0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ö.

Gezgin Korsan'lara Turkcell internet Kampanyası
« : Nisan 14, 2022, 17:56:06 »
Gezgin Korsan'lara yine bir Gezgin Korsan şirketinden Turkcell internet kampanyası...

Kampanya bizlere herhangi bir yerde, uygun fiyata, kendi belirleyeceğimiz kotayla internete bağlanma imkanı sağlıyor.
Kampanya dahilinde edineceğimiz sim kartı ihtiyaca göre kullanmak mümkün. Sim kartı elinizde bulunan mevcut bir modeme veya tablete  takarak kullanabilirsiniz.

Kampanyanın cazip tarafı, özellikle teknedeyken uygun fiyatlı internete bağlanma imkanı sağlaması.
Bunun için de; kampanyaya katılıp edineceğimiz bir sim kart ve elimizdeki bir modem ya da tablet yeterli.

Kampanya fiyatları şöyle;

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Firma, Gezgin Korsan'lara diğer tüm servis sağlayıcıların (operatör) fiyatlarının altında imkan sağladıkları konusunda ısrarlı.
Hep birlikte göreceğiz bakalım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kampanya için, KOBİ Telekomünikasyon Ltd.Şti yetkilisine ''Gezgin Korsan'' olduğunuzu söylemeniz ya da whatsApp veya Telegram üzerinden yazmanız yeterli.

İrtibat: +90 533 370 6870

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Nisan 14, 2022, 19:11:04 Gönderen: Gülümser Özharar »

*

Ö. Ö.

Ynt: Gezgin Korsan'lara Turkcell internet Kampanyası
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2022, 19:11:50 »
Şu sıralar tam aradığım şey, iyi denk geldi.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2022, 20:10:06 »
Bu çok iyi bir kampanya.

*

E. D.

« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2022, 20:33:32 »
   Çok iyi görünüyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Kampanya süresiyle ilgili bir bilgi var mı?

*

H. Z.

« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2022, 01:15:07 »
Benim derdim Superbox ile. Hizmeti nefis ama kocaman bir modem. 220 ile çalışıyor. Oysa Vodafone ve Turk Tekelekom (ki, taşınabilir internetleri maalesef Turkcell kadar iyi değil) kafaya göre minik modemle çalıştırabiliyorsunuz. Neye takarsanız çaılışıyor. Plajda, dağda, kırda, bayırsa sağlıklı ambalajda. Ama Turkcell'inki ille kendi modemine asign edilmiş. Bu güvensizlik politikasını sevmiyorum. O an darda kaldım, modem bozuldu telefonuma tak çalıştır yapamıyorum. İlle de o modem ile. Tek derdi bu.

Bu arada hangi Gezgin Korsan şirketti olduğunu bilirsek bu bir hizmet reklam değil.

Hangi GeKo kardeşimizin şirketi? Buna GeKo için emek verdiyse ismi burada anılmalı..
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2022, 01:20:31 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

G. Ö.

« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2022, 12:27:41 »
   Çok iyi görünüyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Kampanya süresiyle ilgili bir bilgi var mı?

KOBİ Telekomünikasyon Ltd.Şti ile görüştüm. Şirketin Turkcell ile süren işbirliği nedeniyle bir süre belirlemediklerini söylediler. Fakat koşullarda bir değişiklik olabileceğini bunun zamanını Turkcell'in belirlediğini, koşullarda bir değişiklik olursa bize ileteceklerini belirttiler.

*

A. S. K.

« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2022, 15:18:12 »
Benim derdim Superbox ile. Hizmeti nefis ama kocaman bir modem. 220 ile çalışıyor. Oysa Vodafone ve Turk Tekelekom (ki, taşınabilir internetleri maalesef Turkcell kadar iyi değil) kafaya göre minik modemle çalıştırabiliyorsunuz. Neye takarsanız çaılışıyor. Plajda, dağda, kırda, bayırsa sağlıklı ambalajda. Ama Turkcell'inki ille kendi modemine asign edilmiş. Bu güvensizlik politikasını sevmiyorum. O an darda kaldım, modem bozuldu telefonuma tak çalıştır yapamıyorum. İlle de o modem ile. Tek derdi bu.

Bu arada hangi Gezgin Korsan şirketti olduğunu bilirsek bu bir hizmet reklam değil.

Hangi GeKo kardeşimizin şirketi? Buna GeKo için emek verdiyse ismi burada anılmalı..

Merhaba, superbox cihazının voltajını etiketinden kontrol ederseniz ve uygun çakmaklık girişi kablosu yaptırırsanız 12V ile gayet güzel çalıştığını göreceksiniz. Biz teknelerimizde bu şekilde uzun süredir kullanıyoruz.
*

S. Ç.

« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2022, 16:07:48 »
sadece şirketlere mi ? yoksa bireysel kullanıcılarda dahil mi kampanyaya?
*

E. S.

« Yanıtla #8 : Nisan 15, 2022, 19:00:56 »
Yıllık sözleşme mi yapılacak yoksa sezonluk olarak 3 4 aylık satın alma yapılabiliyor mu?
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #9 : Nisan 15, 2022, 19:14:14 »
Yıllık sözleşme mi yapılacak yoksa sezonluk olarak 3 4 aylık satın alma yapılabiliyor mu?
Ben dün görüştüm, 12 aylık taahhüt alıyorlar, kotayı yükseltebiliyorsun düşüremiyorsun.

Taahhüt olmasa hemen atlardım, ama tekne için değil ev için alacağım, 3-5 ay sonra sabit altyapıya kavuşma ihtimalim var, o yüzden bi durdum.. Düşünüyorum.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #10 : Nisan 16, 2022, 00:20:21 »

Merhaba, superbox cihazının voltajını etiketinden kontrol ederseniz ve uygun çakmaklık girişi kablosu yaptırırsanız 12V ile gayet güzel çalıştığını göreceksiniz. Biz teknelerimizde bu şekilde uzun süredir kullanıyoruz.
Yok Sedat kerdeşim, Superbox için bir modem Mac adresi assign ediyorlar. Başkası ile kullanamıyorsun
*

S. K.

« Yanıtla #11 : Nisan 16, 2022, 13:14:54 »
Yok Sedat kerdeşim, Superbox için bir modem Mac adresi assign ediyorlar. Başkası ile kullanamıyorsun

Sanırım Sedat bey başka modeme entegre etmekten değil; aynı modemin içindeki adaptörün arkasından dışarı kablo çekip 12v ile çakmaklıktan kullanmaktan bahsediyor...

Bu arada sadece o büyük beyaz superbox kutuları değil; WINN yerine gelen ve adına SuperboxGo dedikleri aletler de içindeki simcardı başka cihaza takınca veya cihaza başka simcard takınca çalışmıyorlar... 
*

Y. T.

« Yanıtla #12 : Nisan 16, 2022, 13:54:31 »
Merhaba, Superboxu 2 yıldır kullanıyorum memnunum. Teknede açıktayken aşağıdaki çakmaklıktan kullanıyorum. Telefonun çekmediği koylarda dahi Superboxta internet çekiyordu.

*

H. Z.

« Yanıtla #13 : Nisan 18, 2022, 02:35:25 »

Sanırım Sedat bey başka modeme entegre etmekten değil; aynı modemin içindeki adaptörün arkasından dışarı kablo çekip 12v ile çakmaklıktan kullanmaktan bahsediyor...

Derdime tercüman oldun be @Sedat Kasrat kardeşim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Aynen öyle.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu arada sadece o büyük beyaz superbox kutuları değil; WINN yerine gelen ve adına SuperboxGo dedikleri aletler de içindeki simcardı başka cihaza takınca veya cihaza başka simcard takınca çalışmıyorlar... 
[/quote]
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2022, 02:38:01 Gönderen: Hakan Zorlu »
*

N. S.

« Yanıtla #14 : Nisan 18, 2022, 06:38:54 »
           Bende teknemde süperbox kullanıyorum,220 V.'ta (sahil besleme ve invertörde) iyi çalışıyor.Ancak çakmaktan aldığımda sorun var.Çünkü çakmak çıkışı sabit 12 V. olmuyor.Teknelerimizde akülerimiz 11,9 ile 14,9 V. arası çalıştığı için süperbox kendini korumaya alıyor.Yani süperbox sabit 12 V. istiyor.Bu sabit 12 V.'u adaptör sağladığı için 220'den 12 V.'a inişte sorun yok.Çakmakta da sorun olmaması için çakmak çıkışını da 12 V.'a sabitlemek gerektiğini düşünüyorum.Bunun için elektronikçi bir arkadaşımla iletişime geçtim ve konuyu kendisine anlattım.Basit kart yapıp bana kargo yaptı.Henüz elime geçmediği için deneyemedim.Sorunu daha basit çözebilen varsa ve de yazarsa sevinirim.