0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

U. A.

KÜÇÜKYALI PORT'ta kimler var ?
« : Mayıs 06, 2019, 14:03:42 »
Merhaba Sevgili Hobidaşlar ;

Küçükyalı balıkçı barınağının Maltepe tarafına bakan kısmında ki yeni yerin ismi Küçükyalı Port olarak geçtiği için bu şekilde belirttim.Eğer başka ismi de var ise bilmiyorum açıkcası Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Teknemizi geçen hafta suya indirdik sonunda ve su ile tanıştık.Deniz çok büyük bir terapi , imtihan ve öğretici eminim ki çok şeyler öğreneceğim.Bununla birlikte forumda olan komşular var ise tanışmak isterim.

Saygılarımla

*

U. A.

Ynt: KÜÇÜKYALI PORT'ta kimler var ?
« Yanıtla #1 : Mayıs 08, 2019, 14:10:22 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Küçükyalı balıkçı barınağının Maltepe tarafına bakan kısmında ki yeni yerin ismi Küçükyalı Port olarak geçtiği için bu şekilde belirttim.Eğer başka ismi de var ise bilmiyorum açıkcası Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Teknemizi geçen hafta suya indirdik sonunda ve su ile tanıştık.Deniz çok büyük bir terapi , imtihan ve öğretici eminim ki çok şeyler öğreneceğim.Bununla birlikte forumda olan komşular var ise tanışmak isterim.

Saygılarımla

Sanırım kimse yok yada ilgi çekemedik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. A.

« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2019, 14:42:47 »
ben yokum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Mayıs 08, 2019, 19:27:35 »
Öyle port mort diyince kimse kendiyle özdeşleştiremedi sanırım. Benim teknem Küçükyalı'da ama hiç öyle port falan görmedim yakınlarda. Bildiğin kediler falan var, Tümay var...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. E.

« Yanıtla #4 : Mayıs 08, 2019, 23:21:05 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. A.

« Yanıtla #5 : Mayıs 16, 2019, 04:30:37 »
Teknem yok ama tanışabiliriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bostancı da oturuyorum yakınım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. A.

« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2019, 09:24:04 »
Öyle port mort diyince kimse kendiyle özdeşleştiremedi sanırım. Benim teknem Küçükyalı'da ama hiç öyle port falan görmedim yakınlarda. Bildiğin kediler falan var, Tümay var...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hakan abi inan bende bilmiyorum öyle diyenleri duydum  öyle söyledim banada sorarsan port dışında herşey var.Genel tarif küçükyalı balıkcı barınağının karşısı diye  geçiyor ancak eminim bir adı vardır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Siz koymak ister misiniz başkanım ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2019, 10:19:41 »
Geleceğin "Port" u .

10 yıl sonra düşman çatlatacağız.

*

H. E.

« Yanıtla #8 : Mayıs 21, 2019, 11:26:09 »
...Siz koymak ister misiniz başkanım ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

"Deynekçi" Bahçesi,

Kuralsız Yer...

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Orası su sporları için yapıldı sözde ama eminim marina olacak.
*

S. B.

« Yanıtla #9 : Mayıs 23, 2019, 11:22:46 »
Önünde dalış teknesi bağlıyorlar. İsmi "port" olursa bide dadından yenmez. Çok havalı   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Hoş geldiniz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. K.

« Yanıtla #10 : Ağustos 20, 2020, 09:28:30 »
Selamlar
Bizde bı hafta tekneyi kücükyalıporta yerleştirdik
*

Ö. K.

« Yanıtla #11 : Şubat 07, 2021, 12:13:15 »
Ben de dün 7 ay sonra gelecek teknem için ön anlaşma yaptım😎
*

D. E.

« Yanıtla #12 : Şubat 07, 2021, 22:47:01 »
Selamlar
Bizde bı hafta tekneyi kücükyalıporta yerleştirdik
Ben de dün 7 ay sonra gelecek teknem için ön anlaşma yaptım😎

Merhabalar, ne kadar bedelle anlaştınız.
*

N. P.

« Yanıtla #13 : Şubat 17, 2021, 08:02:23 »
Selamlar.

Bende oraya bağlamayı planlıyordum. Bir irtibat telefonu var mı?

Nedim
*

T. Ö.

« Yanıtla #14 : Şubat 17, 2021, 13:16:34 »

Saygılarımla

Hobi dediğiniz için çok ilgi çekmemiş olabilir. Bizim için hobiden çok obsesyon halinde bu tekne deniz işleri.Teknenizi güle güle kullanın.