0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

İ. D.

Ynt: HAYALİN FOTOROMANI
« Yanıtla #15 : Ağustos 18, 2010, 20:56:08 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ersin Korsan,
Gezinizin tarihine ve çektiğiniz fotoğrafa baktığımızda, bir sahne gözümüzde canlandı. Çarmıh telinizin arkasında görünen tekne bizimkisi. Size tarif ettiğim yer tam olarak orasıydı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben görmedim ama babam bir teknenin gelip demir attığını ve demir tutmayınca Yiğitler limanına doğru gittiğini söylemişti. Buradan anladığımız kadarıyla sizmişsiniz. Keşke yanımıza gelseydiniz..
Sevgiler

*

A. Y.

« Yanıtla #16 : Ağustos 18, 2010, 21:12:12 »

Fotoroman harika olmuş
ellerinize sağlık

*

N. B.

« Yanıtla #17 : Ağustos 18, 2010, 21:37:43 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ertesi sabah kalktığımızda tam kahvaltı masasını hazırlarken teknenin yanına bir bey geldi. İsminin Kemal olduğunu söyleyen beyefendi , kendisinin Gezgin Korsanlardan Kadir Kurtbayram ve Serdar Şavk korsanların arkadaşı olduğunu , akşam Gezgin Korsan forumundan bizim ertesi günde orada konaklayacağımızı öğrenen bu iki korsan tarafından yönlendirildiğini , bir ihtiyacımız olup olmadığını öğrenmeye geldiğini söyledi. İnanamadık. Bu müthiş bir şey. Kemal beyi bize gönderen Kadir ve Serdar Korsanlarla daha önce hiç tanışmadım. , yüzlerini görmedim. . Ama onlar bu tanımadıkları acemi denizciye yardım edebilmek için  kendilerine iş edinip orada yaşayan arkadaşlarını arıyorlar ve bize yönlendiriyorlar. Bu gerçekten bizi çok etkiledi . Sağolun Kadir ve Serdar korsanlar nezdinde tüm korsanlar ve Gezgin Korsan. 

Bir korsan ne demişti bir zamanlar;  Dünya küçük, Gezgin Korsan büyük.
Kadir ve Serdar Korsanlar da kendi büyüklüklerini göstermişler.
Kutluyorum onları.

*

C. T.

« Yanıtla #18 : Ağustos 19, 2010, 09:40:32 »
Ersin Korsan,

Çok güzel, tecrübelerinize tecrübe katan bir gezi olmuş. Arsimayı daha yakından tanıma fırsatı olmuş.

Siz geziye çıkarken ortalama 6 knot hız planlıyordunuz gerçekleşen ortalama 7,5 knot oolmuş. Çanankkale Boğazından da hızlıca geçmişsiniz.

Yaşadığınız arızaları hızlıca çözerek büyük problem olmalarını engellemişsiniz. Hayal ettiğiniz fasulyenizi yemişsiniz. Marmaranın aslında deniz olmadığını görmüşsünüz. Türkiyenin maldivleri olan adaları gezmiş oralarda yüzmüşsünüz. Ne güzel...

Darısı gidemeyenlerin başına...

*

C. B.

« Yanıtla #19 : Ağustos 19, 2010, 10:06:33 »
Çok güzel..
Kaleminize sağlık.
Büyük zevkle okudum izledim..
Güzel tekne, iyi kaptan, güzel aile, güzel anlatım..
Zor anlarda emin olun midem kasıldı.Neyseki ikisinide atlatmışsınız.
Dümendeki acayipliğin nedenini anladınız mı?
Anlamadan bırakmayın derim.
Dönüş ne zaman heyecan var mı yine?
Bekliyoruz.

*

U. K.

« Yanıtla #20 : Ağustos 19, 2010, 11:22:22 »
Çok keyifli bir yazı.
Sevgiler
*

N. Y.

« Yanıtla #21 : Ağustos 19, 2010, 12:35:19 »

Ersin Korsan,Arsima'nın kaptanını ve tayfalarını kutlarım. Güzel bir gezi,güzel bir anlatım olmuş. Yanlız videolar çok zor yüklendiği için izleyemedim. iki tanesi de açılmıyor.
Teşekkürler
*

U. U.

« Yanıtla #22 : Ağustos 19, 2010, 18:28:52 »
Elinize sağlık zevkle okudum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Bizim zamanımızdaki fotoromanlarda erkek çelik grisi gözlerle kızı şöööle bir süzdümü  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
*

H. K.

« Yanıtla #23 : Ağustos 19, 2010, 21:53:53 »
Ersin Korsanım cok keyifle okudum
elinize saglık.
iyi seyirler...
*

M. B.

« Yanıtla #24 : Ağustos 19, 2010, 23:35:24 »
Ersin korsan çok güzel paylaşım.. Teşekkürler..
*

M. U.

« Yanıtla #25 : Ağustos 20, 2010, 01:17:45 »
  Çok güzeldi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Birde tekneyi önce cepheden, sonra profilden,sonra içinden, sonra dışından,Yani heryerinden görseydik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Y.

« Yanıtla #26 : Ağustos 20, 2010, 01:36:34 »

Murat korsan buradan ayrıntılı görebilirsiniz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok güzeldi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Birde tekneyi önce cepheden, sonra profilden,sonra içinden, sonra dışından,Yani heryerinden görseydik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. U.

« Yanıtla #27 : Ağustos 20, 2010, 02:16:15 »
Çok teşekkür ederim Nedim korsanım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

m. b.

« Yanıtla #28 : Ağustos 20, 2010, 02:37:59 »
ellerinize sağlık. keyifle okudum.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. R. B.

« Yanıtla #29 : Ağustos 20, 2010, 10:17:35 »
Benim için çok cesaretlendirici  ve keyifli oldu,teşekkür ederim ,herkese selamlar.