Çekek Yeri > Marinalar ve Marinalar Hakkında..

Burhaniye Marina Tanıtımı

(1/1)

Biray Korkmaz:
Merhaba Değerli Kaptanlarım,

Kuzey ege, Edremit Körfezindeki tek marina olan, Burhaniye Belediyesi'nin işletmiş olduğu Burhaniye Marina'yı amatörce kayıt altına alarak kısa bir tanıtım videosu hazırladım.
Teknesini getirmeyi düşünenler, gelip geçerken ara durak olarak kullanmak isteyen kaptanlar için rehber olur belki..

Tayfun Uçar:
Kaptanın eğer Burhaniye marinadan memnunsanız çok fazla dillendirmeyin onlarda fiyatları arttırırlar. Şuan İstanbul'daki marinalar yangın yeri, fiyatlar geçen yıla göre 3-4 kat arttı

Ünsal Gemici:
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapKaptanın eğer Burhaniye marinadan memnunsanız çok fazla dillendirmeyin onlarda fiyatları arttırırlar. Şuan İstanbul'daki marinalar yangın yeri, fiyatlar geçen yıla göre 3-4 kat arttı

--- Alıntı sonu ---

Bir iki ay önce sorduğumda  boş yer olmadığını söylemişlerdi. Orada da fiyatlar artacaktır yada artmıştır.

Sedat Kasrat:
Kocaman bir mendirek ve sanki %150 kadar daha büyüme kapasite gördüm drone bakışında... Birkaç bin m3 betonla yüzer pontonların ikisinin toplamının fazlası duruyor karşı tarafta...

Arda Gulcil:
Asla yer olmayan bir yer maalesef. Kesinlikle büyütülmeli. Bu arada çok fazla poyraz alıyor körfezin en çok rüzgar alan noktası olabilir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git