0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Selamlar,

Bugün küçükyalı barınağa yer için görüşmeye gittim. Herkesin dediği gibi yer yok demediler ama bana barınağın iskelesini uzatarak derme çatma şekilde yapılan, barınağın geneline göre oldukça keyifsiz ve korunaksız sevimsiz bir yer gösterdi. Gekoların bağlı olduğu mendirek kısma (ki asıl keyifli alan) tüm ısrarlarıma rağmen kesinlikle yer yok diyorlar. Ben de son çare küçükyalıda bağlı gekolara bir danışmak istedim, var mıdır sizce burada yer bulmanın bir yolu?

Bir de bostancı barınak var, orada hiç geko yok ama orası da fena bir yere benzemiyor.

Dragos ta da bir barınak olduğunu duymuştum, oraya da bakacağım, başka anadolu yakası sahili için öneri olur mu?
Pendik marina yer yok diyor ufak tekneye, viaport a kalacağız ki çok uzak hem eve hem adalara.

Acaba fenerbahçe deki yelken kulüplerinde bağlayabiliyor muyuz?

*

A. U.

Ynt: Küçükyalı barınak ve anadolu yakası bağlama yerleri
« Yanıtla #1 : Mayıs 24, 2021, 11:58:07 »
Yelken kulüpleri tekne bağlamak için izin vermiyorlar, kendi üyelerine bile yer bulamıyorlar...

*

A. K.

« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2021, 13:11:23 »
Fenerbahcede ki klupler ancak eski üyelerine yer bulabiliyor.

Bu sene yer bulmak biraz zor olacak. Bence herkes oturduğu yerden kalkmasın pirince giderken bulgurdan da olmak var

*

A. K.

« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2021, 13:13:41 »
Eskiden kalamıs marinada tekneyi yeriyle satmak önemliydi . O zaman tuzla yok pendik yok dolayısıyla Setur at kosturuyordu . Tekrar oraya donduk mu acaba?

*

E. Ç.

« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2021, 14:56:33 »
2 gün önce çıkan habere göre Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalamış Yelken Kulübü'ne ait alan özelleştirmeye açılmış. O tarafta yakın zamanda tekne bağlayacak yer kalacağını düşünmüyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Mayıs 24, 2021, 14:57:52 Gönderen: Emre Çelik »

*

A. U.

« Yanıtla #5 : Mayıs 24, 2021, 15:22:23 »
Emre Korsan aynı şeyi yazacaktım, tüm Fenerbahçe / Kalamış ile ilgili planlar var, o yüzden yelken kulüpleri de muhtemelen kaldırılacak.
*

A. K.

« Yanıtla #6 : Mayıs 24, 2021, 21:23:31 »
Fenerbahce yarımadasındaki en zayıf halka Kalamıs yelken kulubu. Tabi Fenerbahce ve GS kuluplerine bulasmak yemedi.
*

M. A.

« Yanıtla #7 : Mayıs 25, 2021, 08:37:07 »
Heybeliada balıkçı barınağı hk ne düşünüyorsunuz ? Benim gördüğüm kadarıyla lodosa kapalı, hava bakımından güvenli görünen bir yer. Burayı deneyimleyen oldu mu ?