0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ö.

Ynt: Haydi Korsanlar Fuara - CNR Boat Show 2022
« Yanıtla #15 : Aralık 09, 2022, 23:01:49 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
           Görmemiştim,teşekkür ederim.Gezgin Korsan davetiye kotasına zarar vermemek için,fuara gitmem kesinleştiğinde müracaat edeceğim.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Davetiye almak istediğinizde bitmiş olursa lütfen yazın. Tanışıp sohbet etmeyi çok isteriz.
Görüşmek dileğiyle... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #16 : Aralık 09, 2022, 23:13:44 »
Hakan kaptanım teşekkürler, davetiyemi aldım.
Fuara kesin gitmem gerekiyor, yeni yapılmakta olan teknem için malzeme bakacağım.
davetiye çok makbule geçti bir kez daha teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu arada Hakan kaptanım, Gezgin Korsan Flamasından 2 adet aldım ancak kullanamıyorum.
Yeni üretim yaparsanız bizleride düşünerek daha küçük boyutlarda (20 X 30 gibi veya 30 x 45 gibi olabilir) imal ettirirseniz, sadece GeKo bayrağı için ayrıca bir bayrak direği alıp flybridge'e koyacağım.
Teşekkürler. 

Merhaba,

Paket halinde sattığımız daha küçük flamalar vardı. Arkadaşlarına hediye etmek isteyen korsanların talebi üzere yapılmıştı. Onlardan fuarda kullanmak için ayırdığımız flamalar arasında varsa sizin için fuarda hazır ederiz. Görüşmek üzere.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Y.

« Yanıtla #17 : Aralık 10, 2022, 19:37:32 »
Hakan kaptanım teşekkürler, davetiyemi aldım.
Fuara kesin gitmem gerekiyor, yeni yapılmakta olan teknem için malzeme bakacağım.
davetiye çok makbule geçti bir kez daha teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu arada Hakan kaptanım, Gezgin Korsan Flamasından 2 adet aldım ancak kullanamıyorum.
Yeni üretim yaparsanız bizleride düşünerek daha küçük boyutlarda (20 X 30 gibi veya 30 x 45 gibi olabilir) imal ettirirseniz, sadece GeKo bayrağı için ayrıca bir bayrak direği alıp flybridge'e koyacağım.
Teşekkürler. 

Merhaba,

Paket halinde sattığımız daha küçük flamalar vardı. Arkadaşlarına hediye etmek isteyen korsanların talebi üzere yapılmıştı. Onlardan fuarda kullanmak için ayırdığımız flamalar arasında varsa sizin için fuarda hazır ederiz. Görüşmek üzere.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok teşekkürler, muhakkak standınıza uğrayacağım.
Yazları Datça limandayız, bakıyorum neredeyse her teknede flamanız dalgalanıyor bendekiler dolapta duruyor.
Flama varsa alacağım birde bayrak direği alacağım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ş.

« Yanıtla #18 : Aralık 12, 2022, 03:01:01 »
Ben stand görevine hazırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #19 : Aralık 12, 2022, 15:10:06 »
Ben stand görevine hazırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Merhaba Atilla Korsan,

Nöbet listesine eklendiniz. Sizinle irtibata geçeceğim. Görüşmek üzere.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #20 : Aralık 12, 2022, 19:20:30 »
Merhaba korsanlar,

Daha önce katıldığımız fuarlarda nöbet tutmamış korsanlar,  ''Tam gün mü tutmak zorundayız?'' diye soruyorlar.

Fuar ihtimalen 11:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olacak. 17-24 Aralık tarihleri arasında istediğiniz gün, istediğiniz saatler arasında nöbet tutabilirsiniz. Yalnız olmayacaksınız, ben ve en az 2 korsan daha sizinle nöbet tutacak. Biz böyle taleplerde zamanı açılış saatine göre günü ikiye bölüp, öğleden önce ve sonra olarak tespit ediyoruz.

Bir ya da birden fazla gün, tam gün ya da öğleden önce ya da sonra nöbet tutmak isterseniz kabul...
Hafta sonları stant yeterince kalabalık olabiliyor. Hafta içi nöbet talepleri de çok kıymetli.  Bunu da not edeyim.

Yeniyim, kimseyi tanımıyorum, diye de düşünmeyin. Biz sadece buluşmak, tanışmak, sohbet etmek ve merak edenlere Gezgin Korsan'ı anlatmak için fuardayız.

Bilenler biliyor, çok keyifli geçiyor. Maksat bir arada olmak.

Güzel bir fuar olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

« Yanıtla #21 : Aralık 15, 2022, 20:12:13 »

Ücretsiz davetiyelerimizden almayan kaldı mı? Davetiyeler çoklu girişli. Birden fazla kez
fuar ziyareti düşünüyorsanız muhafaza edin.
*

B. Ö.

« Yanıtla #22 : Aralık 16, 2022, 18:14:59 »
  Fuar stant nöbet listemiz:

Keyifle  geçsin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2022, 18:16:16 Gönderen: Betül Özçelik »
*

A. Ş.

« Yanıtla #23 : Aralık 16, 2022, 19:58:06 »
Arkadaşlar, önceki fuarlarda kullandığımız Atatürk Havalimanı Metro hattı artık Şirinevlerde bitiyor diye bir şey duydum. Bilgisi olan var mı?
*

A. Ç.

« Yanıtla #24 : Aralık 17, 2022, 09:55:22 »
Metro hattı bir kaç gün önce tekrar açıldı.
*

K. G.

« Yanıtla #25 : Aralık 17, 2022, 15:28:28 »
Bu fuarı daha önce defalarca yapan CNR, her nedense bu yıl, fuarın açıldığı bugün itibarıyla, henüz katılımcı listesini sitesine koyamamış. Çok sakil bir fuar olabilir
*

T. D.

« Yanıtla #26 : Aralık 17, 2022, 17:50:09 »
Bu fuarı daha önce defalarca yapan CNR, her nedense bu yıl, fuarın açıldığı bugün itibarıyla, henüz katılımcı listesini sitesine koyamamış. Çok sakil bir fuar olabilir
[/quote

Açık konuşmak gerekirse aynen öyleydi
*

R. E.

« Yanıtla #27 : Aralık 17, 2022, 22:50:09 »

Açık konuşmak gerekirse aynen öyleydi

Sanırım, CNR fuarcılık final oynuyor.. Bahadır eği'nin küçük yelkenlisi ile bir adet mini cat'tan başka yelkenli yoktu..

İnsan gider Kurucaşile'ye, Tuzla'ya, Bursa'ya, İzmir'e, Edremit körfezi imalatçılarına derki, "gelin temsil edin burada kendinizi"...

Bu ülkede her şey para değildir...

« Son Düzenleme: Aralık 17, 2022, 22:53:17 Gönderen: Recep Ertürk »
*

S. K.

« Yanıtla #28 : Aralık 17, 2022, 23:40:27 »

Tuzla fuarına gidenler Moody 54DS'i görmüştür... O tekne benim bir abimin; hatta teknenin adı benim soyadım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap CNR'da görürüz diye düşünürken 1-2 hafta önce bir baktım Çanakkale köprüsünü geçerken resim koydu; Bodrum'a gidiyor kayık... Gidip Moody alacak halimiz yok tabi ama araları bu kadar kısa iki fuardan birine götürüp diğerine gitmeden müşteriye teslim etmeleri anlamsız gelmişti...

Ben yine gideceğim; çünkü kapsamlı bir elektrik-elektronik revizyonuna niyetim var... Ama bugüne kadar yapılmış en güzel seri üretim teknelerden birini görmeyi ıskalamak üzdü...
*

K. G.

« Yanıtla #29 : Aralık 18, 2022, 11:57:52 »
Merhabalar. Üç arkadaş izmirden fuara gitmeyi planlıyorduk ama katılımcı listesinde gördüğümüz kadarıyla yabancı ana yelkenli firmaları fuarda yok. Fuara giden arkadaşlar bu konuda bilgilendirebilir mi? Eğer durum bu ise iptal etmeyi planlıyoruz çünkü öncelikli amacımız bavaria, jeanneau, beneteau ve dufor gibi markaların yelkenlilerini incelemekti.