0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İzledim, beğendim, nutkum tutuldu yorum yapamadım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Erol Korsanım, motive edici yorumlarınız için teşekkür ederim..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Cok güzel zevklen seyretim
ufaklik harika tam minciklanacak yasta

Çok teşekkürler Nedim Korsanım,
Evet mıncırıyoruz bazen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

Final Cut Pro

The Final Cut'dan çalmışlar ismini adiler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Video derlemen çok güzel olmuş Murat, devamı olsa da seyretsek. Bu bebe daha anneciğinin karnındaydı dün. Ne ara piyasaya çıktı da simitle yüzmeye başladı. GeKo bebesi işte. Maşallah..
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2019, 01:36:03 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

M. A.

Final Cut Pro

The Final Cut'dan çalmışlar ismini adiler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Video derlemen çok güzel olmuş Murat, devamı olsa da seyretsek. Bu bebe daha anneciğinin karnındaydı dün. Ne ara piyasaya çıktı da simitle yüzmeye başladı. GeKo bebesi işte. Maşallah..

Bu haftasonuna yetiştirmeye çalışıyorum Hakan hocam..
Evet aynen GeKo bebelerinden oldu.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap İnşallah hep beraber yelken yaptığı günleri de göreceğiz.. Tüm çocuklarımız sağlıkla, analı-babalı büyüsün...

*

O. E.

Murat Hadi...
Bekliyoruz...

*

M. A.

Oktay Abi,
Yayıncı kuruluş ile bölüm başı ücrette anlaşamıyoruz. Ben de vermedim kaseti kendilerine bu hafta Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abi şaka bir yana; biliyorum hafta sonu yayınlayacaktım ama şöyle bir şey yaptım. Petra ve Molyvos'u beraber tek bir bölümde yayınlayacaktım ama Petra'ya ayrı bir bölüm yaptım...

En çok zorlandığım konuyu tekrarlıyorum ama en zoru gerçekten de yayınlamak için çekilmemiş (anı için çekilmiş) içeriklerle bir video hazırlamak...

Sen seneye farkı gör, sistem kuruyorum resmen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yaka mikrofonları, montajda seslendirme mikrofonları, görüntü stabilizatörleri vs. Bu sene çıraklık acemiliklerimizi hoşgörün.. Seneye yayında da gecikmeyeceğiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu akşam yayında olacağız..

*

C. Ü.

Oktay Abi,
Yayıncı kuruluş ile bölüm başı ücrette anlaşamıyoruz. Ben de vermedim kaseti kendilerine bu hafta Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abi şaka bir yana; biliyorum hafta sonu yayınlayacaktım ama şöyle bir şey yaptım. Petra ve Molyvos'u beraber tek bir bölümde yayınlayacaktım ama Petra'ya ayrı bir bölüm yaptım...

En çok zorlandığım konuyu tekrarlıyorum ama en zoru gerçekten de yayınlamak için çekilmemiş (anı için çekilmiş) içeriklerle bir video hazırlamak...

Sen seneye farkı gör, sistem kuruyorum resmen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yaka mikrofonları, montajda seslendirme mikrofonları, görüntü stabilizatörleri vs. Bu sene çıraklık acemiliklerimizi hoşgörün.. Seneye yayında da gecikmeyeceğiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu akşam yayında olacağız..

Murat korsanım desenize yeni bir Acun Ilıcalı vakası yolda  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap akşama bekliyoruz yeni bölümü
*

M. A.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap işte o çok zor...

Şu anda yükleniyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap işte o çok zor...

Şu anda yükleniyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Harika bekliyoruz,Murat senden ricam derli toplu bir arada durması acısından,buraya ilave olarak seyir videolarında da link verirmisin,şu an bilmeyerek tarih yazıyorsun Murat torunların izleyecek tarihin tozlu sayfalarında bu videoları buradan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Ocak 23, 2019, 21:34:57 Gönderen: Ali Ünalan »
*

M. A.

Olur Ali Abi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

... tarihin tozlu sayfalarında ...

Belki gelecekte toz olmayacak?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

... tarihin tozlu sayfalarında ...

Belki gelecekte toz olmayacak?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap