0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. A.

Ynt: 2014 HEDEFİ İYON DENİZİ
« Yanıtla #945 : Şubat 26, 2015, 20:54:47 »
Hakkı abi ailece hepimizin duygularını coşturdu bu hareketin.
Tarih ve ecdad bilincimizi yeniden canlandırdı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Sağolasın...

*

A. S. E.

« Yanıtla #946 : Şubat 26, 2015, 22:25:48 »
   Hakkı abicim keşke sizi akademide klonlasalarmış. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. E.

« Yanıtla #947 : Şubat 26, 2015, 22:57:54 »
    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. Ü.

« Yanıtla #948 : Şubat 26, 2015, 23:54:21 »
Ellerine sağlık Hakkı Kaptanım,
Keşke Preveze'den getirilen toprakları bir kap veya küçük bir saksı içinde saklayacak düzenleme yapsa sorumlular.Üzerine de ufak bir plaketle de kim tarafından hangi tarihte getirildiği yazılsa ne kadar güzel olur.(Gıdım gıdım toprak kazancı bile olur.....On dönüm olmasa bile (!)....

*

İ. E.

« Yanıtla #949 : Şubat 27, 2015, 10:39:39 »
Çok güzel bir olay Sağ ol Hakkı Korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2015, 10:40:15 Gönderen: İlker Erkman »

*

B. B.

« Yanıtla #950 : Şubat 27, 2015, 10:50:15 »
Harika bir şey bu.
Her ikinize de en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
*

H. E.

« Yanıtla #951 : Şubat 27, 2015, 11:08:04 »
Hakkı Korsan,
Elinize, yüreğinize sağlık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben de ellerinden öperim.

Yalnız "gıcık herif" ünümü sürdürmek adına affına sığınarak soruyorum. İlk gördüğün yerde parmağını sallayabilirsin: Olay denizde geçmemiş miydi abi? Toprağın ne alakası var?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. K.

« Yanıtla #952 : Şubat 27, 2015, 11:20:50 »
Hakkı abi ellerinize sağlık.
Kaptan Paşa eminim yukarılardan bir yerden senin bu güzelliğini seyrediyordur.

Bu arada HakanE'yi de seyrettiğine eminim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. A.

« Yanıtla #953 : Şubat 27, 2015, 12:14:38 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hakkı Korsan,
Elinize, yüreğinize sağlık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben de ellerinden öperim.

Yalnız "gıcık herif" ünümü sürdürmek adına affına sığınarak soruyorum. İlk gördüğün yerde parmağını sallayabilirsin: Olay denizde geçmemiş miydi abi? Toprağın ne alakası var?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hakancım parmağımı salladım , gözlerinden öpüyorum.
*

T. A.

« Yanıtla #954 : Şubat 27, 2015, 15:55:22 »
Hakkı abicim ben de senin ellerinden yengemin yanaklarından öperim...
*

H. A.

« Yanıtla #955 : Şubat 27, 2015, 17:58:50 »
İyi dileklerini ileten tüm korsanlara teşekkür ederim. Bu el öpme muhabbetini kabul etmiyorum, nedeni de denizcilik konusunda sizlerden bilgili olmamam vede yaşçada kendimi abiniz olarak görmemdir. Hepimizi çok seviyor, gözlerinizden öpüyor, herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.
*

T. G.

« Yanıtla #956 : Şubat 27, 2015, 19:15:28 »
Hakkı abicim ben de senin ellerinden yengemin yanaklarından öperim...

Hakkı bizle yaşıt sen karıştırdın galiba
*

H. T.

« Yanıtla #957 : Mart 01, 2015, 11:15:40 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgi ve Selamlar..
*

Ö. T.

« Yanıtla #958 : Mart 01, 2015, 12:11:01 »
Hakkı abi ailece hepimizin duygularını coşturdu bu hareketin.
Tarih ve ecdad bilincimizi yeniden canlandırdı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Sağolasın...
Baransel korsanin sozlerine bende imzami atiyorum.
Millet oldugumuz bilincine ve tarihimizi hatirlamamiza en cok ihtiyacimiz oldugu bu gunlerde yaptiginiz bu hareket cok duygulandirdi bizi de ailece, Hakki kaptanim. Tesekkur ederiz.
Saygi ve sevgiyle,
« Son Düzenleme: Mart 01, 2015, 12:13:02 Gönderen: Öcal Turan »
*

Ç. B.

« Yanıtla #959 : Mayıs 26, 2020, 16:59:02 »
Yazılarınızı çok geç okudum.
Tamamını bir solukta bitirdim.
Final müthişti.
Ellerinize sağlık.