0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ö.

Ynt: Karabiber 2012 yazı..
« Yanıtla #480 : Ekim 25, 2012, 10:17:44 »
  (( Chartplotter'dan tekrar check ettim . Navionics haritada koyun içinde işaretlemiş zaten ''Karabiber Şamandırası'' diye . 
Nereden bilgi ve haber aldıysa artık . . .)) 

_____Alıntı yapılan Güven Koca______

Süperrrrrrr.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Biz mail atmıştık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Ekim 25, 2012, 10:24:14 Gönderen: Mustafa Özdemir »

*

C. B.

« Yanıtla #481 : Ekim 25, 2012, 11:39:40 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sevgili Cücü , yazdıklarına gözüm ilişti de . . .

Yazın Karabiber'i ziyarete (baskına değil haa  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) Bitez Koy'una geldiğimizde , bulamayıp çok şaşırdığımız geldi aklıma .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yarıştan geçtim , koydan bile hiç çıkmıyor nasılsa diye varsaymışız Şamandıra misali .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Chartplotter'dan tekrar check ettim . Navionics haritada koyun içinde işaretlemiş zaten ''Karabiber Şamandırası'' diye .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Nereden bilgi ve haber aldıysa artık . . .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu Navionics esprisi şahane idi.. Çok gülmüştüm.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hatta"Güven korsan böyle dedi, çok güldüm, yazmazsam olmaz" diyerek buraya da koymuştum cicim..İşin  "Mavi kartını" çıkarmasan diyorum gergin güvem korsanım..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yoksa konu yine, demirdeyken 5 mil kendi kendine giden bir tekneye gelecek..  !*.Hani sahibi yan teknede çay içerken, alıp başını giden tekneye..Bilmem anlatabildim mi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B.

« Yanıtla #482 : Ekim 25, 2012, 11:40:52 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
  (( Chartplotter'dan tekrar check ettim . Navionics haritada koyun içinde işaretlemiş zaten ''Karabiber Şamandırası'' diye . 
Nereden bilgi ve haber aldıysa artık . . .)) 

_____Alıntı yapılan Güven Koca______

Süperrrrrrr.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Biz mail atmıştık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Göreceksin sen..Az kaldı. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. R. K.

« Yanıtla #483 : Ekim 25, 2012, 11:53:48 »
Vay be.! Neler okuyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2012, 11:56:24 Gönderen: Ali Riza Kadiz »