0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. A.

Ynt: DENİZLERDE, TEK BAŞINA
« Yanıtla #240 : Haziran 26, 2016, 09:31:49 »
Hoşgeldiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ne güzel bir seyirdi, en az sizin kadar belki daha da fazla keyif aldık. Ellerinize sağlık...

*

A. S.

« Yanıtla #241 : Haziran 28, 2016, 01:41:03 »
Çok teşekkür ediyoruz, çok güzel zamanlar geçirttiniz bize günlüğünüzü yazdığınız sürece...
Artık her sene bekleyeceğiz, zira müptela olduk !

*

A. E.

« Yanıtla #242 : Haziran 28, 2016, 10:33:34 »
Çok teşekkürler.
Keyifle okuduğum bir yazı dizisi idi.

*

B. B.

« Yanıtla #243 : Aralık 11, 2016, 12:50:03 »
Bugun nurettin ve ersin korsanların gezi notlarını bastan okudum. Ne kadar guzeller ayni hababam sınıfı gibi ne kadar seyretsen sıkılmıyorsun. Bir selam edeyim bir kez daha tesekkur edeyim dedim her nerede iseniz

*

A. I.

« Yanıtla #244 : Aralık 11, 2016, 23:48:08 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bugun nurettin ve ersin korsanların gezi notlarını bastan okudum. Ne kadar guzeller ayni hababam sınıfı gibi ne kadar seyretsen sıkılmıyorsun. Bir selam edeyim bir kez daha tesekkur edeyim dedim her nerede iseniz

Tam olarak hangi gezi notları, Bülent korsanım?

*

B. B.

« Yanıtla #245 : Aralık 12, 2016, 05:03:27 »
Bu topic Ahmet korsan tum sayfaları belki de 5.kez zevkle bastan okudum.
Ersin korsanın ruzgar buldun kac mazot buldun kap topici
Yine ersin in Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Aralık 12, 2016, 05:13:38 Gönderen: Bülent Berksan »
*

E. Y.

« Yanıtla #246 : Aralık 22, 2016, 14:55:50 »
Cemalettin Korsanım,

Bu güzel hikaye için çok teşekkürler.  Bir solukta okudum, geziniz de hikayeniz de hiç bitmesin istedim. Kategorik olarak yaklaşıp özgün tarzınızı bir kalıbın içerisine sıkıştırmak istemem ama hikayeniz bence varoluşçuluğun çok güzel bir örneği. Özellikle sonu bana göre muhteşem bitiyor. Her deniz dönüşü kalbime aldığım yaranın bir yenisi de sizden geliyor... Sagolun...

"Caddeye çıktım... Arabalar, insanlar....Sanki buraya ait değilmiş, yabancıymış gibiyim.. Bunca zaman süren yalnızlık ve yolculuk beni kendi içine çekmiş..
       Ama nereye kadar...

Ellerimi ceplerime soktum..  Kalabalığa karıştım... Artık  en alelade, en sıradan halimle, tekrar onlardan biri olmaya hazırım...."   
*

n. k.

« Yanıtla #247 : Haziran 24, 2017, 10:39:56 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
42. GÜN

Klasik Türk Sanat Müziği;

...
  Radyo Türkçe yayınları çekiyor...  En iyi çektiği kanal, bir Klasik Türk Sanat Müziği kanalı..  Eski şarkıları dinlemeyeli epey olmuş.. Başka bir zamana gittim.. 
   İsmail Dede Efendi, Hacı Arif bey... Şarkılarında hiç telaş yok.. Oldukça sakin... Ne kadar relaks bir yaşamları varmış.. Bu şarkılarına da yansımış..

...   

Cemalettin kaptanım, hakikaten söz uçup yazı kalırmış, tamamen tesadüfen gördüm bu gezi anılarınızı. bu günlerde başım tezimi bitirmekle dertte. mesleki yaşantımla beraber yürümeyen bir iş. yazılanları digital ortama geçirirken kafamdaki seslerin gürültüsünden korunmak için müzik dinlediğimde Türk sanat müziği dışındakilerin , düşüncelerimi daha da karmaşık hale getiriyor. Türk sanat müziğindeki ahenk ve sükunet zihnime de nüfuz edip odaklanmamı kolaylaştırıyor.
Sizin tarzınızda da insanın ruhuna dokunan bir samimiyet var, üşenmeyip yazdığınız için çok teşekkürler. İnşallah bir gün yüz yüze tanışma fırsatı buluruz . Ama olmasa da yazılarınızla sizi tanımaktan memnun oldum.
İyi günler dilerim

Neyse, Suat  Sayın'ın bir albümünü dinleyerek tezi aktarma işine devam.
Selametle.
*

L.

« Yanıtla #248 : Ağustos 23, 2017, 09:01:32 »
Mükemmel.
Çetin Kent tadında.

Keşke Cemalettin ağbi kitap yazsa...
*

L. K.

« Yanıtla #249 : Ekim 29, 2017, 08:57:29 »
Cemalettin Korsan merhaba,

Foruma yeni üye oldum ve tesadüfen yazınızı gördüm, bir solukta okudum. Doyumsuz, hayata dair her şeyi içinde barındıran, kendimizi sorgulamamızı sağlayan, muhteşem bir eser olmuş.

Ağzınıza sağlık, sizi tanımak harika bir his.

Saygılar, yeni yazılarınızı bekliyoruz.
*

S. Ç.

« Yanıtla #250 : Ekim 29, 2017, 10:27:30 »
Levent korsan..iyi yerden yakalamışsın..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sayende sabah sabah Cemalettin korsanın yazdıklarını tekrar okudum..
Ne kadar şanslıyız değilmi,aramızda böyle usta yazarlarımız var..
*

D. E.

« Yanıtla #251 : Kasım 11, 2017, 01:56:23 »
2-3 haftadır aklımda idi okumak bu gece vakit buldum 2'ye kadar oturup okudum.

Seyir yazısı filan değil bu, o görünümlü başka birşey, eşine az rastlanır birşey...
Şairane ve filozofça...

birleştirip bir kitap haline getirin diyesi geliyor insanın ama sonra böylesi yazının "ruhuna" belki de daha uygun diye düşünmeden edemiyor... vallahi kelimesiz kaldım...
*

F. G.

« Yanıtla #252 : Kasım 11, 2017, 04:13:50 »
 Daha once gozumden kacmis, simdi takilirken methiyeler ilgimi cekince ilk sayfadan basladim. Resmen siseye koy sat o derece yazmis ustad. Henuz bitiremedim ama devam edecegim.
*

G. A.

« Yanıtla #253 : Kasım 30, 2017, 21:34:57 »
Cemalettin korsanım;
Yazılarınızı büyük bir keyif alarak okudum. Bu bilgilendiren, düşündüren, eğlendiren, zaman zaman hüzünlendiren satırları bizler ile paylaştığınız için çok teşekkür ederim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. Y.

« Yanıtla #254 : Mayıs 18, 2018, 13:49:14 »
Cemalettin korsanim, seyir notlarinizi, kendinizle muhabbetin en yalin, en samimi halini kah kahkahalar kah gozyaslariyla esime okudum bir solukta..Ayvalik’ta Ciplak Ada’nin kuzeyli ruzgara kapali akvaryum gibi koyunda.. biribirine es olmaktan cok mutlu iki yabandan bir digerine, var oldugunuz icin mutluyuz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap omrunuze bereket!  Ve tesekkurler, dilek&toros / “kizimiz” Uhuru da selam eder