0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. G.

Ynt: Sıcak Denizlere Doğru : İstanbul-Antalya
« Yanıtla #15 : Mart 16, 2011, 12:55:12 »
Henüz kış koşulları bitmiş değildir
Daha erken 1 nisan gibi istanbul hareket daha doğru bir tarih olacaktır .
Yolda yoğun sis olabilir gerekli önlemleri alınız
 şimdiden kolay gelsin

*

M. Ö.

« Yanıtla #16 : Mart 16, 2011, 15:54:33 »

Özden Korsanım,
Allah  selamet versin. Kolaylıklar  dilerim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. E.

« Yanıtla #17 : Mart 16, 2011, 16:04:58 »
Önder korsanım selametle gidiniz. Geçerken Bozburun'a uğramamazlık etmeyiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Y.

« Yanıtla #18 : Mart 16, 2011, 16:35:23 »
"Selametle" diyen tüm korsanlarıma çok teşekkür ediyorum. GezginKorsan'ların yakınımda olduğunu hissetmek seyri kolaylaştıracak.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
................ Geçerken Bozburun'a uğramamazlık etmeyiniz........

Ateş Korsanım, Bodrum-Göcek arasında Bozburun'da gecelemek hedeflerim arasında, Gece'ye kalma ihtimalini de düşünerek tavsiyeniz neresi olur ?

Henüz kış koşulları bitmiş değildir.........Yolda yoğun sis olabilir gerekli önlemleri alınız....

Tümay Korsanım, haklısınız, sis olasılığı var. Acelemiz yok, gerekirse 1-2 gün likit-sohbet molası vereceğiz. Sabah yok ise, gün içinde bastırmaz diye düşünüyorum.

Yalnız çıkmamanızı öneririm...

Nerde o günler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Çanakkale'ye kadar 2 kişiyiz, Çanakkale'de tekne sahibi arkadaşımda katılacak... İhtiyaç halinde buradan yol arkadaşı talebinde bulunabilirim...

Selamlar, sevgiler...

*

A. E.

« Yanıtla #19 : Mart 16, 2011, 16:43:53 »
O tarihlerde hem limanın içi hem de dışı (alarga) boş olur. Liman içini tercih ederseniz, karadan 7/24  destek palamar hizmeti verilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Liman dışı da oldukça korunaklı ve iyi demir tutuyor. Burası için de mendirekten gene 7/24 telsizle destek verilir. Yeter ki 1 gün önceden haberleşelim ki köyde olayım.
Telefonumu özelden yolluyorum.

*

C. D.

« Yanıtla #20 : Mart 16, 2011, 17:59:59 »
Önder korsan seyir boyunca bizleri habersiz bırakmayın lütfen.Tüm anılarınızı not almayı ve seyir sonrasıda bizlerle paylaşmayıda unutmayın.Selametle....
*

Z. T.

« Yanıtla #21 : Mart 16, 2011, 18:21:31 »
Keyifli seyirler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. A.

« Yanıtla #22 : Mart 16, 2011, 20:59:51 »
iyi seyirler tek başınıza mı gidiyorsunuzg
*

G. B.

« Yanıtla #23 : Mart 16, 2011, 22:03:48 »
Ben de bir seneye yakındır bir Beneteau Oceanis 34 sahibiyim;  bu tekne ile henüz uzun yol yapmadım. Ama hiç değilse kısa seyirlerle tekneyi tanıma fırsatım oldu. tekne ile ilgili herhangi bir şey sormak istediğinizde yardımcı olmaya çalışırım.
Selametle gidin.
*

İ. Y.

« Yanıtla #24 : Mart 16, 2011, 23:41:26 »
Umarım kolay ve keyifli bir seyir olur.
*

Ö. Y.

« Yanıtla #25 : Mart 17, 2011, 00:16:41 »
İyi dileklerini sunan tüm korsan arkadaşlarıma teşekkür ederim, bir kaç özel mesaj için de:

Önder korsan seyir boyunca bizleri habersiz bırakmayın lütfen.Tüm anılarınızı not almayı ve seyir sonrasıda bizlerle paylaşmayıda unutmayın.Selametle....

Cihan korsan, çok teşekkürler, imkan oldukça buraya yazmaya çalışacağım, seyir sonunda ayrıntılı bir rapor çıkar diye düşünüyorum.

Ben de bir seneye yakındır bir Beneteau Oceanis 34 sahibiyim ....

Teşekkürler, Bu tekne çok yeni olasına rağmen komple makina bakımı yapıldı, impeler, yağ, filtreler vs. yedeklendi, Telefonunuzu gönderebilirseniz, ihtiyaç halinde arayabilirim.

iyi seyirler tek başınıza mı gidiyorsunuz

Kemal Korsanım, Çanakkale'ye kadar 2 kişi, Çanakkale'den itibaren 3 kişi ( Tekne sahibi arkadaşın katılımıyla ) olacağız...

Seyir sonunda bu 2 arkadaşı da Korsan yaparım herhalde Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. B.

« Yanıtla #26 : Mart 17, 2011, 01:32:37 »
nisanın ilk haftasını boşaltabileceğimi düşünüyorum. eğer ekipte revizyona gitmek gerekecekse haber verirseniz +2 kişi, biri yelken eğitmeni, istediğiniz limana süratle avdet edebiliriz. ancak benim şu anda çalışıyor olmam sebebiyle ekibe ihtiyaç duyacaksanız biraz erken haber verirseniz sevinirim, lakin istediğiniz limana tez zamanda süratle varırız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. B.

« Yanıtla #27 : Mart 17, 2011, 20:26:43 »
Telefon numaram 537 3022308, yardımım dokunursa memnun olurum.
*

H. A.

« Yanıtla #28 : Mart 17, 2011, 21:09:33 »
Önder korsanım yolunuz açık olsun
*

Ö. Y.

« Yanıtla #29 : Mart 24, 2011, 22:10:54 »
nisanın ilk haftasını boşaltabileceğimi düşünüyorum. eğer ekipte revizyona gitmek gerekecekse haber verirseniz +2 kişi, biri yelken eğitmeni, istediğiniz limana süratle avdet edebiliriz. ...........

Çok teşekkür ederim, geç yanıt için kusura bakmayın, ihtiyaç olursa arayacağım.