0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. E.

Ynt: HAYALİN FOTOROMANI
« Yanıtla #60 : Mayıs 23, 2019, 11:51:11 »
Serdar abi bende resimleri göremediğim için çok hayıflandım ama ne gelir elden.Ersin kaptanın ortamı betimleme sanatı ile avuttum kendimi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

« Yanıtla #61 : Mayıs 23, 2019, 11:55:10 »
geçen yıllarda forum çöktüğünde bütün fotolar gitmişti maalesef , yeniden nasıl yüklenir bilemiyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. A. I.

« Yanıtla #62 : Mayıs 23, 2019, 14:07:32 »
Tam da yeni teknemle ilk açık deniz seyri olarak Bozcaada'ya gitme planları yaparken inanılmaz oldu bu yazı... Çok teşekkürler. Yalnız yeni üyeliğime ve acemiliğime sığınarak bir soru sormak istiyorum: Yazıda bahsedilen kutsal kitap nedir? İnanılmaz faydalı görünüyor.

*

E. Ç.

« Yanıtla #63 : Mayıs 23, 2019, 14:30:07 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sadun Boro'nun "VİRA DEMİR İstanbul'dan Antalya'ya Denizciler için Rehber"

*

H. A. I.

« Yanıtla #64 : Mayıs 23, 2019, 14:45:23 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sadun Boro'nun "VİRA DEMİR İstanbul'dan Antalya'ya Denizciler için Rehber"

Çok teşekkürler:)