0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. K.

Ynt: Altera 2017; Niyet Amsterdam, Kısmet???
« Yanıtla #15 : Nisan 10, 2017, 10:39:44 »
Selametle... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. O.

« Yanıtla #16 : Nisan 10, 2017, 11:46:49 »
İclalcim ve Ümit Korsanım, yolunuz açık olsun.. güzel anılarla dönün..yazılarını dörtgözle takip ediyor olacağız.

Selametle..
Reyhan&Eyüp

*

E. Ç.

« Yanıtla #17 : Nisan 10, 2017, 11:51:25 »
Bu güzel rotada her şey gönlünüzce olsun , merakla bekliyoruz yazı ve bol bol fotoları.

*

H. G.

« Yanıtla #18 : Nisan 10, 2017, 12:19:25 »
Süper yolculuk olacak, dört gözle bekliyoruz bol fotoğraflı yazıları.
Bu arada, Barışla hafta sonu çekiştirdik sizi biraz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Z. D.

« Yanıtla #19 : Nisan 10, 2017, 14:01:42 »
Ümit ve İclal korsanlarım. Yolunuz açık olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. E. S.

« Yanıtla #20 : Nisan 10, 2017, 14:30:44 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ben buradayım İcoooooo...
seni tekrar okumak büyük mutluluk.

süper plan, süper havuç...
merakla bekliyoruz.  Önce referandumda sonra da bu yolculukta işleriniz rast gider umarım.

Ne guzel herkesi birarada bulmak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İnsallah hayirlisiyla cikalim yola  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. E. S.

« Yanıtla #21 : Nisan 10, 2017, 14:46:11 »
Hesaplanan rotaya bakınca ve bu ekibin genel performansını değerlendirince;

Ben Küba kesin olur diyorum.

...

Miami bonus.

Ancak Ümit Kaptan'ı tanıdığım kadarıyla esas hedefi Norveç fiyordları gibi duruyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu kadar mi iyi tanirsin yaa Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yikildim yorumuna Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Donusu Miami uzerinden yapcaz diyosun yani...
*

İ. E. S.

« Yanıtla #22 : Nisan 10, 2017, 14:47:54 »
Bu rota üzerinde mutlaka gidilmesi gereken tek bir yer var. O da AMSTERDAM... ))
Diğerleri çok da önemli değil, nasılsa siz gittiğiniz her yeri güzellşetireceksiniz.
Bize de anı yazılarını okumak düşecek!
Hah evet dogru tek yol Amterdam!
Cok sagolasin utandik valla
*

İ. E. S.

« Yanıtla #23 : Nisan 10, 2017, 14:50:27 »
Bu arada, Barışla hafta sonu çekiştirdik sizi biraz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aaa bak bak kulaklarimiz ondan kizarmis demek ki!... insallah biz bulusuruz da bu kez cocuklarimizin dedikodusunu yapariz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. E. S.

« Yanıtla #24 : Nisan 10, 2017, 14:54:51 »
Butun dostlara ayri ayri cevap yazmak istedim ama gundemi cok mesgul etmek gibi olacak sanki...
Hepinize ayri ayri gonulden tesekkur etmek istiyorum. Beni tekrar heyecanlandirdiniz iyi ki varsiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. E. S.

« Yanıtla #25 : Nisan 10, 2017, 15:04:18 »
Aaa bak bak kulaklarimiz ondan kizarmis demek ki!... insallah biz bulusuruz da bu kez cocuklarimizin dedikodusunu yapariz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. A.

« Yanıtla #26 : Nisan 10, 2017, 16:18:51 »
İclal abla oldukça iddialı bir plan, özellikle nehir seyri kısmı. Gerçi yanılmıyorsam Altera'da hareketli salma var ama ne olursa olsun, kolay değil. Cesaretinizi tebrik ediyorum. Bize örnek olmasını diliyorum. Anılarınızı 4 gözle bekliyoruz.
*

Ö. U.

« Yanıtla #27 : Nisan 10, 2017, 18:39:47 »
Hersey kolayiniza olsun..Buyuk bir heyecanla takip edecegiz.. Selametle..

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

K. K.

« Yanıtla #28 : Nisan 10, 2017, 19:24:46 »
İclal korsanım tekrar yazmana çok sevindim.Sevgili Sarp ların seyahat anılarını özlemiştik.Ümit kaptanım yolu çoktaan kafasında çizmiştir dert etme sen.Selametle.
*

T. B.

« Yanıtla #29 : Nisan 10, 2017, 20:18:02 »
keyifli ve sağlıklı seyirler