0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. A.

Ynt: Bir Kış Seyri.. GİRİT'e doğru..
« Yanıtla #30 : Ocak 24, 2020, 08:44:47 »
Eyüp’ cüm konu başlığı nasıl olduysa ilgimi çekmemiş, şimdi farkettim ve tamamını bir solukta okudum. Her yönüyle muhteşem olmuş. Planlama, uygulama, bize aktarırken yazma tekniği, video ve fotoğraflar on numara olmuş. Teknemden uzak bu kış gününde adeta sizlerle gezdim, yaşadım, anılarımı tazeledim,  içim ısındı ve müthiş keyif aldım. Yaşadığınız güzellikler içinize sinsin. Sağlıklı, keyifli nice seyirlere.

*

S. K.

« Yanıtla #31 : Ocak 25, 2020, 17:49:23 »
Çok keyifli bir yolculuk olmuş. Sanki sizlerle birlikte aynı keyfi aldım desem yalan olur. Darısı başıma inşallah.

*

Y. B.

« Yanıtla #32 : Mart 25, 2020, 21:37:03 »
Eyüp Korsan,
Korona belası ve nüfus kağıdının eskimesi sonucu, bomboş koyun ortasına demirlemiş çirkin bir tekne (?) harici bomboş olan Bodrum kale önüne bakıp, acaba bu yaz denize çıkabilecek miyiz, çıkarsak ne zaman sorularıyla boğuşurken sımsıcak gezi notlarınızı okudum, moralim düzeldi, umutlarım arttı; size müteşekkirim. Sağlıcakla kalın.

*

E. O.

« Yanıtla #33 : Nisan 05, 2020, 23:01:07 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Keyifle okudum, hayallere daldım...
Emeğinize sağlık..

Çok teşekkürler...Keyifli ve imrenilen bir seyahat yazısı olmuş.

Çoğumuz hikayesi olabilecek şekilde gezip tozuyoruz ama oturup da yazmıyoruz, yazamıyoruz.
Vakit ayırıp bu yazıları yazmak da başlı başına değerli bir emek.

Yazılanların keyifli olması bir yana, karşılık beklemeden böyle bir emek ortaya konması ilave bir teşekkürü hake ediyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Daha yaza çok var ancak okuyunca burayı 2020 yazı planlarına çalışırken buldum kendimi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eyüp Abi,
Uzun bir yazı olduğu için tek seferde okuyabileceğim zaman dilimi bekliyordum. Bu gece başladım, ne zaman bittiğini anlamadım. Özellikle aralarda foto ve video olması harika tat katmış..
Eline sağlık... Sana daha nicelerini sağlıkla ve keyifle diliyorum...
Ben de çok imrendim, umarım benimde böyle keyifli anılarım bolca olur... Denizlerde görüşmek üzere..

Gece uykum kaçmıştı, iyiki kaçmış. Bir solukta ve keyifle okudum anılarınızı. Umarım ileride de böyle güzel geziler yapıp bizlerle paylaşırsınız.
Çok teşekkürler.    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eyüp Abi yazıyı ilk gördüğümde 'hayır, lütfen hepsi olmasın' diye içimden geçirmiştim. Sonra baktım hepsini bir anda yazmışsın bari yayılarak okuyabileceğim bir zaman diliminde keyfini çıkararak okuyayım dedim ama kaç gündür öyle bir boş zaman olmadı. Bu sabah yaratabildiğim boşluklarda okumak nasip oldu.. Çok keyifle, keyifli yazmışsın, ellerine sağlık..
  En kısa zamanda Lucas' lı seyir anılarınızı bekliyorum..

Forumda okuduğum ilk seyirdi, okurken çok keyif aldım hatta birebir yaşadım. Emeğinize sağlık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eyüp kaptanım yine çok güzel bir anlatım ile süper bir paylaşım yaptınız. Çok teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eyüp’ cüm konu başlığı nasıl olduysa ilgimi çekmemiş, şimdi farkettim ve tamamını bir solukta okudum. Her yönüyle muhteşem olmuş. Planlama, uygulama, bize aktarırken yazma tekniği, video ve fotoğraflar on numara olmuş. Teknemden uzak bu kış gününde adeta sizlerle gezdim, yaşadım, anılarımı tazeledim,  içim ısındı ve müthiş keyif aldım. Yaşadığınız güzellikler içinize sinsin. Sağlıklı, keyifli nice seyirlere.

Çok keyifli bir yolculuk olmuş. Sanki sizlerle birlikte aynı keyfi aldım desem yalan olur. Darısı başıma inşallah.

Eyüp Korsan,
Korona belası ve nüfus kağıdının eskimesi sonucu, bomboş koyun ortasına demirlemiş çirkin bir tekne (?) harici bomboş olan Bodrum kale önüne bakıp, acaba bu yaz denize çıkabilecek miyiz, çıkarsak ne zaman sorularıyla boğuşurken sımsıcak gezi notlarınızı okudum, moralim düzeldi, umutlarım arttı; size müteşekkirim. Sağlıcakla kalın.

Sevgili Dostlar,

Forumlara girmektense whatsup vb sosyal mecralarda daha çok vakit geçirmenin cazibesine kapıldım desem yalan olmayacak..

O nedenle geç cevap için özür dilerim.

Hepinize teker teker beğenileriniz için çok teşekkür ederim.

Bir daha ne zaman seyre başlarız bilmiyorum ama evde oturduğum bu izolasyon, karantina günlerinde boş durmuyorum ve yeni seyir planları yapıp, rotalar çiziyorum kendime..

Umarım gerçekleştirebilirim..

Elbette forumda da yazarım..

Çok güzel seyirler yapıp, yazmayan denizci dostların seyir anılarını paylaşması da benim arzumdur..

Sağlıkla, sevgiler..

*

Z. T.

« Yanıtla #34 : Nisan 06, 2020, 01:24:59 »
Komodorum, Ünal kaptandan ve sizden çok küçük bir bölümünü dinlemiştim.  Bu güzel yazıyı keyifle  okudum, birçok konu hakkında bilgi edindiğimi de söylemeliyim.  Emeğinize sağlık.

*

A. U.

« Yanıtla #35 : Mayıs 27, 2020, 20:55:40 »
Ünal Kaptanım, ağzınıza kaleminize sağlık, ilham verici bir yazı olmuş hepimiz için. Umarım böyle keyifli dostluklar ve keyifli seyirler yapmak bizlere de nasip olur.
*

E. O.

« Yanıtla #36 : Mayıs 28, 2020, 00:13:18 »
Komodorum, Ünal kaptandan ve sizden çok küçük bir bölümünü dinlemiştim.  Bu güzel yazıyı keyifle  okudum, birçok konu hakkında bilgi edindiğimi de söylemeliyim.  Emeğinize sağlık.

Zahide Kaptanım çok teşekkürler, ne güzel sen de kaptan olarak başladın seyirlere, çok iyi fotograf çektiğini de biliyorum.

Sıra senin seyir anılarını okumaya geldi..

Sevgiler..
*

E. O.

« Yanıtla #37 : Mayıs 28, 2020, 00:14:21 »
Ünal Kaptanım, ağzınıza kaleminize sağlık, ilham verici bir yazı olmuş hepimiz için. Umarım böyle keyifli dostluklar ve keyifli seyirler yapmak bizlere de nasip olur.

Akin Korsan, teşekkürler.. eminim daha güzel seyirler yaparsınız..

Selametle..