0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. K.

Ynt: Edremit Körfezinde Yelken Seyri
« Yanıtla #15 : Ocak 13, 2023, 12:43:32 »
Biz daha emekli olacagız da oraya geleceğiz.  Biraz hayal gibi  ama   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

« Yanıtla #16 : Ocak 14, 2023, 18:19:41 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Recep ve Biray kaptanım selamlar

Çok teşekkür benden de selamlar...

Bir de sevincimi paylaşayım. Bugün karşı komşumun önerisi ile depoyabir bant yapıştırdık. Proof marka. Üstüne de "kauçık yüzey kaplama"bLeak Fix diye bir şey püskürttük. Üstünde sızıntıları durdurur yazıyor.

"Du bakali nolcek?" diye not düşeyim.

Benim düşüncem epoksi reçine ve elyaftı. Olmazsa havalar ısınınca bunu söküp kazıyıp epoksi elyaf yapacağım..

Kışın güneş olursa ponton muhabbeti çok keyifli. Hem sohbet, hem bilgi paylaşımı. Çok iyi geliyor. Sıvı desteği de muhabbeti tatlandırıyor. Yalnız tekne rüzgarı kafadan almalı. Güneş olmalı. Bir de tentesi (şimdilerde "kış bahçesi" diyorlar) aydınlık ve işlevsel olmalı havuzluğun. Kamara içi bana göre değil.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Biz daha emekli olacagız da oraya geleceğiz.  Biraz hayal gibi  ama   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kaptanım, ilk adımı atın, devamı kendiliğinden gelecektir.

*

C. İ.

« Yanıtla #17 : Ocak 14, 2023, 23:11:47 »
Kaptanım, ilk adımı atın, devamı kendiliğinden gelecektir.
Çok önemli bir tespit. Belli bir yaşa gelmişlerin dikkate akması gerekir. Tebrik ederim.

*

İ. Ö.

« Yanıtla #18 : Ocak 15, 2023, 21:05:24 »
Recep kaptanım bizim (Güre) bölge Burhaniye den daha iyi  bekliyorum..yeterki kendi havamız iyi olsun..o da sıkıntı yok.. selamlar