0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. G.

Artık bir klasik halini almış bu topiği  her yıl olduğu gibi açıyorum tüm korsanlarımızın yeni yılını kutlar  , bol seyirli bir yıl olmasını dilerim
 Özi teknesi  halen Bodrum yat lift  çekek yerinde mayısın ikinci haftasında Güney Ege  ye açılacak ilk olarak Gökovaya girecek
 sonrası hep beraber karar veririz .

Bu güzel hobinin paylaştıkça daha zevkli ve güvenli olduğu kanaatindeyim .

*

Ü. G.

Ynt: 2014 sezonunda seyir planlarınız ve teknelerin yerleri
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2014, 14:09:56 »
Doğa Alaçatıda. Temuz ayına  kadar da orada olur. Sonrasında Kaşa kadar gidiş planı var ama daha çok vakit var planlar değişebilir.

*

H. A.

« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2014, 18:46:03 »
Önceden duyurmuştum, Nerissa Yat marinada , 5  Mayıs da denize inecek, 15 mayıs civarlarında Datçadan hareketle İyon Denizi ve İtalya Otranto yapacak, sonrası bizim taraflarda torun gezdirecek.

*

C. Y.

« Yanıtla #3 : Ocak 01, 2014, 18:48:30 »
 Tüm gezgin korsanların yeni yılını kutlarım.
 Zaman çok hızlı geçtiği için Foça grubu olarak Temmuz ve Ağustos seyir planlarını önümüzdeki haftadan itibaren hazırlamaya başlıyoruz..

*

M. D.

« Yanıtla #4 : Ocak 01, 2014, 19:02:28 »
İmge Eskifoça'da... Öncelikle karaya çıkıp bakıma girecek .. Yaz için planlarını esnek tutuyor. Tecrübeli Foçalı korsanların yapacağı plana, zamanı uyarsa katılabilir. ya da güneye COVA'ya inebilir. Bakalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #5 : Ocak 02, 2014, 10:26:48 »
T A L Y A  Didim marinada.

Bu sene tatilleri biraz uzatabilirse orta Ege'ye doğru uzamak niyetinde.
Olmadı, Kos, Kalimnos, Leros, Lipsi, Patmos, Agathonisi, Bodrum koyları, Gökova ve Güllük körfezi gözüne kestirdiği bölgeler.

TANER
*

H. E.

« Yanıtla #6 : Ocak 02, 2014, 10:52:51 »
Tüm korsanlara keyifli ve bol seyirli bir yıl dilerim. Elika halen Marmaris Netsel Marina'da. Mayıs başında Finike'ye kadar uzanan bir rotada 15-20 gün sürecek bir seyir düşünüyorum.
*

B. B.

« Yanıtla #7 : Ocak 02, 2014, 15:05:09 »
Masal'ı söylesem mi bilemiyorum Dünya alem bildi, belledi. Bu ay kısmet olursa, Karaca-Mersin(Kumkuyu-Tırtar), Haziran'da Karacasöğüt yeniden. Ekim'e kadar o cıvarda. Sonra, yeniden Kumkuyu.
*

A. G.

« Yanıtla #8 : Ocak 02, 2014, 15:22:40 »
"Orfoz Kaptan" işallah bu yaz Marmara'da prens adalarından başka rotalara da yelken açacak(motor sevmiyoz biz.) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. T.

« Yanıtla #9 : Ocak 02, 2014, 16:51:17 »
Wahoo Mayısa kadar Didim de kalıp arasıra Didim çevresinde gezip Mayıs başında Marmarise doğru yelken açmayı ve sonrasında ne gibi rotalar çizmeyi zaman gösrecek. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Didimde teknesi olan Korsanlar Mayısa kadar olan programlardan haberdar olmak isterim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #10 : Ocak 02, 2014, 17:10:04 »
Müge,nasip olursa 1 mayısta Yunan adalarından aşağıya doğru hareket edecek.Kesin bir program yok  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tüm arkadaşlarıma keyifli bol gezmeli bir yıl diliyorum .  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2014, 17:11:57 Gönderen: Mustafa Özdemir »
*

T. A.

« Yanıtla #11 : Ocak 02, 2014, 23:58:27 »
TAJ Kaş marinada

5 Mayıs Kaş'a inip tekneyi hazırladıktan sonra Mayıs ortası hareketle önce geçen sene gördüğümüz kiklat adalarından sevdiklerimizde biraz vakit geçirip ardından korent kanalını geçmeyi ve yazın büyük kısmını iyon denizinde geçirmeyi düşünüyoruz.
*

F. A.

« Yanıtla #12 : Ocak 03, 2014, 11:04:28 »
free dolphin  ozi nin dumen suyunda olacak
*

H. B. T.

« Yanıtla #13 : Ocak 03, 2014, 18:50:21 »
 Tüm korsanlara sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim. BOCHACU nun seyir defterinde geçen yıl yaptığım rotanın tekrarı var. Samothraki, Thasos, Kavala.
  Kavala kurabiyesinin lezzeti sayesinde eşimi de ikna ettim bu yolculuğa. İlk kez tayfa ile yola çıkacağım. Tabi ki bunun anlamı bulaşık yok , çamaşır ve temizlik yok. Geçen yıldan farkı, konfor çok üst düzeyde olacak.
  Herkese yeni yılda iyi seyirler dilerim.
  Turizmin bozguna henüz uğratmadığı Samothraki'yi  henüz rotasını belirlememiş tüm korsanlara tavsiye ederim.
*

E. B.

« Yanıtla #14 : Ocak 06, 2014, 15:11:31 »
mare nostrum marmaris yat marinada. mart ayında karaya çekilip zehirlisi atılacak. sonra symi ve kalimnos rotası ve oradan da gökova körfezi. akyaka maden iskelesine bağlanacak. hafta sonları ve her ay 10-15 gün süreler ile gökova körfezinde kah ingiliz kah yedi adalar gezilecek. akyaka mekan olduğu için gekolar sorun olduğunda arayabilirler.