0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. E.

YALOVA SETUR MARİNA'DAN GEKO'LARA BÜYÜK JEST
« : Şubat 04, 2019, 12:44:35 »
Sevgili kaptanlar malumunuz prens adaları her daim keyifli zaman geçirdiğimiz kısa hafta sonu tatillerimizde yelken yaparak eğlendiğimiz ama karaya özgürce çıkamadığımız, küçük çocukların özellikle kış günlerinde alargada sıkılıyor olmaları beni nicedir yeni alternatifler aramaya yöneltmişti.Teknemi muhafaza ettiğim Viaport Tuzla dan Yalova'ya seyir yapmak her zaman keyifli olsa da marina günlük bağlama ücretinin ortalama 250 tl oluşu benim açımdan son derece can sıkıcıydı. Zira ayda bir veya iki kez Yalova ya gidebilmek bu şartlarda zor olacaktı.Eşimin  Yalova'nın meşhur köy pazarına olan bağlılığı, çocuklarımın marinanın 100 metre ötesindeki Lunapark ta eğlenmek istemesi, benim ise Tike nin nefis kebapları eşliğinde demlenme arzum   Setur Yalova marina Müdürü Ziya bey ile iletişime geçerek derdime derman aramama sebep oldu. Sağ olsun Ziya bey derdimizi dinledi, anlayış ile karşıladı ve çok cazip bir teklifte bulundu. Eee tatmin olmadık tabi, işi arsızlığa vurduk sadece bana bu fiyatı verirseniz olmaz deyince sağ olsun beni kırmadı ve  iyi madem bu işi bir resmiyete dökelim yazılı bir teklif vereyim size bütün arkadaşlarınız ile paylaşın dedi. Hemen ertesi gün 2 Şubat Cumartesi günü 4 tekne Yalova ya hareket ettik ve 2 çok keyifli gün geçirdik. Bu güne kadar her zaman GEKO lara ilgi ve desteğini esirgemeyen Murat SAPMAZ ve Kerem ÇEŞMEBAŞI beylerden sonra Sayın Ziya DAL beyefendi de biz denizcilere ilgi ve desteği ile yanımızda olacağını,keyifli zaman geçirmemiz için Setur Yalova'nın kapılarını ardına kadar açarak göstermiş oldu.Aldığımız 2019 sonuna kadar geçerli fiyat teklifini aşağıda sizlerin dikkatine sunarken en önemli hususu belirtmekte fayda görüyorum. Gitmeden önce  kesinlikle rezervasyon yaptırmak,rezervasyon sırasında ve marina girişinde telsiz temasında HAFTA SONU YALOVA rumuzu belirtilmeli.Tüm GEKO lara şimdiden iyi eğlenceler,iyi seyirler diliyorum.

Mustafa ELBAŞ

*

M. E.

Ynt: YALOVA SETUR MARİNA'DAN GEKO'LARA BÜYÜK JEST
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2019, 13:11:26 »

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ö.

« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2019, 13:27:18 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. V.

« Yanıtla #3 : Şubat 04, 2019, 15:38:20 »
Çok teşekkürler ilgi ve emeğinize.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir de Çekek yeri ücret tekliflerini bekliyoruz.  Mart sonu gibi gitmeyi düşünüyorum. Alt temizliği ve zehirlisi için.

ORFOZ KAPTAN 2 (Maxi68)

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2019, 16:14:38 »
Çok teşekkürler ilgi ve emeğinize.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir de Çekek yeri ücret tekliflerini bekliyoruz.  Mart sonu gibi gitmeyi düşünüyorum. Alt temizliği ve zehirlisi için.

ORFOZ KAPTAN 2 (Maxi68)

Temaslar sürüyor. Yakında...

*

A. Ü.

« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2019, 19:58:38 »
Mustafa TEŞEKKÜRLER  fiyat gayet iyi,hafta sonları kaçamağı için iyi bir yer Yalova ,yakıt ikmali de yapılır toplanalım bir hafta sonu 3.5.10.15 tekne toplu gidelim kış etkinliği yapalım. 
« Son Düzenleme: Şubat 04, 2019, 19:59:39 Gönderen: Ali Ünalan »
*

G. Ö.

« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2019, 20:19:13 »

Çok güzel... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ali'ye katılıyorum, yapalım bir Yalova etkinliği. Teşekkürler Mustafa. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. E.

« Yanıtla #7 : Şubat 04, 2019, 20:28:34 »
Bir etkinlik planı yapsak iyi olur hakikaten.Haydi aliciğim başlat bir etkinlik konusu da harekete geçelim.
*

Ö. Z.

« Yanıtla #8 : Şubat 04, 2019, 20:30:47 »
Ben de 30 ocak’da 1 gece konakladım. Ziya bey çok ilgili. Göreve yeni başlamış ve marinayı hareketlendirmek istiyor. Çok güzel bir fiyat vermiş. Bize de orayı canlandırmak düşer.

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

M. E.

« Yanıtla #9 : Şubat 04, 2019, 20:31:46 »
Gülümser ablacığım teşekküre değecek bir şey yapmadık,dostlarımızın keyifli bir hafta sonu geçirmesine vesile olabilirsek ne mutlu bize.
*

A. Ü.

« Yanıtla #10 : Şubat 04, 2019, 20:49:57 »
Bir etkinlik planı yapsak iyi olur hakikaten.Haydi aliciğim başlat bir etkinlik konusu da harekete geçelim.
Başlatacak bişiy yok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap BAŞLATTIK BİLE  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tarihin önemi yok benim için,hadi listeye yazmaya başlayalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap duymayanlara duyrulsun etkinlik var,tarihe ortak karar veririz listeler bittiğinde  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1:Mustafa Elbaş .SHELMA.
2:Ali Ünalan.Çokomel
« Son Düzenleme: Şubat 04, 2019, 20:51:40 Gönderen: Ali Ünalan »
*

M. E.

« Yanıtla #11 : Şubat 04, 2019, 20:53:02 »
İşte bu ali reisim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #12 : Şubat 04, 2019, 20:55:57 »
İşte bu ali reisim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Çok tekne olursa Sailing Kalamari  ekibini de dahil edebiliriz çekimler filan güzel bişiyler çıkacağına eminim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #13 : Şubat 04, 2019, 21:07:09 »
Ekip gelir.
*

A. Ü.

« Yanıtla #14 : Şubat 04, 2019, 21:51:40 »
1: Mustafa Elbaş .SHELMA.
2: Ali Ünalan.Çokomel.
3: Hakan Erim .Ekip.