0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. S.

Satılık Gaff-Cutter yelkenli dingi
« : Mart 24, 2024, 23:33:37 »
Merhabalar sevgili korsanlar,

Galapagos’umu yurt dışına taşınma sebebiyle satıyorum. Değerini bilecek birisine ve hatta beni 2011’den itibaren sıfırdan bu noktaya getiren bu güzel grubun üyesi olan bir deniz severe gitmesini dileyerek ilan linkini burada da paylaşıyorum.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sorularınız varsa buradan yada ilandaki iletişim bilgisinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler 🙏❤

*

N. Y.

Ynt: Satılık Gaff-Cutter yelkenli dingi
« Yanıtla #1 : Mart 26, 2024, 14:03:24 »
Kararın hayırlı olsun Tolga...Umarım değerini bilecek birine gider.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. S.

« Yanıtla #2 : Mart 26, 2024, 15:07:20 »
Tesekkur ederim Nedim abi. Galapagos'u Hollanda'ya getirmek burada muadilini almaktan 3 kat pahaliya mal oluyor. Dusundum ve hakkini verecek birini devretmenin daha dogru olacagina karar verdim.

*

M. B. A.

« Yanıtla #3 : Mart 26, 2024, 15:23:18 »
Hayırlı olsun. Bir soru; 5 metrenin altında, neden liman kayıdı var?

*

T. S.

« Yanıtla #4 : Mart 26, 2024, 15:49:50 »
Sagolun. Liman kaydi 2.5m den itibaren zorunlu. Ama motor bendeki gibi 10HP altinda ise vergi odemiyorsunuz. Bunlar birbirine karistiriliyor hep.

*

M. B. A.

« Yanıtla #5 : Mart 26, 2024, 16:03:03 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sagolun. Liman kaydi 2.5m den itibaren zorunlu. Ama motor bendeki gibi 10HP altinda ise vergi odemiyorsunuz. Bunlar birbirine karistiriliyor hep.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok güzel tekne, çok emeğiniz var. Umarım Gezgin Korsan'dan biri alır da keyfini sürer...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. S.

« Yanıtla #6 : Mart 26, 2024, 17:09:59 »
Çok teşekkürler Mahir korsan. Umarım öyle olur.