0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Küçükyalı Su Ürünleri Koop.
« : Haziran 17, 2020, 11:32:30 »
Herkese merhaba,

Öncelikle doğru yere yazdığımı umuyorum, daha ilgili olabilecek bir başlık bulamadım, yanlışlıkla varsa, kusura bakmayın lütfen, forumda yeniyim.
Benim sorum şu, bugünlerde 30 ft civarı bir tekne almaya niyetlendik, ilk teknemiz olacak, istanbul suadiyede oturduğumuz için Küçükyalı balıkçı barınağına bağlamak bizim için hem lojistik, hem maliyet anlamında çok avantajlı olacak.
Burada yer bulma konusu sıkıntı, yer bulmak konusunda öneri almak, yerini devretmek, yeriyle teknesini satmayı düşünecekler olabileceğini düşünerek yazıyorum, aynı zamanda, suadiyeye yakın uygun maliyetli alternatiflere de açığım.

Şimdiden teşekkürler,

*

O. G.

Ynt: Küçükyalı Su Ürünleri Koop.
« Yanıtla #1 : Temmuz 17, 2020, 13:03:56 »
Merhaba
benim teknem Küçükyalı Su Ürünleri Koop. ta bağlı.
barınak 2 bölümden oluşuyor, bir tam korunaklı olan iç bölüm(burası için genelde dolu diyorlar ancak biliyorsunuz ki bu işlerde cevap sorana göre değişiyor) bir de sonda kalan yüzer iskeleler var(benim teknem bu kısımda bağlı),
yerine devreden bilmiyorum ama gidip görüşürseniz yer bulabileceğinizi düşünüyorum. yardımı dokunacaksa barınakta yönetici ile ben görüşebilirim sizin için.

Kullanım olarak özellikle önünde 2 ayrı ücretsiz park alanı olması 100 metre ilerde de ücretli ispark olması büyük kolaylık oluyor(malum sahil haftasonları çok kalabalık oluyor). güvenlik olarak çok korunaklı hiçbir şey olmaz diyemem ama bugüne kadar çok büyük bir problemle karşılaşmadım(yaklaşık 1 yıldır).

Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

*

H. F. T.

« Yanıtla #2 : Ocak 10, 2021, 17:01:25 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba
barınak 2 bölümden oluşuyor, bir tam korunaklı olan iç bölüm(burası için genelde dolu diyorlar ancak biliyorsunuz ki bu işlerde cevap sorana göre değişiyor) bir de sonda kalan yüzer iskeleler var(benim teknem bu kısımda bağlı),
yerine devreden bilmiyorum ama gidip görüşürseniz yer bulabileceğinizi düşünüyorum. yardımı dokunacaksa barınakta yönetici ile ben görüşebilirim sizin için.

Kullanım olarak özellikle önünde 2 ayrı ücretsiz park alanı olması 100 metre ilerde de ücretli ispark olması büyük kolaylık oluyor(malum sahil haftasonları çok kalabalık oluyor). güvenlik olarak çok korunaklı hiçbir şey olmaz diyemem ama bugüne kadar çok büyük bir problemle karşılaşmadım(yaklaşık 1 yıldır).

Fiyatlar nasıl acaba ? Kışın karapark imkanı var mı? At çek yapılabiliyor mu?

*

Ö. S.

« Yanıtla #3 : Ocak 10, 2021, 19:13:30 »
Merhaba

Fiyatlar nasıl acaba ? Kışın karapark imkanı var mı? At çek yapılabiliyor mu?
beklentiniz çok yüksek , bir barınak icin..

malesef ikisi de mevcut degil orada..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*

M. Ç.

« Yanıtla #4 : Ocak 11, 2021, 08:30:15 »
Sandalsa belki