0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

"Sailing Mi Nina" kanalımızın ikinci bölümü "Merhaba Ege" yayında...!!

Bu bölümde Çanakkale'de kalan yolculuğumuz Bozcaada'ya doğru devam ediyor. Bozcaada yolunda ve adada geçirdiğimiz günleri sizlerle paylaşmak güzel oldu. Umarım hiç gitmeyenler rotaları arasına alacaklardır.

Bu soğuk kış günlerinde bir nebze ısıtabildiysek izlediğiniz anı, çok mutlu olacağız..

Abone olmadıysanız, abone olmanız; beğendiyseniz, beğendim tuşuna basmanız; videolarımızın başka Youtube kullanıcılarına da tavsiye olarak çıkmasını istiyorsanız, kısa da olsa yorum yazmanız bizleri çok memnum edecektir.

Buyrun efendim; keyifli seyirler dileriz... Her iki anlamda da...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Not: Bu mesaj saatinin (Pazar 23:50) bir saat sonrasında izlemeniz tavsiye edilir. Youtube işlem yapmaya devam ediyor. Yüksek çözünürlük izlenmesi için bir saat beklenmesi gerekiyor.

« Son Düzenleme: Ocak 14, 2019, 00:06:46 Gönderen: Murat Ayduk »

*

C. Ü.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Heyoo ilk ben beğendim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sonuçta bozcaada benim klasik tatil yerimdir❤
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2019, 00:07:18 Gönderen: Cezmi Ük »

*

A. Ü.

Murat korsanım anlatım bilgilendirme montaja bayıldım elinize sağlık.
Ares kaptanın 000001 denize girmesi çok anlamlı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

Aslında yarın sabah izlenmesi lazım..

Youtube işlem yapıyormuş 4K olması birkaç saat oluyor..

keyifli seyirler..

*

M. A.

Cezmi Korsanım, Ali Korsanım teşekkürler... Desteğiniz önemli her zaman... Sağolun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

Ah be Ares, kokusunu ekran başında hissettik  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

Video HD yayına başladı.. Kaliteli izlenmeye başlanabilir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Erkan Korsanım, hiç sorma hiç sorma...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

Çok güzel.

Ürün yerleştirme kısmı çok iyi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir tek şunu söyleyebilirim, kamera hareketleri (pan) hala çok hızlı. Drone gibi ve hatta ondan biraz daha yavaş olmalı. Böyle çok ağır bir kapağı itiyormuşsun gibi. Hani büyük, yuvarlak kasa dairesi kapağı açılır ya filmlerde... Onun gibi.
*

N. D.

Murat kaptan , çok güzeldi teşekkür ederiz. Limandan ayrılmanızı da , yelken açmanızı da , limana yanaşma ve bağlanma görüntülerini de paylaşırsanız bizler için daha öğretici olur. Hakan kaptanın kamera hareketleri konusunda yazdıklarına katılıyorum. Biterken Rorigos Konçerto idi sanırım , siz mi çalıyorsunuz ? Uzun uzun dinlemek isterdim.
*

M. A.

Çok güzel.

Ürün yerleştirme kısmı çok iyi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir tek şunu söyleyebilirim, kamera hareketleri (pan) hala çok hızlı. Drone gibi ve hatta ondan biraz daha yavaş olmalı. Böyle çok ağır bir kapağı itiyormuşsun gibi. Hani büyük, yuvarlak kasa dairesi kapağı açılır ya filmlerde... Onun gibi.

Hakan Abi,
Çok haklısın kamera hareketlerinde... Ama dediğim gibi bu filmleri video yapmak için çekmemiştik o zamanlar. Anı olsun diye çekmiştim, sonra heves ettim kanal açmaya.. iki bölüm sonra seyir videoları sezon finali yapacak. Ondan sonra İstanbulda ama yine tekne ve deniz temalı bir iki konu hakkında çekim yapacağım.. Orada çok dikkat edeceğim bunlara... (Ürün yerleştime Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sahnesi ile el gimbali çekimleri başlıyor, hem görüntü hem hareketlerden fark etmişsindir.)

Bu arada master kamera yerine veya kurlardan dolayı alana kadar, DJI Osmo Pocket almayı düşünüyorum. Hem bütçesi düşük hem 4K 60fps, sesi hakkında da iyi bir sonuca ulaşırsam, geçici master kameram o olabilir.
*

M. A.

Murat kaptan , çok güzeldi teşekkür ederiz. Limandan ayrılmanızı da , yelken açmanızı da , limana yanaşma ve bağlanma görüntülerini de paylaşırsanız bizler için daha öğretici olur. Hakan kaptanın kamera hareketleri konusunda yazdıklarına katılıyorum. Biterken Rorigos Konçerto idi sanırım , siz mi çalıyorsunuz ? Uzun uzun dinlemek isterdim.

Nevzat kaptanım, 2019 çekimlerinde dedikleriniz olacak mutlaka.. geniş açı çeken sabit bir kamera ile tüm yanaşma, ayrılma, yelken sahnelerini çekeceğim. aynı zamanda yelken ve normal seyir sırasında drone çekimleri de olacak. Ve girdiğim barınak ve marinalara da havadan drone ile giriş çekimleri yapacağım.

Yani bu sene elimdeki malzemeler kısıtlı ne yazık ki, anı videoları var sadece.. Ama seneye söz.. Dersime daha çok çalışacağım..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de gitar çalıyorum ama o yan komşu tekne idi... Bir yandan rakısını yudumluyor, bir yandan çalıyordu... Umarım buradadır kendisi ve o benim der (çok ayıp ama şarabın etkisiyle ismini unutmuşum abi , zaten sabah 5'te kalkıp yola çıkmış görüşememiştik...)
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2019, 11:09:02 Gönderen: Murat Ayduk »
*

H. E.

...

Bu arada master kamera yerine veya kurlardan dolayı alana kadar, DJI Osmo Pocket almayı düşünüyorum. Hem bütçesi düşük hem 4K 60fps, sesi hakkında da iyi bir sonuca ulaşırsam, geçici master kameram o olabilir.

Vay be. Şu 350 Euroluk kameranın yaptığını çekmek için eskiden ne şaryolar ne üste giyilen gimballer kullanılırdı.

Bunu drone'a taksan olur mu acaba? Ya da tavuğa kask giydirip üstüne aksiyon kamerası taksak?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. D.

Nevzat kaptanım, 2019 çekimlerinde dedikleriniz olacak mutlaka.. geniş açı çeken sabit bir kamera ile tüm yanaşma, ayrılma, yelken sahnelerini çekeceğim. aynı zamanda yelken ve normal seyir sırasında drone çekimleri de olacak. Ve girdiğim barınak ve marinalara da havadan drone ile giriş çekimleri yapacağım.

Yani bu sene elimdeki malzemeler kısıtlı ne yazık ki, anı videoları var sadece.. Ama seneye söz.. Dersime daha çok çalışacağım..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de gitar çalıyorum ama o yan komşu tekne idi... Bir yandan rakısını yudumluyor, bir yandan çalıyordu... Umarım buradadır kendisi ve o benim der (çok ayıp ama şarabın etkisiyle ismini unutmuşum abi , zaten sabah 5'te kalkıp yola çıkmış görüşememiştik...)
Murat kaptan , çekimlerin önceki tarihli olduğunu biliyorum ben de henüz gerçekleşmemiş yeni çekimler için yazıyorum . Tavsiye ,hatırlatma ... Müziğin ismini yazarken klavyemin azizliğine uğramışım . Rodrigos Konçerto olacaktı , çok severim.
*

İ. E.

Çok güzel bir video ve keyifli çekimler için teşekkürler,birşey dikkatimi çekti Bozcaada da teknelerin hemen hepsi baştankara olmuş acaba özel bir nedenimi var niçin kıçtankara olmamışlar
*

M. A.

...

Vay be. Şu 350 Euroluk kameranın yaptığını çekmek için eskiden ne şaryolar ne üste giyilen gimballer kullanılırdı.

Bunu drone'a taksan olur mu acaba? Ya da tavuğa kask giydirip üstüne aksiyon kamerası taksak?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tavuk süper fikir, ondan iyi gimbal bulamazsın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ciddiyim..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap