0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Y. D.

Ynt: HAYALİN FOTOROMANI
« Yanıtla #45 : Ağustos 31, 2012, 23:08:42 »
sizinle gezdik, heyacanlandık... güzel bir yazı. biraz özendik. güzel bir anlatım. daha nice seyirlere ailenizle. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

*

A. E.

« Yanıtla #46 : Eylül 12, 2012, 08:39:51 »
Nasıl atlamış ve yazınızı şimdiye kadar okumamışım !? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tekneye de ekibe de bayıldım. Hikaye ise tam bir denizsever anlatımı. Keyifli sağlıklı seyirler diliyorum.

*

G. B.

« Yanıtla #47 : Eylül 12, 2012, 10:16:09 »
Bu tür çalışmalar neden daha geniş bir okur kitlesine açılmasın? Denizi ve denizciliği sevdirmekte bir katkımız olacak ise, gerek internet üzerinden, gerekse basılı yayın olarak bir örgütlenme kotaramaz mıyız?
Bu hayali bizlere de bu denli canlı aktaranların zihinlerine ve emeklerine sağlık.

*

T. I.

« Yanıtla #48 : Eylül 29, 2012, 17:34:41 »
Yazınızı keyıfle okudum darısı basımıza

*

E. Ö.

« Yanıtla #49 : Eylül 29, 2012, 19:01:16 »
Harika bir anlatım müthiş bir macera
sizinle bende o yolculuğu yaşadım

*

K. E.

« Yanıtla #50 : Eylül 30, 2012, 01:06:51 »
Sevgili Ersin Korsanım,
Her nasıl olmuşsa ben de atlamış ve yazınızı kaçırmışım.
Şu an teknemde çok büyük bir keyifle okudum,ellerinize sağlık.Miçolarınızın fotolarındaki azimli çalışmaları ise beni gelecek için bir kez daha umutlandırıp mutlu kıldı.Bu ülkede hala daha güzel yetişen çocuklarımız var.
Onların gözlerinden öpüyor size ve ailenize selamet dolu nice seyirler diliyorum.
Saygı ve Selametle
*

A. M.

« Yanıtla #51 : Ekim 01, 2012, 00:03:03 »
Arya ve Darya..Guzel olacaklar:-))
*

İ. E. S.

« Yanıtla #52 : Ekim 01, 2012, 00:32:39 »
Ellerinize sağlık. Heyecanınızı, sevginizi ve sevincinizi bizlere öyle güzel aktarmışsınız ki çok keyifle okunuyor. Ben hem sizi hem de eşinizi tebrik etmek istiyorum. Dümene geçtiğinde "Hadi sevecek galiba" diye içinizden dualar ettiğiniz sevgili eşinizin tekneyi sevmekle kalmayıp 3 çocuk dahil herkes için o tekneyi keyifle yaşanır kılmaktaki başarısı çok açık. Kaçımız teknede kek yaptık dostlar?

Tekrarını diliyorum.
Sevgiler
*

O. T.

« Yanıtla #53 : Ekim 01, 2012, 16:31:23 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Profil fotoğrafındaki  MUTLULUK bize her şeyi anlatıyor  Allah nazardan saklasın  ömür boyu yüzünüz hep gülsün.
*

T. Ö.

« Yanıtla #54 : Kasım 14, 2012, 15:11:46 »
ersin korsanım.
2010 tatilini keyifle okuduk.artık sizden 2011 ve 2012  tatilinide fotoğraflarla bekliyoruz.bu güzel kalem durmasın.
*

E. Y.

« Yanıtla #55 : Temmuz 24, 2013, 20:07:50 »
Sevgili Ersin Korsanım,
benim bu gün forumdaki ilk günüm ve ilk günüme sizin yazınızı okuyarak başlamak çok iyi geldi.... teşekkürler...

Erdinç
*

M. E.

« Yanıtla #56 : Mayıs 21, 2019, 22:53:16 »
Okumak bu güne kısmetmiş.Bir hayalin gerçekleşmesi bana her zaman hayalin kahramanları adına mutluluk verdiği kadar kendi hayallerimi gerçekleştirmek için gerekli enerji ve motivasyon kaynağı oluyor.Hayatınızın kalanında ki tüm hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. S.

« Yanıtla #57 : Mayıs 22, 2019, 20:16:12 »
Bende Mustafa korsanın mesajı nedeniyle baştan sona okudum ve çok beğendim, başka seyirleriniz oldumu? , çocuklarda büyümüştür, merak ettim, sevgiler..
*

E. Ç.

« Yanıtla #58 : Mayıs 23, 2019, 09:41:48 »
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Mustafa ve Engin kaptanlar. O gezinin üzerinden çok yıllar geçti , çocuklar tabi şimdi çok daha büyükler. Fırsat buldukça benzer geziler yapıyoruz yine tüm aile.
*

S. Ç.

« Yanıtla #59 : Mayıs 23, 2019, 11:22:12 »
Resimlerde yerinde dursaymış keşke..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap