0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. B. A.

Evet, yaz kış değişiyor. Ben de bir çatı uygulaması yapmıştım halen annemlerin oturduğu ev için. Uygun açıdan biraz fazla bir değerde kurmuştum galvaniz konstrüksiyonu.

*

Y. A.

Victron’un solar hesaplama programında coğrafi konuma göre verimlilik faktörleri hesaba katılabiliyor. Türkiye için çok farketmeyebilir ancak uluslararası olma planı sürüyorsa faydasını gören olacaktır.

*

Ö. Ö.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Victron’un solar hesaplama programında coğrafi konuma göre verimlilik faktörleri hesaba katılabiliyor. Türkiye için çok farketmeyebilir ancak uluslararası olma planı sürüyorsa faydasını gören olacaktır.
Evet, bu sefer çok dilli uluslararası bir uygulama olacak. (İlk Türkçe uygulamanın altyapısı öyle karışık oldu ki, çift dilli yapmak yerine ingilizce ayrı uygulama yazmıştım!)
Bu açıdan kullanıcının konum bilgisini kullanacağım elbette.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Ş.

Bir de IOS sürümü olursa harika olur.

*

Ö. Ö.

Bir de IOS sürümü olursa harika olur.
Bence de!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu yeni "All-in-One" versiyon için hayal ettiğim ivmeyi yakalarsam belki yaparım bir yatırım, kim bilir..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. B.

Özgür kaptanım emeğine sağlık harika olmuş...
*

Ö. Ö.

Özgür kaptanım emeğine sağlık harika olmuş...
Teşekkürler ederim hocam.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yeni All-In-One versiyonu da bitmek üzere, son rötuş ve testleri yapıyorum. 3-5 gün içinde yayına girecek, güncelleme yapmayı unutmayın!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

Vee beklenen an geldi, 3 aylık çalışmanın sonuçları görücüye çıkıyor!

Yeni gelişmiş "KOLAY GÜNEŞ PANELİ HESAPLAMA" uygulamamız yayında! 🎉

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tek uygulama ile TEKNE, KARAVAN ve EV için hesaplama yapılabiliyor. Sadece lokasyonu ve cihazları seçmeniz yeterli!

Tüm akü cins ve voltajlarını destekleyen uygulamada tek tuşla detaylı PDF rapor almak mümkün.

Hemen #ücretsiz indirin! 👇
🔗Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. D.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap