çıkarıp, önermesini sağlıyormuş. Şimdiden çok teşekkürler.. Biz de yeni yeni öğreniyoruz bu püf noktalarını.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Not: sayfa 4 gün gibi bir sürede beklediğimizden fazla izlenim ve abone sayısına ulaştı.. Herkese çok teşekkür ederim.

Ben yazmıştım bir daha yazsam faydası olurmu acaba?
Nimitz Class Aircraft Carrier
Daisy
*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.576
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
Merhabalar,

Ben yazmıştım bir daha yazsam faydası olurmu acaba?

İlk sen izleyip yazdın abi zaten... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bir tane yetiyor bildiğim kadarıyla.. Yine de çok sağol Oktay Abi..
S/Y Mi Nina