0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. K.

Ynt: 2023 GEKO Setur Yalova karaya alma ve diğer bakımlar kampanyası
« Yanıtla #15 : Nisan 18, 2023, 13:22:51 »
5 sene önce Kalamıştaki evime stor tipi sinekliği değiştirecektim pencereciye sorduğumda 250 tl istemişlerdi . Aynı ürünü Göztepe civarındaki işyerimde Örnek mahallesinde sordum . Adam bıçkın bıçkın 60 TL ni alırım abi dedi. Tabi adettendir bende yapma yahu üff dedim. O  zaman kendin takarsan 50 ye olur dedi.

Olayın temeli bu , o refah farkından payıma düşeni vereceksin demek .

*

M. Ç.

« Yanıtla #16 : Nisan 18, 2023, 14:02:59 »
1 adet metrik 10 cıvata.

Kalamış çekek'te Horizon vardı: €1

Caddenin karşısında $1 (çapraz kur 1,30 falan o zaman, kur da 3₺ civarı).

Fikirtepe'de 1₺

DES sanayi sitesinde bir avuç numune bedava...

*

S. K.

« Yanıtla #17 : Haziran 05, 2023, 12:34:02 »
24 Mayıs'ta karaya çıktık; normalde 31'inde inecektik ama Yalova Setur'un tek lifti her gün elli defa eşşek kadar Sirene 88'leri atıp çekmekten gümleyince inişimiz cumartesiye kaldı... Cumartesi tertemiz indik ve yerimize bağlandık...

Zehirli boya yapıldı, borda ve güverte pasta cila yapıldı, incik boncuk birkaç tane jelkot tamiri yapıldı, salmaya epoksi uygulaması yapıldı, tutyalar değişti, usturmaçalar temizlendi, saildrive ve baş pervane için şu hardal renkli zehirli uygulandı... Bunları Kenan usta yaptı...

Toplamda 7 tane su altı ve su hattı üzerinde vana vardı, hepsi değişti (tabi trudesign olamadı malum sebeplerle)... Bunu da Kenan ustanın tesisatçısı yaptı...

Dört tane vinç söküldü, bakım ve tamir yapıldı, yerine takıldı (WindWorks)... Şimdi suda kromlara polisaj/temizlik vs. yapılacak; kararsızım yaptırmakta ama muhtemelen arma bakımı da yapılacak (WindWorks)...

TMC elektrikli tuvalet takılacak ve kablolaması yapılacak; 3X150Ah FIAMM Neptune gel akü takılacak (2x210Ah Mutlu Marine ESB mi FSB mi ne onlar çıkacak); yuvarlak hesap 120-130A civarında ilave kapasite verecek diye düşünüyorum. Starter akü de değişecek, muhtemelen 105Ah Mutlu alacağım ona... Bunları Nihat Usta (TekneMarin- İstanbul) yapacak...

100cm dümen tüm geçişi kapattığı ve çok çapariz verdiği için Bursa'da Çetin SÜSLÜ'ye 90cm katlanır dümen yaptırdım; her bağlanmada / alargada dümen sök - tak işinden kurtuldum; kamasını somununu denize düşürme stresinin bitmesi için bile değer... Çetin usta tamamen kendi dizaynı, dışarı hiç sivri uç çıkarmayan bir katlanır dümen geliştirmiş; onun fikri mülkiyet tescil işlerini tamamladığımızda burada paylaşırım; zaten duyarsınız piyasadan... Ben normal Lewmar tipi katlanır dümen yaptırdım 1/2 fiyata... 

Peki ben ne yapacağım? Irgatı tamir ediyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  motor bakımını da kendim yapacağım çıkmadan evvel... Mobilyadaki birkaç ufak tefek arızayı kırığı falan kendim tamir ettim... Hatch kollarını falan tamir ediyorum arada... Elimde tüm ve sprey gresle dolaşım her yere sıkıyorum falan... Yelkende küçük bir sökük var, onu da yaptım mı Tekne 1.01 sertifikası almış sayacağım kendimi... Motor 2021'de sıfır takıldığı ve bütün SD bakımları o zaman yapıldığı için bu yıl ellemedim hiç, iki yıl sonra SD bakımını da becerecek seviyeye gelmeyi umuyorum...

Bu hafta iyi çalışırsam cumartesi veya pazar, en geç 14'ünde çıkacağım yola, şöyle bir aya yakın bekar gezeceğim aşağı inerken; hanım-çocuk-kedi sonra arabayla Marmaris'te katılacaklar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. M.

« Yanıtla #18 : Haziran 26, 2023, 19:32:36 »
Alıntı yapılan: Mustafa Kemal Kızılbulut Tarih: 25.06.2023

bu kampanya bitmedimi? hala yayında olduğu için soruyorum. bittiyse yeni bir kampanya varmı

Merhaba, Mustafa Kemal Kızılbulut Kaptan'ın sorusuna yanıt olarak, ve belki başka merak edenler de vardır diye ;

Setur kampanyası süreli olduğu için bitti(Fiyatlar 20/03/2023 tarihine kadar geçerliydi) Moda Marin ve Wind Works kampanyaları için bir süre belirtilmemişti, fakat teklif üzerinden çok zaman geçti. Yine de düşünüyorsanız Moda Marin ile bu fiyatların geçerli olmasını konuşabiliriz. Eğer isterseniz Setur'dan da yeni bir fiyatlama isteyebiliriz,
« Son Düzenleme: Haziran 26, 2023, 21:06:46 Gönderen: Özgür Ökten »

*

B. S.

« Yanıtla #19 : Haziran 27, 2023, 02:27:36 »
Merhaba, bende kampanya süresini kaçıranlardanım. Geçen hafta setur da bakım işlerini yaptırdım . Fiyat konusunda biraz ısrarcı olursanız yardımcı oluyorlar.
Şu sıralar yoğunluk daha az olduğu için sizi kırmayacaklardır.

*

M. K. K.

« Yanıtla #20 : Haziran 29, 2023, 10:33:43 »
Tesekkurler
*

B. B.

« Yanıtla #21 : Kasım 23, 2023, 22:03:53 »
2024 kampanyası için bir köşede sessizce bekliyorum.
Var mı ufukta böyle bir olasılık?
*

T. U.

Evet geldik 2024 e, en son fiyat alındığını duydum ama kampanya ne durumdadır büyüklerimize bir danışmak isterim, Yalova seturda kara bakım kampanyası ne durumdadır?
*

M. E. V.

Merhabalar.
Geçen sezon kampanyadan istifade ile kara bakımını Yalova Setur'da yaptırdık. Teknemiz Mudanya'da olduğu için çekek yeri ve travelifti olan en yakın marinaya gitmek zorundayız. Gerçi bizim barınaklarda da bomlu vinç ve sapanla teknelerini karaya alan kaptanlar var ancak bu işlem sigorta kapsamında olmuyor ve maalesef geçen yıl bir motoryatı düşürdüler.
Dolayısıyla Yalova hem yakın, hem de en uygun ve kaliteli servisi veriyor.
Merakla yeni kampanyayı bekliyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2024, 11:32:51 Gönderen: Mehmet Emre Vural »
*

E. M.

Sevgili Korsanlar, 2024 yılı kampanyamız başlamıştır.
*

A. K.

Kampanya hangi konularda ve şartlari nedir